Меню

0 (800) 312-727

Розвиток діджитал-технологій впливає всі сфери, зокрема і кредитування. Завдяки цьому вже кілька років є можливість отримати кредит онлайн в Житомирі та інших містах України. Для цього позичальнику не потрібно відвідувати фізичний офіс МФО: заявка подається за допомогою смартфона або планшета, підключеного до Інтернету. На схвалення запиту потрібно не більше години, а кредитні кошти нараховуються на банківську картку. Загалом такий варіант позички набагато вигідніший за традиційні схеми кредитування від банківських установ.

МФО «Качай Гроші» надає можливість взяти кредит із поганою кредитною історією в максимально комфортних умовах для позичальника. Ризик відмови від кредитора мінімальний, а переваги для наших клієнтів очевидні – швидке нарахування грошей, можливість продовжити термін кредитування тощо.

Онлайн кредит у Житомирі: кредитуємо на будь-які цілі

Ніхто не застрахований від фінансових проблем і форс-мажорів: не завжди вдається підготувати фінансову «подушку», яка могла б вирішити питання, що виникають, або роздобути гроші якимось іншим способом. Тому необхідність сплатити великі рахунки або закрити інші потреби застає людину зненацька.

При зверненні до банку позичальник часто стикається з перешкодами через неофіційне працевлаштування, зіпсовану кредитну історію або цілі, на які знадобиться мікропозика в Житомирі. Банківські фахівці довго розглядають заявку, вимагають масу документів та вивчають досвід погашення минулих кредитів, що може стати причиною відмови. У МФО «Кача Гроші» реально отримати кошти, незалежно від того, для чого вони вам потрібні.

 1. Оплата операції, дорогого лікування у лікарні, купівля лікарських засобів.
 2. Необхідність терміново купити побутову техніку замість вийшла з ладу, ремонтувати автомобіль і т.д.
 3. Погашення рахунків за комунальні послуги, навчання, ремонт.
 4. Позика фінансових коштів у дрібні побутові завдання – купівля їжі тощо.

Незалежно від того, які цілі стоять перед позичальником, важливо вчасно вирішити проблему, щоби мінімізувати неприємні наслідки. МФО “Кача Гроші”. У нас ви зможете вчасно отримати гроші до зарплати на картку, щоб розібратися із поточними завданнями.

Хто може оформити кредит на картку у Житомирі.

Кредитування у банку має безліч нюансів: позику схвалюють далеко не завжди, якщо не надати документи про працевлаштування тощо. Тому взяти гроші в борг у Житомирі через МФО «Кача Гроші» – вигідніший варіант для значної частини аудиторії. Хто гарантовано може кредитуватись онлайн?

 1. Особи, які є громадянами України, можуть підтвердити своє громадянство внутрішнім паспортом.
 2. Повнолітні позичальники. Вікові рамки становлять 18-65 років. Досягнення 18-річного віку, коли людина може працевлаштуватися, є гарантією того, що взяті в позику кошти будуть відшкодовані за рахунок заробітку.
 3. Наявність банківської картки, яку нараховується кредит без довідки про доходи. Карта має бути видана чинним українським банком.

Кредитувати позичальника, що звернувся, не вийде в ряді обставин. Так, позику не дадуть, якщо немає можливості підтвердити свою особу документами. Наявність непогашеного боргу за мікропозику у цій же МФО – ще один чинник відмови. Недієздатність або слідчі заходи щодо позичальника виключають ймовірність кредитування. Якщо у вас немає доступу до Інтернету, банківська карта прострочена або була видана на інше ім’я, то говорити про оформлення позики немає сенсу.

Окреме питання – чи видають кредит із поганою кредитною історією у Житомирі? Кожен епізод позичальника, пов’язані з оформленням позики, фіксується у його кредитної історії – зведенні даних. Усі прострочення та штрафні санкції через несвоєчасне погашення вносяться до КІ. При наступному зверненні користувача за кредитом співробітника банку або МФО звертається до Бюро кредитних історій для перевірки сумлінності особи і на підставі відомостей про користування позиками приймає рішення про видачу або відмову у позиці. МФО «Кача Гроші» нараховує кредитні кошти особам, які мають «темні» епізоди в історії, але процентна ставка чи сума може бути скоригована.

Кредит онлайн на карту у Житомирі: переваги рішення

Чому варто взяти гроші у борг без банків через МФО «Кача Гроші»?

 1. Особам видається кредит без довідки про доходи. Офіційні непрацевлаштовані позичальники можуть подавати заявки на кредитні кошти, не побоюючись відмови через відсутність довідки про доходи.
 2. Кредит з поганою кредитною історією у Житомирі з більшою ймовірністю видадуть. Цим МФО відрізняються від банків, де прострочення стануть чинником відмови.
 3. Простота отримання грошей у будь-який час, не виходячи з дому. Для нарахування грошей достатньо зайти на сайт МФО, створити обліковий запис та ввести паспортні дані, інформацію банківської картки, контактні відомості. Після цього відбувається верифікація банківської картки, розглядається запит, і гроші приходять на картку.
 4. Можливість продовжити термін користування кредитними коштами, якщо не вдається вчасно закрити заборгованість.
 5. Акційні пропозиції та знижена відсоткова ставка для новачків.

Щоб взяти кредит онлайн у Житомирі, переходьте на сторінку та заповнюйте форму.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.