Меню

0 (800) 312-727

Існує кілька способів взяти гроші у борг без банків та поручителів. В основному, українці звертаються до ломбардів, мікрофінансових організацій (МФО) та до приватних кредиторів.

Де можна взяти грошей, окрім банків

Зайняти гроші без банку можна у ломбарді. Щоб отримати готівку, потрібно залишити у заставу якусь матеріальну цінність. При цьому, побутовий мотлох як забезпечення по кредиту не підійде – річ повинна бути цінною, а її вартість (занижена оцінювачами) більше суми, що позичається.

В Україні працюють кілька великих мереж, які добре представлені у великих містах. Люди, які проживають у населених пунктах менше, такого вибору закладів не мають. А сільським мешканцям доведеться витратити кілька годин на дорогу, перш ніж вони зможуть закласти коштовності чи техніку у ломбарді.

Другий варіант – МФО. Вони позбавлені основних недоліків ломбарду. Ці організації кредитують через сайт та пропонують без банку взяти кредит без застави. Послуги мікрофінансових організацій однаково добре доступні для мешканців Києва, Харкова, Одеси та віддалених сіл Львівської області, Волині чи Закарпаття.

На відміну від ломбардів, МФО видають онлайн позику на карту. Надійність позичальника розраховується автоматично на підставі наданої інформації та його кредитної історії.

Третя категорія – приватні кредитори – набули кримінальної репутації. Їхня діяльність заборонена законом. Тому поверненням боргів, якщо у позичальника виникли труднощі, займаються не державні виконавці, а реальні бандити.

На жаль, ще зустрічаються люди, які звертаються до нелегальних ділків, коли хочуть позичати не в банку. В інтернеті достатньо історій, коли через невелике прострочення у приватного кредитора люди втрачали житло, транспорт чи здоров’я. Клієнти мікрофінансових компаній та ломбардів від такого звернення захищені. Ці організації працюють у правовому полі, які діяльність, як і робота боргових (колекторських) агентств, контролює державою.

Кому потрібен небанківський кредит

Банки прагнуть видавати позички на тривалий термін та великі суми. Щоб знизити ризики неповернення, фінансові установи висувають до потенційних клієнтів високі вимоги та ретельно перевіряють усі документи. Не варто мріяти взяти в банку кредит без відмови. Існує багато категорій українців, для яких банківська позика недоступна:

 • Офіційно безробітні
 • З невеликою зарплатою: лікарі, вчителі
 • Технічні працівники бюджетної сфери
 • Фрілансери
 • Жінки у декреті
 • Студенти
 • Пенсіонери

Навіть якщо позичальника цікавить невелика позичка, доведеться добре попрацювати, щоб ці гроші отримати. Швидше взяти кредит над банку.

Як оформити позику без банку

Позики в «Кача Гроші» – це зручний та безпечний спосіб отримати гроші в кредит без банку. Клієнтами компанії можуть стати громадяни України, які досягли повноліття. Максимальний вік, щоб взяти кредит онлайн на картку цілодобово – 70 років.

Доступні позики терміном від 5 до 30 діб. Без банку видаються кредити від 500 до 15 тисяч гривень. Нові клієнти можуть розраховувати на позику за мінімальною процентною ставкою, яка дозволена в Україні – 0,01% на день. Щоб взяти гроші у борг без банку, майбутньому клієнту слід підготувати мінімальний пакет документів:

 • Паспорт громадянина України
 • Оригінал ідентифікаційного коду (ІПН)
 • Картку будь-якого українського банку
 • Мобільний телефон

Пластикова карта має бути оформлена на ім’я позичальника – це обов’язкова умова, яка допомагає «Кача Гроші» захистити своїх клієнтів від шахраїв. Також переконайтеся, що вказана на картці дата ще не пройшла і на рахунку є щонайменше одна гривня. Кредит без банку в МФО оформляється онлайн, тож обійтися без картки не вийде.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.