Меню

0 (800) 312-727

Позика без застави та поручителів – це найпопулярніший вид кредитування для швидкого вирішення фінансових проблем. Можна зайняти від 1000 грн. до 5 тис. грн., для постіних кліентів до 15 тис. грн. Взяти кредит без забезпечення можна у традиційному банку чи кредитній компанії.

Перший варіант вимагає роз’яснень. Більшість українців добре обізнані про таку можливість і часто мають власний досвід. Для такої позики потрібні міцні та тривалі стосунки з банком чи багато часу на збирання документів. А іноді, і те, й інше.

Другий варіант – оформити кредит без застави до МФО. Для нього потрібні лише базові документи, які мають кожен громадянин України. А ще інтернет і небагато часу. Подача заявок, їх верифікація та затвердження рішення по кредиту приймаються віддалено – не потрібно їхати в офіс, чекати в черзі і довго доводити свою платоспроможність всілякими довідками.

Мінус онлайн кредиту без застави – він дорожчий за банківську позику. Але після запровадження Нацбанком жорстких нормативів за відсотковими ставками для МФО, різниця між позикою грошей без застави у банку та кредитній організації незначна.

Де можна взяти кредит без застави

Взяти кредит на картку без застави найшвидше через інтернет. При зверненні до компанії «Кача Гроші» клієнт отримує гроші не просто того ж дня – вже за 10 хвилин після оформлення заявки потрібна сума буде на картці позичальника.

Клієнти, які раніше зверталися до кредитної компанії та зберегли свої дані в Особистому кабінеті на сайті «Кача Гроші», отримають кредит без застави ще швидше. Протягом 5 хвилин рішення за заявкою надійде до СМС повідомлення на вказаний при реєстрації номер телефону. А потім прийдуть гроші на картку.

Задля справедливості зазначимо, що наша компанія – не єдина в Україні видає швидкі кредити без застави. Але як свої послуги ми впевнені – рішення приймаємо швидко і негайно переказуємо гроші. Не даремно «Кача Гроші» входять до п’ятірки найкращих українських МФО, які видають для нових клієнтів кредит під 0,01%.

Як отримати кредит без застави

Без бюрократії та тяганини – це принцип кредитних організацій. Тому, щоб узяти позику без застави потрібні лише український паспорт (ID-картка або «книжечка»), ІПН, мобільний телефон та банківська картка.

Отримання незабезпеченої позички вимагає від позичальника якихось складних дій. Весь процес можна описати за п’ять кроків:

  • Зареєструватись на сайті МФО та заповнити персональну інформацію в Особистому кабінеті.
  • Вказати суму кредиту та термін, на який потрібні гроші.
  • Прив’язати карту будь-якого українського банку та пройти верифікацію. Надалі саме на цю картку надійдуть кошти.
  • Ознайомитися з кредитним договором та супутніми документами
  • Підписати договір за допомогою SMS-паролю.

Наступним етапом буде отримання грошей на картку. Але тут участь клієнта не потрібна – ви отримаєте повідомлення про поповнення рахунку. Тепер уся сума ваша. Можете розпоряджатися грошима на власний розсуд – звітувати за кредитними коштами не доведеться. Головне не пропустити дату погашення позики.

Як повернути позику

МФО – це ломбард. Тут видають гроші без застави, тож не потрібно залишати цінних речей, щоб узяти кредит. Завдяки цьому отримати позику можна віддалено. Для погашення заборгованості також не потрібно їхати в офіс. Розрахуватися можна такими способами:

  • Погасити заборгованість з авторизованої картки в Особистому кабінеті
  • Сплатити готівкою або карткою в терміналі партнерської організації. «Кача Гроші» співпрацює із найширшою мережею терміналів від «Приватбанку»
  • Деякі МФО приймають платежі через онлайн-сервіси. Ми працюємо з Pogashay.com.ua
  • Зробити переказ через касу банку на реквізити кредитної організації

Останній варіант доступний у всіх українських МФО. Але компанії рекомендують використовувати банківський переказ лише в екстрених випадках – з моменту відправки до зарахування коштів може тривати кілька діб. У результаті гроші надійдуть до кредитора із запізненням і на позичальника ляжуть відсотки за додаткові дні.

Послугою користуються мільйони українців. Тепер і ви знаєте, де взяти кредит без застави, що потрібно для швидкого оформлення заявки і як не потрапити в халепу при погашенні.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.