Меню

0 (800) 312-727

Взяти гроші в кредит без довідок та поручителів найпростіше в онлайн режимі на сайті мікрофінансової організації. «Кача Гроші» пропонує клієнтам взяти позику без довідок на картку. Це найшвидший спосіб отримати гроші без підтвердження та перевірок. З моменту оформлення заявки до зарахування коштів на картку позичальника потрібно в середньому 10-15 хвилин.

Послуга гроші в борг без довідок про доходи розрахована на українців, яким потрібні гроші тут і зараз – без формальностей та бюрократичних процедур. Взяти позику без довідок на картку можуть люди, які працюють без трудової книжки та офіційного оформлення, або зайняті неповний робочий день – всі ті, кому важко надати до кредитної організації документи, що підтверджують дохід:

  • Пенсіонери
  • Жінки у декретній відпустці
  • Домогосподарки
  • Студенти бюджетної та контрактної форм навчання
  • Фрілансери та самозайняті
  • Безробітні громадяни

Скільки можна взяти у кредит

Позика без поручителів і документів, що підтверджують, не буде великою. При цьому взяти в кредит онлайн без довідок можна достатню суму для вирішення більшості побутових проблем. У «Кача Гроші» нові клієнти без проблем отримають від 500 до 5 тис. грн. на термін до 21 дня. Українці, які раніше співпрацювали з кредитною організацією, можуть оформити на місяць кредит на картку на суму до 15 тис. грн без довідок онлайн.

Скептики скажуть, що банки пропонують набагато більше суми та терміни. Але де ви бачили банк, який погодиться видати кредит онлайн без довідок та поручителів. При цьому МФО видають позички без прив’язки до області чи міста. Позику без довідки про доходи можна оформити не лише з Києва, Львова, Одеси чи Харкова. Подати заявку можна навіть із глухого села. Головне, щоб ви мали доступ до інтернету.

Як взяти кредит без довідки про доходи

Насамперед потрібно зайти на офіційний сайт «Кача Гроші». На кредитному калькуляторі виберіть потрібну суму та термін, протягом якого готові погасити позику без довідки про доходи. Заповніть анкету позичальника із зазначенням ваших персональних даних. Не хвилюйтесь – вся особиста інформація клієнтів надійно захищена від витоків.

Ознайомившись із умовами кредитування, клієнту залишиться підписати договір за допомогою СМС. Гроші надійдуть на картку протягом 20 хвилин після оформлення заявки на позику без довідок.

Щоб терміново взяти кредит без довідок у «Кача Гроші», знадобиться мінімум документів:

  • Паспорт громадянина України
  • Індивідуальний податковий номер (ІПН)
  • Банківська картка, на яку надійдуть гроші
  • Мобільний телефон для СМС підтвердження позички

Єдине обмеження при оформленні онлайн-кредиту без довідок – вік позичальника. До 18 років українці не можуть стати клієнтами МФО незалежно від зайнятості та доходу.

Де отримати швидкий кредит готівкою без довідки про доходи

За готівкою варто звертатися до банку. Але в цьому випадку, щоб отримати схвалення заявки, позичальнику доведеться надати стос документів, серед яких часто довідки з місця роботи або про доходи. У великій фінансовій установі таку послугу навряд чи вдасться отримати у стислий термін.

Альтернативою банку стане ломбард. Але тут потрібна застава – значить про оформлення позики через інтернет не може бути мови. Цінності, які виступатимуть матеріальним забезпеченням кредиту, потрібно особисто принести до пункту прийому.

Онлайн кредит готівкою без довідок і поручителів можуть надати деякі МФО. Але в цьому випадку навряд чи вдасться зробити все віддалено. До того ж, МФО, які видають готівку, пропонують гроші під вищі відсоткові ставки – так вони компенсують відсутність перевірки позичальника, яку проходять усі люди при оформленні банківської картки.

Якщо вам потрібна саме готівка – розумніше оформити кредит без довідок через інтернет на картку. А отримавши гроші на рахунок, просто перевести в готівку їх у найближчому банкоматі. Тим більше, що перший кредит на сайті Кача Гроші оформляється під 0,01% на день. Навіть із комісією за зняття готівки, яку можуть стягувати деякі банкомати, це більш ніж вигідне рішення.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.