Меню

0 (800) 312-727

Виникають фінансові труднощі, пов’язані з тимчасовою нестачею коштів вимагають рішення. Навіть за ретельно розпланованого бюджету може статися ситуація з незапланованими витратами. Необхідність терміново знайти гроші у борг у Львові, змушує людину шукати відповідні варіанти. Попросити у позику у родичів, колег по роботі та друзів не завжди є можливим. Банки можуть у цей час не працювати, до того ж для них важливий фактор для видачі кредиту – платоспроможність позичальника, наявність у нього офіційної роботи. Найкращою на сьогодні альтернативою всім цим способом залишається мікрокредит, який можна оформити в короткі терміни, без бюрократії та паперової тяганини.

Мікрокредит та його особливості

Мікрофінансова організація “Кача Гроші” займається кредитуванням будь-яких категорій громадян. Клієнт компанії необов’язково має бути офіційно працевлаштований, мати постійне джерело заробітку. Він може навіть розраховувати взяти кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією. Великі фінансові структури, напевно, відмовлять відвідувачу з негативною кредитною історією. В цьому випадку впадати у відчай не варто, а можна спробувати отримати кредит онлайн Львів у МФО, де відсоток відмови прагне до нуля. Не має значення, яка у вас робота, чим займаєтеся. Можна бути пенсіонером, студентом, домогосподаркою, і мати всі шанси на схвалену позику, умови якої не мають відношення до професії та місця проживання. Збираючись взяти онлайн кредит Львів, враховуйте основні фактори.

 • Сума кредиту, яку плануєте отримати. МФО позичає новим клієнтам не більше 5 тисяч гривень. Постійні позичальники можуть брати більші суми. Головне не забувайте, що гроші потрібно буде повертати, і встигнути це зробити у певний термін. Тому заздалегідь прорахуйте ту суму, яку гарантовано зможете повернути після того, як оформите міні позику на карту.
 • Процентна ставка. Це важливий елемент кредитування, що у різних організаціях буває різних розмірів. Вигідні умови із відсотковими ставками ви знайдете у мікрофінансовій компанії «Кача Гроші». У ході акційної пропозиції новачки можуть взяти кредит онлайн на карту Львова зі ставкою 0,01%. При повторних зверненнях ставка збільшуватиметься, як і розмір кредиту.
 • Термін, на який маєте намір позичити гроші онлайн. Знову ж таки не забувайте про своєчасне повернення, щоб не потрапити до списку боржників. МФР лояльно ставиться до клієнтів, йде їм назустріч, якщо виникають екстрені ситуації та погоджується на пролонгацію.
 • Умови, які пропонує позичальникам МФО, вимоги, що пред’являються.

Що потрібно для отримання мікропозики Львів?

Важливою умовою є відповідність допустимому для позичальника віком. У «Качу Гроші» позику з 18 років уже видається. І це гарна новина для студентів та молодих людей, які можуть задовольнити свої потреби за допомогою мікрокредиту. Вікові рамки – 18-70 років.

Наявність документів. Насамперед, це український паспорт. Прописка не важлива для отримання онлайн мікропозики. Ви можете перебувати в іншому населеному пункті, оскільки всі процеси оформлення відбуватимуться через інтернет. Головне, це українське громадянство, і достовірна інформація, що підтверджує особу та вік. До списку документів додається і ідентифікаційний код. Також, щоби взяти кредит на карту Львів, її потрібно мати. Карта може бути видана будь-яким банком, але належить саме клієнту, а не сторонній особі. Обов’язковим є термін дії картки, що не минув, і наявність на ній хоча б гривні.

Видається у «Кача Гроші» кредит без довідки про доходи Львів. Це означає, що не потрібно збирати документи, шукати поручителів і довго чекати дзвінка, не знаючи про те, яким буде результат. У МФО гроші можна отримати без відмови та максимально швидко. Після оформлення пройде кілька хвилин, перш ніж кредитні кошти перерахують на картку позичальника. Негативне рішення щодо позики може бути у кількох випадках.

 • Не відповідний вік
 • Недостовірні чи неточні дані. Якщо при заповненні анкети випадково було допущено помилку, потрібно буде знову все внести вже правильно.
 • Можуть відмовити у кредиті з поганою кредитною історією Львів. Але, як правило, таке відбувається вкрай рідко, і треба бути злісним боржником, який ніколи не погашає кредит у термін.
 • Банківську картку виписано на іншу особу, або має минулий термін і не було переоформлено.

Як отримати мікрокредит, та способи його погашення

Оформлення мікропозики дуже просте та зрозуміле. Потрібно мати доступ до інтернету та робочий пристрій, щоб зайти на сайт сервісу «Кача Гроші».

 • На калькуляторі вибрати прийнятну суму, після чого автоматично буде визначено термін погашення мікрокредиту.
 • Створити власний кабінет, якщо ви збираєтеся взяти кредит без довідки про доходи. Для цього потрібно зазначити інформацію про себе, контактні дані.
 • Прив’язати банківську картку.
 • Ознайомитись з умовами кредитного договору та підписати угоду після того, як прийде на вказаний номер телефону смс.

За лічені хвилини рішення буде ухвалено, після чого гроші надійдуть на банківську картку. Слідкувати за терміном погашення можна в особистому кабінеті, де також проводиться сплата за відсотками з картки позичальника. Не єдиний спосіб погашення кредиту. Можна скористатися терміналами самообслуговування, сплативши борг готівкою чи шляхом банківського переказу, вказавши реквізити одержувача (у разі мікрофінансової організації).

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.