Меню

0 (800) 312-727

Щодня ми будуємо плани та йдемо до своєї мрії. Робота, турбота про сім’ю та будинок займають все більше нашого часу, а фінансові питання стають гострішими та масштабнішими. Добре, коли вдається впоратися власними силами, а у разі тимчасових грошових каталізмів на допомогу завжди прийде кредитний сервіс Кача Гроші. Наші міні позики онлайн на карту допоможуть швидко відновити колишній порядок справ і налагодити життя. Все більше українців довіряють нам, і ми пишаємось цим!

Як взяти міні позику?

Оформлення позики відбувається, не виходячи з дому чи офісу, а весь процес займає трохи більше 20 хвилин. Для доступу до ресурсу потрібен будь-який сучасний девайс (ноутбук, телефон або планшет) та інтернет. Покрокова інструкція отримання міні позики цілодобово та онлайн на карту в Україні виглядає так:

 • На сайті сервісу «Кача Гроші» ознайомтеся з умовами надання кредиту та за допомогою розумного калькулятора розрахуйте суму та термін.
 • Зареєструйтесь у власному кабінеті.
 • При першому зверненні потрібно заповнити заявку. При наступних даних будуть підвантажуватись автоматично. Вказуючи особисту інформацію, будьте максимально уважні та чесні! Будь-яка неточність чи помилка негативно вплине рішення про видачі потрібної суми.
 • Наступним етапом, після погодження кредиту, слід ознайомлення з його паспортом (умовами) та власне оформлення.
 • Далі відбувається верифікація банківської картки, на яку будуть спрямовані гроші.
 • Остання дія: ознайомтеся з договором та підпишіть його. Після цього кошти перераховуються на картку клієнта моментально.

Переваги міні позики «Кача Гроші»

Міні позики онлайн на карту терміново – це не просто вигідний і швидкий кредит на будь-які випадки життя, це також:

 1. Фінансова допомога без відмови, без перевірок та зайвих питань.
 2. Видача необхідної суми на день звернення.
 3. Лояльні та гнучкі умови надання необхідних розмірів позики для кожного.
 4. Професійна підтримка клієнта.
 5. Можливість взяти позику безробітним.

Умови оформлення онлайн заявки на міні позику

Термінові та цілодобові міні позики онлайн мають низку умов, дотримуючись яких, клієнт зможе без проблем не лише оформити позику, а й вчасно здійснити погашення заборгованості.

Яку суму можна взяти?

За першого звернення максимально можлива сума фінансування становить 5 000 грн. від 0,01%. Наступні звернення підвищують до 15 000 грн. Мінімальна сума залишається однаковою і становить 1000 грн.

Кому видають міні позику?

Міні позики онлайн на картку доступні громадянам України віком від 18 до 70 років. Під час оформлення потенційний клієнт повинен мати при собі оригінали паспорту та ІПН, а також активну картку будь-якого українського банку (платіжних систем VISA або Mastercard).

Як повернути гроші?

Повертати борг за кредитом так само легко, як і отримувати фінансування. Для цього ми передбачили одразу кілька способів:

 • Прямо на сайті сервісу в особистому кабінеті за допомогою кнопки «Сплатити кредит». Кошти будуть зараховані миттєво.
 • Через термінальну мережу ПриватБанку або сервіс Pogashay.
 • Через касу банківського відділення. Підійде будь-який український банк.

Причини можливої відмови заявки

Серед найпопулярніших причин відмови – вказівка недостовірної інформації у заявці чи помилки у її заповненні. Тому, якщо ви хочете не витрачати час на пошук інших каналів кредитування, будьте максимально уважні та чесні при заповненні заявки.

На другому місці перебувають: судимість, облік у психдиспансері, тривала відсутність роботи, перебування у клієнтському чорному списку кредитної організації.

Як не допустити штрафних санкцій та пролонгація міні позики

Для того, щоб мати можливість і надалі без проблем отримувати міні позику на карту онлайн безвідмовно, потрібно стежити за своєю кредитною історією: не допускати прострочок платежів, виконувати свої обов’язки вчасно та в повному розмірі. До того ж, дисциплінований клієнт завжди зможе розраховувати на таку послугу, як пролонгація.

Мікрокредитний сервіс «Кача Гроші» – це не лише якісне та сучасне обслуговування. Це також доступне та вигідне вирішення фінансових питань у будь-який час доби. Ставайте клієнтом нашого сервісу та забудьте про проблеми з грошима!

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.