Меню

0 (800) 312-727

Загальні питання

Що таке сервіс «КАЧА гроші»?
Компанія "КАЧА гроші" — це український онлайн сервіс мікрокредитування, за допомогою якого можна отримати швидкий кредит на банківську карту.
Яка категорія клієнтів може отримати кредит?
Будь-який повнолітній громадянин України віком від 18 до 70 років, зареєстрований на території України, який має банківську платіжну картку Visa і MasterCard.
Як приймається рішення про видачу кредиту?
Видача кредиту відбувається після узгодження компанією Вашої заявки. Для узгодження необхідно зареєструватися на сайті, заповнити повну анкету і протягом 20 хвилин Вам повинна прийти відповідь за рішенням надання кредиту.
Як швидко гроші надійдуть на карту?
Після того, як Вам схвалили кредит, гроші на карту переказуються миттєво. У разі, якщо пройшло декілька годин і на банківську карту не зараховані гроші — зв'яжіться з банком, на чию карту повинні були прийти кошти.
Чи можна оформити більше одного кредиту одночасно?
Одночасно оформити більше одного кредиту - неможливо.
Який максимальний розмір і термін кредиту?
На даний час всі бажаючі мають можливість оформити «Кредитну лінію» до 15 000 грн., строком на 360 днів, з рекомендованим терміном погашення відсотків кожні 15-25 днів або Кредит з ануїтетним графіком погашення кожні 20 днів рівними частинами, максимальна сума кредиту до 12 500 грн., строком на 180 днів.
Чи можна відмовитися від кредиту?
Так, Клієнт може відмовитися від оформленого кредиту за умови, що він сплачує відсотки за фактичний час його використання і повну суму кредиту.
До яких бюро кредитних історій Товариство буде передавати інформацію по Клієнту?
ТОВ "Качай Гроші" буде передавати інформацію для формування кредитних історій в ПАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій», ПАТ «Міжнародне бюро кредитних історій», ТОВ «Українське Бюро Кредитних історій».

Повернення кредиту

Повернення кредиту. Оплата карткою
Ви можете без проблем здійснити повернення кредитних коштів за допомогою карти. Для цього досить зайти в Особистий кабінет, де показана сума виплати на сьогоднішній день і натиснути кнопку "Оплатити кредит".
Повернення кредиту. Оплата в терміналах самообслуговування
Ви маєте можливість оплатити Ваш кредит через мережу терміналів самообслуговування:
- Приватбанк
- EasyPay
- City24
На це Вам необхідно витратити лише декілька хвилин. В терміналі виконати пошук по назві – "Качай Гроші", ввести номер Кредитного договору або номер ІПН, вказати суму і сплатити кредит.
Повернення кредиту. Оплата банківським переказом
Щоб оплатити відсотки або кредит можна здійснити банківський переказ у відділенні будь-якого банку. Для цього буде потрібно вказати реквізити компанії: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЧАЙ ГРОШІ» поточний рахунок р/р UA673052990000026504016801565 в АТ КБ "Приватбанк", м Київ, МФО 305299 ЄДРПОУ 41697872. І не забути в призначенні вказати ПІБ та ідентифікаційний номер. Якщо Ви не вкажете їх — Ваша оплата буде не ідентифікована і кредит/відсотки не буде(уть) погашений(-и).
Повернення кредиту. Оплата через сервіс EasyPay
Ви можете сплатити кредит онлайн скориставшись сервісом погашення кредитів, для цього необхідно перейти за посиланням https://easypay.ua/ua/catalog/bank/pogashenie-kredita/kachay-hroshi Оплата відбувається миттєво, без комісій та реєстрації.
Чи можна виплатити кредит достроково?
Так, ви можете сплатити кредит достроково. Більш того, чим раніше ви виплачуєте кредит, тим менше вам доведеться платити процентів за користування ним. Ви можете побачити суму фактичної заборгованості за процентами та кредитом станом на будь-який день в Особистому Кабінеті.
Чи можна оплатити кредит частинами?
Так, можна оплачувати кредит частинами.
Сума:
3000 грн
1000 грн
5000 грн
Термін платежу:
15 дн.
15 днів
15 днів
Сума:
Дата рекомендованого платежу:
Графік платежів Детальніше
за користування кредитом
в перші 15 днів
0,01% в день
грн
За користування кредитом без зміни суми тіла
остання дата включає суму кредиту і нараховані відсотки
Рекомендовано сплачувати відсотки кожні 20 днів
Сума погашення на :
грн
no-promo Такого промокоду не існує
Активувати
Load
Промокод активовано
Скасувати промокод
Кача Гроші
Кача Гроші

Швидкий кредит онлайн від Кача Гроші