Меню

0 (800) 312-727

Банківська картка – інструмент для зручної безготівкової оплати товарів та послуг. А ще можливість одержати кредитну допомогу, не відвідуючи кредитну організацію. Кредит онлайн у Вінниці, перерахований на картку, дозволить швидко вирішити фінансові проблеми, витративши на всі півгодини-годину. Позичальнику не треба стояти в черзі, збирати купу документів і оминати держустанови – позика оформляється в кілька кліків у смартфоні або ноутбуці.

МФО «Качай Гроші» надає послугу онлайн-кредитування для громадян України. У нас ви можете отримати гроші до зарплати на картку, якщо виникли нерозв’язні фінансові труднощі, а грошових запасів під рукою немає. Компанія працює цілодобово, на розгляд заявки йде мінімум часу, після чого гроші надходять на банківську картку.

Кредит на карту у Вінниці: особливості послуги та цілі кредитування

Мікрокредитування – відносно нова послуга, яку МФО надає українським користувачам в останні роки. Від банківських позик продукт відрізняє невелика сума кредитних коштів, які видаються позичальнику, схема процентної ставки, що відрізняється, і самі умови користування. Онлайн кредит у Житомирі видається на невеликий термін – один, рідше – кілька місяців, а самі гроші можна отримати як у фізичному відділенні, так і безготівковим шляхом на картку, що набагато зручніше.

Кредитування у банку пов’язане з масою складнощів – необхідність надавати документи для підтвердження офіційного працевлаштування, гарантії поруки тощо. Крім того, банківська позика може бути цільовою, що суттєво обмежує користувачів – адже на дрібні цілі отримати гроші не вийде. Гроші в борг без банків від МФО видаються на набагато більш лояльних умовах, а сам процес оформлення та погашення боргу є більш комфортним для особи.

На які цілі видається онлайн-кредит?

 1. Дрібні побутові потреби – купівля їжі, оплата комунальних рахунків, закриття інших платежів у разі, коли ще далеко.
 2. Погашення рахунків за лікування у лікарні, операції, купівля ліків.
 3. Оплата навчання, витрати на ремонт апаратури та автомобіля, купівля нової побутової техніки.

При зверненні до МФО позичальник не повинен повідомляти, на які цілі потрібні гроші. Кредит перераховується, якщо користувач відповідає низці вимог.

Мікрозайм у Вінниці: хто може отримати кредит

Кредит онлайн на карту у Вінниці доступний широкій аудиторії. Хто може оформити позику?

 1. Дорослий громадянин України, чиє громадянство підтверджено українським паспортом.
 2. Позичальник досяг 18-річного віку, йому трохи більше 65 років. Ці вікові рамки продиктовані статусом працездатної людини, а отже є можливість працевлаштуватися, щоб погасити борг у МФО.
 3. У особи є пластикова банківська карта, яку видав банк, що діє в Україні. На неї нараховуються кредитні кошти після затвердження заявки.

З яких причин відмовляють у кредитуванні? Гроші у борг у Вінниці не нараховують особам, які не можуть підтвердити свою особу, оскільки відсутні документи. Позику не дадуть, якщо вже є заборгованість за кредитом у цій же МФО або особа перебуває під слідством, обмежена дієздатністю. Без доступу до інтернету або у разі прострочення банківської картки оформити позику також не вдасться.

Користувачів може цікавити питання, чи видають кредит із поганою кредитною історією у Вінниці. Кредитна історія – це сукупність всіх відомостей про позичальника щодо порядку погашення ним минулих позик. Будь-які прострочення, штрафи за незакриті позики вносяться в кредитну історію за конкретним користувачем, і цією інформацією може скористатися представник МФО, щоб перевірити цю особу для ухвалення рішення про кредитування. Що стосується мікропозики від МФО, вона може видаватися людині з неоднозначними епізодами в КІ, щоправда, відсоткова ставка підвищується, а сума часто коригується в менший бік.

Переваги кредиту без довідки про доходи у Вінниці

Кредитні кошти від МФО “Кача Гроші” – це можливість швидко вирішити фінансові проблеми. Плюси позики:

 1. Можливість взяти кредит із поганою кредитною історією. Студенти або пенсіонери, а також особи без офіційного працевлаштування з високою ймовірністю отримають відмову в банку, тоді як МФО кредитує ці категорії населення.
 2. Проста процедура одержання грошей. Щоб нарахувати кошти, подайте заявку на сайті. У поля потрібно внести паспортні дані, контактну інформацію та відомості про банківську картку. Після верифікації банківської картки запит розглядається, і у разі позитивної відповіді позика прийде на ваш рахунок.
 3. Нараховується кредит без довідки про доходи. На відміну від банківських установ, для отримання грошей не потрібно надавати багато документів. Необхідно лише підтвердити свою особу за допомогою паспорта та ідентифікаційного коду. Також не доведеться надавати гарантії від поручителів.
 4. Продовження договору про користування кредитними коштами на той же строк, якщо не вдається вчасно сплатити заборгованість.
 5. Вносити регулярні платежі можна у будь-який зручний спосіб – через термінали поповнення, інтернет-банкінг або у банківському відділенні.
 6. Для новачків компанія пропонує акційні пропозиції – знижену відсоткову ставку на позику.

Щоб швидко заповнити дефіцит фінансів, подайте заявку на кредит у будь-який час.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.