Меню

0 (800) 312-727

Як дізнатися, чи є я у чорному списку боржників за кредитами?

05.11.2021

Кредитна історія – це спосіб дізнатися ступінь благонадійності та платоспроможності позичальника. Тому, при поданні заявки на кредит до банку або будь-якої іншої кредитної організації будьте готові, що вас перевірятимуть на наявність заборгованостей. У випадку, якщо заявник не має жодних порушень або боргу, його заявка буде схвалена. Інакше, якщо претендент на виплату було занесено до чорного списку, прийде відмова. Як зрозуміти, що ти в чорному списку, що це таке і як уникнути попадання туди – розповімо в цій статті.

Що таке чорний список боржників?

Чорний список боржників за кредитами є переліком позичальників, які отримали статус неблагонадійних, який зберігається і використовується в електронному вигляді. Однак будь-який громадянин може відслідковувати свій кредитний статус, оформлюючи заявку на позику, у тому числі і кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією.

За що неплатник може потрапити до чорного списку?

До списків боржників за кредитами можна потрапити з таких причин:

 • Обман. Надання недостовірних даних, підозрілої поруки, приховування деякої інформації про свою особистість стають причинами попадання до списку боржників. Також сюди можна потрапити, якщо ви ручаєтеся або виступаєте гарантом шахрая.
 • Фальсифікація документів, що засвідчують особу: паспорта, ІПН, посвідчень водія або пенсійного, різних довідок.
 • Приховування доходів та інші махінації.
 • Заборгованість із платежів. Чим вище виявиться сукупна заборгованість за кредитами, тим нижчим буде рейтинг клієнта.
 • Ігнорування рішень судових інстанцій.

Тому, бажаючи оформити кредит на картку без відмови, буде не зайвим перевірити, чи є у списку боржників України чи ні. І тому можна скористатися чорним списком боржників банків, складеним з урахуванням кредитних історій громадян, чи внутрішніми досьє на неблагонадійних клієнтів конкретних підприємств, і навіть зібраними банківськими організаціями.

Як перевірити себе?

Перевірити, чи немає вашого імені у чорному списку боржників, можна у будь-який час. Вся інформація зберігається у базі даних Українського Бюро кредитних історій. Щоб отримати інформацію, що вас цікавить, потрібно виконати наступні дії:

 1. Надіслати запит – письмово чи онлайн;
 2. Пройти авторизацію на сайті;
 3. Прослідкувати запропонованим інструкціям;
 4. Отримати потрібну інформацію на пошті.

Проте вся процедура може тривати кілька днів. Тому можна скористатися альтернативою – спеціальним додатком для клієнтів.

Як вчинити, якщо ви все ж таки опинилися в чорному списку боржників за кредитом?

Це можна виправити такими способами:

 • Скористайтеся послугою рефінансування: погасіть стару активну позику за рахунок нового.
 • Попросити про відстрочку кредиту – одразу зі списку вас, звичайно ж, не виключають, проте при виплаті заборгованості ви підвищите свій рейтинг.
 • Користуватися опцією реструктуризації боргу. Процедура передбачає виплату боргу посильними частинами.
 • Взяти кредит на картку без відмови та без довідок у «Качай Гроші» – ця мікрофінансова організація надає короткострокові позики клієнтам, не перевіряючи їхньої попередньої історії.

Чому «Качай Гроші»?

 • Лояльність сервісу до своїх клієнтів: заявки на отримання кредитів схвалюються для громадян віком 18-70 років незалежно від їх соціального статусу.
 • Мінімальні вимоги до позичальника. Щоб отримати гроші до зарплати, треба мати громадянство України, бути володарем банківської картки. Жодних додаткових документів та довідок про доходи не потрібно.
 • Швидкість та автоматичний розгляд заявок. Перевірка здійснюється скоринговою системою з використанням даних із відкритих джерел, а рішення про видачу кредиту стає відомим протягом 15 хвилин.
 • Наявність спеціальних пропозицій та промокодів для постійних клієнтів.
 • Відкритість сервісу – вся інформація щодо кредитів, умови видачі та зразки договорів представлені на офіційному сайті МФО.

Тому, якщо ви потребуєте швидких грошей на поточні витрати або покриття кредиту в банку, звертайтесь до компанії «Качай Гроші». Сервіс доступний цілодобово, а гроші на картку ви отримаєте відразу після схвалення заявки.

Інші новини та акції

УВАГА! Усі грошові зобов’язання Позичальників перед Товариством за невиконаними фінансовими зобов’язаннями згідно укладених Договорів кредитної лінії є чинним та обов’язкові до виконання

28.05.2024 року набрало чинності Рішення Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг Національного банку України №21/541-рк від 27.05.2024 року (надалі – ...
Акція «1й кредит зі мегазнижкою до 99%»

Акція «1й кредит зі мегазнижкою до 99%»

Акція для нових клієнтів Кача гроші, хто вперше оформлює позику в нашій компанії має змогу оформити позику під вигідні умови! Як скористатися акцією? Все дуже ...
Для клієнтів абонентів Київстар

Для клієнтів абонентів Київстар

У зв’язку з технічними проблемами у мережі Київстар, для обслуговування активного кредиту: Також ви можете написати нам в особисті повідомлення в Facebook і отримати консультації. ...
Сума:
3000 грн
1000 грн
5000 грн
Термін платежу:
15 дн.
15 днів
15 днів
Сума:
Дата рекомендованого платежу:
Графік платежів Детальніше
за користування кредитом
в перші 15 днів
0,01% в день
грн
За користування кредитом без зміни суми тіла
остання дата включає суму кредиту і нараховані відсотки
Рекомендовано сплачувати відсотки кожні 20 днів
Сума погашення на :
грн
no-promo Такого промокоду не існує
Активувати
Load
Промокод активовано
Скасувати промокод
Кача Гроші
Кача Гроші

Швидкий кредит онлайн від Кача Гроші