Меню

0 (800) 312-727

Кредит онлайн у Сумах

Можна дружити з математикою, чудово вміти рахувати та планувати кошти, а потім виявитися несподівано у неприємній фінансовій ситуації. Адже ніхто не застрахований від непередбачених витрат, які можуть бути більшими, ніж сума вільних грошей у наявності. А якщо немає додаткового джерела доходу чи з постійним місцем роботи довелося розпрощатися? Причин, коли виникне потреба позичити грошей, може бути багато. Кредит онлайн Суми може знадобитися у таких випадках:

 • Хочеться купити річ, що сподобалася, або нову побутову техніку замість старої, яка вийшла з ладу і непридатна до відновлення. Гроші потрібні терміново, і їх, звичайно, можна позичити у родичів і знайомих, але позичати у близьких людей не хочеться. Єдиним доступним та швидким варіантом є взяти кредит у Сумах, звернувшись за допомогою до мікрофінансової організації.
 • До зарплати або соціальних виплат залишилося зовсім небагато, тому можна використовувати можливість швидкого кредитування в компанії Качай Гроші. Це зручно та безпечно. Тим більше, мікрокредитування означає позику певної суми на короткий термін. І цього часу вам цілком вистачить, щоб дати борг.
 • Виник екстрений випадок, на зразок пожежі, захворювання чи втрати житла. І від кредитних грошей залежить життя ваше чи близьке, подальша доля членів сім’ї. Коли фінанси на лікування або відновлення потрібні тут і зараз, простіше не ходити банками випрошуючи дати кредит, а зайти на сайт МФО.

Нескладні дії, і ви вже отримуєте позику на карту у Сумах. І зауважте, без вашої особистої присутності у фінансовій установі. Оформлення кредиту онлайн це сучасний та комфортний спосіб терміново зайняти гроші. Жодних черг, збору документів, очікувань перевірок. Все прозоро і чесно – ви берете мікропозику, зобов’язуючись погасити борг у зазначений термін, користуєтеся грошима, а до потрібного часу виплачуєте кредит.

Хто може взяти кредит онлайн на карту у Сумах?

Популярність мікрокредитування пояснюється комфортними умовами, які пропонує організація та відсутністю серйозних вимог. Якщо порівнювати із кредитом у банку, то плюс буде явно на користь МФО. Це говорить про те, що такий метод затребуваний у сучасного споживача, який або не має високооплачуваної роботи, або не може взяти з якихось причин довідку про доходи. Усі знають, що банки прискіпливо ставляться до потенційних боржників, вимагаючи документи, що підтверджують платоспроможність. Щоб отримати мікрокредит, жодних зайвих документів та дій виконувати не потрібно. Достатньо відповідати критеріям, встановленим МФЗ для власної безпеки.

 • Наявність паспорта громадянина України. При цьому зауважте, конкретика прописки не є важливою. Тобто ви можете бути прописані в одному населеному пункті, а фактично проживати в іншій області. Якщо всі умови будуть виконані, є високі шанси отримати гроші у борг.
 • Вік: старше 18 років та молодше 70.
 • У вас має бути підключений інтернет для оформлення кредиту в онлайн-режимі, комп’ютер або мобільний телефон для заповнення електронної заявки.
 • Відсутність судимості, непогашеної заборгованості перед фінансовими організаціями. Хоча в цьому випадку компанія «Качай Гроші» може піти назустріч, і дати кредит із поганою кредитною історією. Маючи негативну історію і будучи занесеним до Реєстру як неблагонадійний клієнт, ви не можете розраховувати на кредит у банку. МФО ж більш лояльно ставиться до клієнтів, і входить у їхнє становище.
 • Банківська карта, яка має бути прострочена чи виписана на чуже ім’я. На її рахунку також має бути хоча б найменша сума.

Умови мікрокредиту

Відсоткова ставка може змінюватись від 0,01 до 2,47%, що залежить від терміну, на який оформляється позика. Максимальний термін погашення становить 360 діб. Щоб вам було легше погашати борг, можна робити це частинами кожні 2-3 тижні. Ліміт суми кредиту становить від тисячі до 15 000 гривень. Максимально можлива сума надається постійним, надійним клієнтам. Видається кредит безробітним, студентам, людям без постійного джерела доходу, матерям у декреті, пенсіонерам. МФО може не брати комісію за видачу коштів або встановити її мінімальний розмір – до 10%. Вітається завчасне погашення боргу. Також клієнт має право протягом двох тижнів відмовитися від позики та за умовами договору повернути взяту в кредит суму з відсотками за дні використання коштів.

Як оформити цілодобовий кредит у Сумах?

Перевага дистанційного варіанту оформлення мікропозики в тому, що це можна зробити в будь-який зручний для вас час. Сайт компанії доступний завжди, як автоматична система оформлення кредиту. Вихідні, свята, нічний годинник, також МФО працює, надаючи кредити співвітчизникам. Щоб узяти кредит без довідок про доходи, потрібно зробити кілька кроків. На сайті компанії «Качай Гроші» завжди можна скористатися підказками на кожному етапі, або слідувати певному алгоритму.

 • Вибрати на сайті потрібну суму та термін кредиту. Дані проставляються в електронному калькуляторі, який відразу підрахує, в якому розмірі позику потрібно буде повернути.
 • Заповніть коротку анкету, вказавши паспортні та контактні дані, а також номер картки, на яку повинні надійти кредитні кошти. Уважно вписуйте інформацію, щоб уникнути помилок і неточностей, які можуть стати причиною відмови.
 • Підпишіть електронний договір та дочекайтеся вердикту системи. На ухвалення рішення витрачаються лічені хвилини, після чого, якщо кредит був схвалений (а так в основному і трапляється), суму позики буде зараховано на вашу картку.

Зручно не лише брати кредит онлайн у Сумах, але й погашати його, використовуючи один із прийнятних варіантів: на сайті МФО, через термінали, або у банківській касі.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.