Меню

0 (800) 312-727

Мікрофінансова організація «Кача Гроші» допомагає українським громадянам впоратися з фінансовими труднощами, що виникають. МФО дає гроші у борг без банків та поручителів, дзвінків та збору непотрібних документів. Кредитування відбувається швидко та легко. Паперова тяганина, довге очікування рішення щодо позики, спілкування з менеджером залишилися в минулому. Мікропозика в Одесі істотно відрізняється від оформлення кредиту в банку. Насамперед, вся процедура займає мінімум часу і відбувається у дистанційному режимі. Нікуди не треба ходити, простоювати в черзі, витрачаючи на це сили та нерви.

Гроші онлайн це для тих, хто цінує свій час. Насамперед, це зручно та вигідно. З будь-якого населеного пункту, навіть з того, де немає фінансових структур, можна здійснити оформлення мікрокредиту. У цьому кошти клієнт бере не готівкою, але в банківську картку. Як тільки вони будуть перераховані, позичальник може відразу піти їх зняти або витратити з картки на свої потреби. Особливістю кредитування у МФО є жорстких вимог.

Які переваги надає онлайн кредит Одеса?

Саме поняття мікропозики означає кредитування на невелику суму та на короткий термін. По суті, сервіс «Кача Гроші» використовують у тих випадках, коли потрібно ненадовго до зарплати чи інших виплат позичити трохи грошей. Ті, хто звертається вперше, можуть взяти 1000 гривень у кредит, або збільшити розмір позики до 5 тисяч. Сумі мікропозики відповідатиме і відсоткова ставка. Також враховується термін погашення кредиту. Коли терміново потрібна матеріальна допомога, інші варіанти залишаються неприйнятними, виручає кредит онлайн Одеса. МФО дає гроші в борг, всім, кому вони можуть знадобитися і хто відповідає певним вимогам.

Позика доступна пенсіонерам, домогосподаркам, студентам, військовим, приватним підприємцям, тим, хто вважається офіційно безробітним, соціально вразливим громадянам. І таких людей у країні дуже багато. До банку вони піти не можуть, бо є непрацевлаштованими. Варіанти із внесенням застави або взяттям грошей у борг у родичів теж часто відпадають. У той час як кредит онлайн на карту Одеса відрізняється низкою переваг. Займ доступний пенсіонерам, домогосподаркам, студентам, військовим, приватним підприємцям, тим, хто вважається офіційно безробітним, соціально вразливим громадянам. І таких людей у країні дуже багато. До банку вони піти не можуть, бо є непрацевлаштованими. Варіанти із внесенням застави або взяттям грошей у борг у родичів теж часто відпадають. У той час як кредит онлайн на карту Одеса відрізняється низкою переваг.

 • Оформлення здійснюється оперативно і просто, лише у кілька нескладних дій.
 • Рішення приймається автоматично за кілька хвилин.
 • Мінімальний відсоток відмови від МФО “Кача Гроші”.
 • Отримати гроші в борг Одеса можна у будь-який час дня та ночі, незважаючи на свята та вихідні. Все, що знадобиться, це документи, робочий пристрій (комп’ютер, телефон, ноутбук або планшет) з виходом до Інтернету.
 • Прозорі умови та лояльна клієнтська програма. Позичальник спочатку бачить, яку суму і коли йому треба повернути, які відсотки він оплачуватиме. Немає прихованих комісій та відсоткових ставок, про які клієнт повідомляють вже після отримання кредиту.
 • Акції, що проводяться, на кшталт безвідсоткових ставок.
 • Можливість пролонгації.
 • Для постійних клієнтів сервісу кредит на карту Одеса можна взяти у більшій сумі, що сягає 15 тисяч.

Хто може оформити онлайн-кредит на картку?

Компанія не пред’являє до позичальників особливих вимог. Шанси взяти позику є у всіх повнолітніх громадян України. Потрібно відповідати віку від 18 до 70 років, мати необхідні документи, що підтверджують особу. В обов’язковому порядку береться кредит за паспортом онлайн, та за наявності коду платника податків. Оскільки мікропозика видається онлайн, значить не на руки і не готівкою, а перераховується на карту. Тобто, позичальник повинен мати будь-яку банківську картку з терміном дії, що не закінчився, і щоб на ній було хоч трохи грошей (достатньо 1 гривні). Хоча мікрофінансова організація майже не відмовляє, все ж таки прецеденти, хоч і дуже рідко, але бувають.

 • Не підходящий під критерії вік.
 • Клієнт вказав неправдиву про себе інформацію, або припустився помилки, заповнюючи анкету. Він може знову все переоформити, уважно вносячи дані.
 • Позичальник числиться в основі фінансових організацій як незмінний боржник, який не погасив кредит. Але навіть у цьому випадку людина має всі шанси отримати кредит із поганою кредитною історією Одеса. Наявність негативної КВ не вважається вирішальним фактором.

Як здійснюється кредитування?

Щоб позичити у МФО гроші, потрібно зайти на сайт компанії. Зробити це можна з будь-якого браузера. Далі виконуються прості кроки, оскільки сервіс та опції гранично зрозумілі.

 • Перш ніж оформити експрес кредит на картку, потрібно визначитися із сумою та строком погашення. І тому є калькулятор, у якому клієнт виставляє відповідні параметри. Змінюючи суму, він побачить, що змінюється розмір погашення кредиту. На цьому етапі рекомендується уважно вибирати ту суму, яку позичальник зможе точно віддати. Те саме стосується і термінів погашення.
 • Визначившись із розміром мікропозики, клієнт заповнює коротку форму, вносячи у рядки інформацію себе, вказавши діючі контакти. Таким чином, створюється його особистий кабінет, через який він зможе платити за відсотками.
 • Онлайн кредит без довідки про доходи Одеса передбачає наявність банківської картки, яку потрібно прив’язати, вказавши в особистому кабінеті її реквізити.
 • Залишається підписати договір, який варто вивчити, щоб розуміти свої права та обов’язки як позичальника.

Коли договір буде підписано шляхом отримання SMS, оформлення кредиту буде завершено. Близько п’яти хвилин доведеться почекати, доки буде ухвалено рішення, яке найчастіше буває позитивним. Сума кредиту надійде на картку позичальника, і він зможе користуватися грошима на власний розсуд.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.