Меню

0 (800) 312-727

Мікрокредитування давно стало частиною нашого життя, даючи можливість долати тимчасові фінансові труднощі. Складно обійтися без позики коштів, яких часто катастрофічно не вистачає. Можна перехопити гроші до ЗП, звернувшись до родичів чи знайомих. Але не всі можуть і погоджуються надавати потрібну суму. Та й ставати боржником у близьких людей не завжди хочеться. Іти в банк, щоб взяти позику, може стати марною тратою часу і нервів, якщо не маєш поручителя та офіційного працевлаштування. У такому разі єдиним вірним рішенням буде кредит на карту у Дніпрі, який можна оформити онлайн. Швидка мікропозика, яку надає клієнтам фінансова організація «Качай Гроші», має безліч плюсів.

 • Вам не доведеться витрачати багато часу на збирання документів, очікування своєї черги, спілкування з представником банку. Зручність кредитування МФО в мінімальній кількості умов та документів, які знадобляться для того, щоб запит на мікропозику в Дніпрі був схвалений.
 • Жодних особливих вимог до позичальника не пред’являється. Будь-який громадянин України, який має паспорт, може стати клієнтом мікрофінансової організації «Качай Гроші»..
 • Будь-якої миті може знадобитися взяти гроші в борг у Дніпрі. І такий варіант, як мікрокредит, дозволить це зробити, незважаючи на час доби та дату в календарі.
 • Сервіс відкритий завжди та доступний для всіх інтернет-користувачів. Кожен може зайти на сайт, ознайомитися з пропонованими умовами і така дія нічого не зобов’язуватиме.
 • Безпека та доступність мікрокредитування, оскільки «Качай Гроші» є перевіреною організацією, яка функціонує на законних підставах.
 • Кредит без застави та поручителів, зі спрощеною схемою оформлення.
 • Швидке прийняття рішень, яке більш ніж 99% виявляється на користь позичальника. За короткий термін заявку на отримання кредиту буде схвалено, і гроші прийдуть на картку позичальника.

Хто може отримати онлайн кредит Дніпро

Послуги мікрофінансової організації користуються популярністю саме тому, що будь-яка фізична особа може стати її клієнтом. І все частіше громадяни, опинившись у ситуації, коли потрібні гроші терміново на картку, звертаються до МФО. Їм не потрібно збирати довідки, бути офіційно працевлаштованим та отримувати високу зарплату, як вимагають банки від потенційних позичальників. Стати клієнтом МФО може кожна людина, яка досягла повноліття. Пенсіонери, домогосподарки, приватні підприємці, безробітні та студенти, можуть, якщо виникне така необхідність, отримати кредит онлайн Дніпро.

Необхідна наявність таких документів, як паспорт громадянина України та ІПН, що є верифікацією особи та підтвердження статусу платника податків. Також важливо мати банківську картку, що діє, виписану на ім’я позичальника. Якщо картки немає, її завжди можна оформити, звернувшись до будь-якого банку України. Лише невелика категорія громадян отримує відмову під час спроб оформлення мікрокредиту на сайті компанії «Кача Гроші».

 • Немає можливості підтвердити свою особу через відсутність документів.
 • При внесенні в анкету інформації навмисне або випадково було допущено помилку. Якщо вказуючи дані, клієнт був неуважний і неправильно вніс їх, він може повторно оформити заявку на кредит онлайн на карту Дніпро.
 • Вік позичальника відповідає дійсності або відповідає вимогам.
 • Термін дії картки вийшов
 • Є прострочення кредитів у МФО, або були часті заборгованості з погашення.

Наявність негативної кредитної історії може вплинути на рішення про видачу мікрокредиту або збільшення процентної ставки. Банківські організації вважають за краще не зв’язуватися з боржниками, відсікаючи можливості ризиків. МФО не так ставляться до боржників, даючи їм шанс виправити КІ. Тому, щоб не почути відмову, а отримати кредит із поганою кредитною історією Дніпро, треба звертатися до МФО.

Умови мікрокредитування

Нові клієнти можуть взяти позику на суму до 5 тисяч гривень. При цьому компанія «Кача Гроші» організувала акцію, згідно з якою відсоткова ставка становить 0,01%, що набагато нижче, ніж в інших фінансових організаціях. Для тих позичальників, які вже брали у цій МФО кредит та вчасно його погасили, сума позики зростає до 15 тисяч гривень. Термін погашення становить 360 днів, з виплатами відсотків кожні 15-25 діб.

Як отримати кредит без довідки про доходи Дніпро?

Алгоритм оформлення заявки на мікропозику простий і гранично зрозумілий, що не вимагає специфічних знань та високого рівня інтернет-користувача. Щоб процедура пройшла легко і без проблем, клієнту повинен бути доступний вихід у глобальну мережу і робочий пристрій (смартфон, планшет, ПК, ноутбук).

 1. Зайдіть на сайт МФО за посиланням або прописавши в пошуковому рядку назву компанії.
 2. Скористайтеся електронним калькулятором, на якому зручно вирахувати за сумою, що вводиться, скільки грошей доведеться віддати і за який термін.
 3. Створіть особистий кабінет, через який ви зможете сплачувати відсотки, знайомитись з новою інформацією та фіксувати свої дії, у тому числі час та суму транзакцій.
 4. Заповніть форму, де потрібно внести дані, контакти та адресу. За збереження конфіденційної інформації можна не переживати, оскільки компанія приділяє велику увагу безпеці встановивши потужну систему захисту.
 5. Прив’яжіть картку, вказавши потрібні реквізити. Майте на увазі, що на рахунку має бути хоча б гривня для списання.
 6. Якщо ви хочете, щоб було видано позику без дзвінків, перевірок та застав, ознайомтеся з умовами договору та підпишіть його. Тим самим ви підтвердите свій серйозний намір стати позичальником і погоджуєтесь із зобов’язанням вчасно погашати кредит.

Коли все буде оформлено та договір підписаний онлайн шляхом SMS, автоматична система перевірить отриману інформацію та буде ухвалено рішення. Декілька хвилин пройдуть, перш ніж гроші перерахуються на вашу банківську картку.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.