Меню

0 (800) 312-727

Інтернет кредитування – найпростіший і найшвидший спосіб зайняти грошей. Це легше, ніж позичати у знайомих, бо не треба дзвонити, домовлятися, пояснювати. Оформлення кредиту через інтернет відбувається онлайн на сайті кредитної організації.

Головна перевага кредиту в інтернеті – колосальна економія часу:

 • Ви не втрачаєте час у чергах – подати заявку через сайт можуть одночасно будь-яка кількість позичальників;
 • Економія часу на дорогу – не треба йти в офіс і потім повертатися звідти
 • Цілодобовий режим роботи МФО – взяти кредит через інтернет на карту можна серед ночі, рано вранці та в обідню перерву.

Вся процедура від подання заявки до отримання грошей на картку триває кілька хвилин.

Хто позичає онлайн

Кредити через інтернет видаються на картку. Дати таку позику може або банк, який випустив вашу картку, або мікрофінансова організація. Звернення за грошима до банку багатьом українцям видається зручнішим. Насправді воно приховує багато підводних каменів:

 • Банківські кредитні програми спрямовані на тривалу співпрацю. Тому отримати гроші швидко вам навряд чи вдасться
 • Серйозний банк має бути впевненим, що ви зможете вчасно повернути інтернет-кредит на карту. Щоб переконатися, у вас попросять підтвердити свої доходи довідкою з місця роботи чи з податкової.
 • Гарантом платоспроможності клієнта банку може стати інша людина. У цьому випадку підтверджувати доходи доведеться вже вашому поручителю.

Отримати кредит через інтернет у банку можна. Але будьте готові, що оформлення розтягнеться на кілька днів чи тижнів.

Оформлення позики в МФО дуже відрізняється від банківського кредиту. Кредитні компанії націлені на швидку обробку заявок та видачу грошей. У «Кача Гроші» оформити через інтернет та отримати кредит можна лише за 15 хвилин уже при першому зверненні. У постійних клієнтів на оформлення заявки йде 5 хвилин, а гроші на картку надходять одразу після схвалення кредиту.

Хто може взяти кредит через інтернет

Отримати кредит через інтернет може будь-який повнолітній громадянин України. При цьому позикові кошти можуть використовуватися на будь-які цілі – інтернет кредит не є цільовою позикою, тому МФО не перевіряє використання коштів.

Найчастіше українці звертаються за кредитом в інтернеті, коли терміново знадобилися гроші:

 • На ремонт одягу та взуття
 • На ремонт побутової техніки
 • На покупку квитків
 • На купівлю ліків
 • На лікування зубів
 • На сплату внеску за довгостроковим кредитом

Останній варіант часто дозволяє не тільки зберегти кредитну історію від поганих позначок, а й заощадити – штрафи та пеня за прострочення за банківськими кредитами набагато вищі за невеликі комісійні, які беруть МФО за кілька днів користування позикою. Наприклад, у «Кача Гроші» перший кредит через інтернет можна взяти за ставкою 0,01% у стуки.

Що потрібно, щоб взяти інтернет кредит на картку

Щоб взяти кредит по інтернету, не виходячи з дому, потрібні 4 речі, які на сьогодні є у будь-якого українця:

 • Громадянство України та паспорт громадянина
 • Індивідуальний податковий номер (ІПН)
 • Банківська картка на ім’я позичальника з позитивним балансом не менше ніж 1 грн
 • Мобільний телефон (він потрібний для підтвердження кредиту навіть при оформленні позики онлайн на картку без дзвінків).

МФО потребує документів для ідентифікації позичальника. Мобільний телефон дозволяє підписати кредитний договір без відвідин відділення. А картка потрібна безпосередньо для отримання кредиту через інтернет – на неї будуть зараховані гроші.

Також перевірка клієнта за карткою дозволяє кредитним організаціям захистити угоду від шахраїв. Тому важливо оформляти заявку тільки на свою карту – використання пластику, зареєстрованого на ваших родичів та друзів, буде розцінюватися як шахрайство.

Інтернет кредит: основні вимоги

Покрокова інструкція, щоб взяти кредит в інтернеті, має такий вигляд:

 • На сайті «Кача Гроші» вкажіть суму та термін кредиту. Для цього можна скористатися бігунком на кредитному калькуляторі або ввести потрібну суму цифрами.
 • Подайте заявку на онлайн позику та зареєструйтесь на сайті. Після цього ви отримаєте доступ до Особистого кабінету, звідки зручно керувати своїми кредитами.
 • Перейдіть до картки. Для цього на рахунку має бути не менше ніж 1 гривню. Декілька копійок буде заблоковано під час верифікації. Щоб підтвердити, що власником пластику є саме ви, потрібно вказати заблоковану суму.
 • У Особовому кабінеті клієнт має ознайомитися з умовами договору: підтвердити суму позики, відсотки за кредитом та строк погашення.
 • За допомогою SMS підписати електронний договір. Жодних повідомлень пересилати не доведеться – достатньо у відповідному полі на сайті «Кача Гроші» вказати номер, отриманий у СМС.

Гроші надійдуть на картку позичальника автоматично одразу після підписання договору про оформлення кредиту на картку. Подібну систему оформлення онлайн кредиту використовують більшість МФО України.

Як повернути онлайн кредит

Для погашення позики, оформленої через інтернет, також не потрібно йти до офісу або звертатися до каси банку. “Кача Гроші” пропонує своїм клієнтам кілька способів розрахуватися за кредитом. Найпростіший – це натиснути кнопку «Сплатити кредит» у Особистому кабінеті на сайті кредитної компанії.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.