Меню

0 (800) 312-727

Існує кілька способів взяти гроші у борг без банків та поручителів. В основному, українці звертаються до ломбардів, мікрофінансових організацій (МФО) та до приватних кредиторів.

Де можна взяти грошей, окрім банків

Зайняти гроші без банку можна у ломбарді. Щоб отримати готівку, потрібно залишити у заставу якусь матеріальну цінність. При цьому, побутовий мотлох як забезпечення по кредиту не підійде – річ повинна бути цінною, а її вартість (занижена оцінювачами) більше суми, що позичається.

В Україні працюють кілька великих мереж, які добре представлені у великих містах. Люди, які проживають у населених пунктах менше, такого вибору закладів не мають. А сільським мешканцям доведеться витратити кілька годин на дорогу, перш ніж вони зможуть закласти коштовності чи техніку у ломбарді.

Другий варіант – МФО. Вони позбавлені основних недоліків ломбарду. Ці організації кредитують через сайт та пропонують без банку взяти кредит без застави. Послуги мікрофінансових організацій однаково добре доступні для мешканців Києва, Харкова, Одеси та віддалених сіл Львівської області, Волині чи Закарпаття.

На відміну від ломбардів, МФО видають онлайн позику на карту. Надійність позичальника розраховується автоматично на підставі наданої інформації та його кредитної історії.

Третя категорія – приватні кредитори – набули кримінальної репутації. Їхня діяльність заборонена законом. Тому поверненням боргів, якщо у позичальника виникли труднощі, займаються не державні виконавці, а реальні бандити.

На жаль, ще зустрічаються люди, які звертаються до нелегальних ділків, коли хочуть позичати не в банку. В інтернеті достатньо історій, коли через невелике прострочення у приватного кредитора люди втрачали житло, транспорт чи здоров’я. Клієнти мікрофінансових компаній та ломбардів від такого звернення захищені. Ці організації працюють у правовому полі, які діяльність, як і робота боргових (колекторських) агентств, контролює державою.

Кому потрібен небанківський кредит

Банки прагнуть видавати позички на тривалий термін та великі суми. Щоб знизити ризики неповернення, фінансові установи висувають до потенційних клієнтів високі вимоги та ретельно перевіряють усі документи. Не варто мріяти взяти в банку кредит без відмови. Існує багато категорій українців, для яких банківська позика недоступна:

 • Офіційно безробітні
 • З невеликою зарплатою: лікарі, вчителі
 • Технічні працівники бюджетної сфери
 • Фрілансери
 • Жінки у декреті
 • Студенти
 • Пенсіонери

Навіть якщо позичальника цікавить невелика позичка, доведеться добре попрацювати, щоб ці гроші отримати. Швидше взяти кредит над банку.

Як оформити позику без банку

Позики в «Кача Гроші» – це зручний та безпечний спосіб отримати гроші в кредит без банку. Клієнтами компанії можуть стати громадяни України, які досягли повноліття. Максимальний вік, щоб взяти кредит онлайн на картку цілодобово – 70 років.

Доступні позики терміном від 5 до 30 діб. Без банку видаються кредити від 500 до 15 тисяч гривень. Нові клієнти можуть розраховувати на позику за мінімальною процентною ставкою, яка дозволена в Україні – 0,01% на день. Щоб взяти гроші у борг без банку, майбутньому клієнту слід підготувати мінімальний пакет документів:

 • Паспорт громадянина України
 • Оригінал ідентифікаційного коду (ІПН)
 • Картку будь-якого українського банку
 • Мобільний телефон

Пластикова карта має бути оформлена на ім’я позичальника – це обов’язкова умова, яка допомагає «Кача Гроші» захистити своїх клієнтів від шахраїв. Також переконайтеся, що вказана на картці дата ще не пройшла і на рахунку є щонайменше одна гривня. Кредит без банку в МФО оформляється онлайн, тож обійтися без картки не вийде.