Меню

0 (800) 312-727

Кредит онлайн у Чернівцях

Багато хто з нас стикався з такою неприємною ситуацією, коли матеріальне становище різко погіршувалося. Або виникла потреба у додатковій витраті, яка не була запланована. Непередбачені витрати часто призводять до того, що виникає потреба зайняти суму, що бракує. Можливо, хочеться влаштувати дитині свято, чи зробити коханій людині дорогий подарунок. Або запросили на весілля, ювілей чи інший урочистий захід у ресторан. А там не з’явишся у повсякденному одязі та без розкішного презенту.

Це приємні ситуації, коли можна звернутися до мікрофінансової організації, щоб отримати кредит онлайн Чернівці. Можуть бути сумні та неприємні приводи для позики, наприклад, хвороба, звільнення з роботи, або гроші закінчилися, а до зарплати ще далеко. Раніше доводилося шукати гроші за друзями, родичами та сусідами. Але такий варіант не всіх влаштовує та для багатьох не підходить. Можна спробувати звернутися до серйозної фінансової організації, але тоді не уникнути мороки, втрати часу, сил і нервових клітин.

Банки не дадуть кредит безробітним, тим, хто не має постійного, офіційного місця роботи, не може надати документ, що підтверджує платоспроможність. А скільки людей, які працюють неофіційно, чи зовсім не працюють. Це пенсіонери, студенти, матусі, які перебувають у декреті, і просто громадяни, які тимчасово опинилися у скрутному фінансовому становищі.

Мікрокредит та його переваги

Ті, хто вже хоч раз вдавалися до співпраці з компанією «Качай Гроші», продовжують і далі за необхідності користуватися можливостями мікропозики. Адже це зручно і правильно, коли є організація, здатна виручити у скрутну хвилину без зайвих питань, застав та поручительств. Особливостями мікрокредитування є його вагомі плюси.

  • Швидко і зручно. З будь-якого населеного пункту України, незалежно від місця перебування, можна оформити цілодобовий кредит. Цілодобовий тому, що час для процедури не відіграє жодної ролі. Вранці, ввечері, вдень чи вночі, у вихідні чи святкові дні, МФО «Качай Гроші» видає гроші позичальникам.
  • Не треба нікуди їхати, витрачати дорогоцінний час на очікування прийому у банківського інспектора чи вердикту. До того ж не у всіх населених пунктах є банки, а отже, доведеться їхати до міста, шукати відкриту організацію. І не факт, що кредит у банку буде схвалено, адже там високі вимоги до позичальників. Простіше і вигідніше оформляти онлайн, зі швидким та майже 100% схваленням.
  • Не треба шукати поручителів чи заставу. Без цього можна обійтися, якщо звернутися в мікрофінансову компанію, яка дає кредит без довідок про доходи. Це одна із значних причин, чому більшість нужденного населення звертається до МФО.
  • Низька відсоткова ставка та незначна пеня за прострочення.
  • Безпека обох сторін. Організація видає кредит майже всім охочим. А щоб знизити ризики, пропонує позичальнику підписати договір в електронному вигляді, який має таку ж силу як звичайний паперовий документ. Для позичальника користуватися послугами МФО також є безпечним, оскільки це фінансова організація, яка має ліцензію, що дає юридичне право займатися законною діяльністю.
  • Висока можливість отримати кредит з поганою кредитною історією. Тобто, навіть людина, яка раніше мала заборгованість, або недотримання зобов’язань, має всі шанси стати клієнтом компанії «Качай Гроші». Прогресивна, сучасна організація допомагає всім уникнути тимчасових фінансових труднощів.

Позика на карту у Чернівцях

Будь-яка фінансова установа надає кредит лише у тому випадку, якщо потенційний клієнт відповідає умовам. У МФО «Качай Гроші» умови для позичальників лояльні та не складні. Як було зазначено вище, навіть безробітні можуть розраховувати на мікрокредит. Але його не дадуть особам, вік яких виходить за межі 18-70. Тобто позичальник має бути повнолітнім, мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний податковий код. Гроші дадуть тим, хто прописаний на території країни. А ось фактичне місце перебування вже не має значення. Для онлайн кредиту потрібна наявність мобільного телефону та підключеного інтернету. Також потрібна картка, на яку видаватимуться гроші позичальнику. Карта не повинна бути простроченою або повністю порожньою. Рекомендується заздалегідь ознайомитись з умовами кредитування

  • Максимальний термін, на який надаються кредитні кошти, – це 360 днів.
  • Мінімальна сума, що видається – тисячу гривень. Верхній ліміт складає 15 тисяч гривень. Це максимальна сума, яку можуть отримувати постійні клієнти МФО, які не мають заборгованостей та проблем із фінансовими організаціями.
  • Позика видається чи без комісії, чи під незначні відсотки.

Як взяти кредит онлайн на карту у Чернівцях?

Для отримання мікропозики потрібно мати робочий девайс та інтернет, щоб зайти на сайт компанії «Качай Гроші». Зробити це можна з будь-якого браузера чи операційної системи. На сайті є електронний калькулятор, керуючи яким користувач вибирає прийнятні для нього параметри на кшталт суми та строку погашення. Система відразу вказує, враховуючи встановлені параметри, яку суму позичальник повинен повернути. Якщо вас все влаштовує, переходьте далі, натиснувши на кнопку «оформити кредит».

Відкриється форма, до якої внесіть паспортні дані, актуальні контакти, номер банківської картки, щоби взяти кредит у Чернівцях. Якщо є промокод, вкажіть його. Слідкуйте, щоб інформація була чітка і достовірна, тому що будь-яка помилка може стати приводом для відмови в мікрокредитуванні. Після схвалення системою позичальнику потрібно підписати електронний договір, і чекати на гроші, які протягом кількох хвилин надійдуть на вказану картку.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.