Меню

0 (800) 312-727

У ситуації, коли гостро відчувається брак коштів, їх можна позичити, вдавшись до фінансових послуг, які надає мікрофінансова організація. Людина, яка бере кредит, виплачує у встановлені терміни не тільки повну вартість заборгованості, а й відсотки, що накопичилися. Незважаючи на це, такий спосіб виправити матеріальне становище вважається досить популярним. Схема отримання кредиту стала більш удосконаленою та отримала у своєму розвитку кілька варіантів. Тепер, щоб взяти гроші в борг не обов’язково відвідувати фінансову установу, а достатньо підключення до Інтернету. Оформлення позики в дистанційному порядку, а саме: кредит онлайн Харків, займаються МФО, що мають таку можливість за рахунок створеного веб-ресурсу.

Особливості онлайн кредитування

Потенційний позичальник, якому терміново знадобилися гроші, заходить на спеціальний сайт і заповнює заявку за формою в електронному вигляді. Заявка автоматично розглядається з урахуванням тих даних, що їх вказав клієнт, і на її підставі система виносить рішення, що в більшості випадків буває позитивним. На сайті Кача Гроші, де можна легко та швидко взяти гроші у борг Харків, розписуються умови кредитування. Там же підписується після схвалення кредиту електронний договір, який має законну силу. У ньому знаходиться гранично зрозуміла інформація про права та обов’язки позичальника та кредитора, сума позики та строки погашення. Сума, що надається у тимчасове користування позичальнику, видається не готівкою, а шляхом переказу на банківську картку.

Онлайн кредит має свої особливості та відмінності, від того ж банківського кредитування. Сума, яку може розраховувати позичальник, порівняно невелика. Для великих придбань та вкладень такий вид кредиту не підходить. Зате це оптимальний варіант, коли потрібні гроші до ЗП, або на споживчі цілі, наприклад, недорогу покупку чи ремонт. Ще одна відмінна риса мікрокредиту, це терміни, на які він береться. Користуватися кредитними коштами довго не вийде, оскільки встановлені терміни зазвичай становлять двадцять днів.

Переваги онлайн кредиту

  • На подання заявки та очікування рішення витрачається мінімум часу. Завдяки тому, що весь процес автоматизований і відбувається у дистанційному форматі, він триває зовсім небагато – 15-20 хвилин.
  • Для оформлення мікропозики не потрібно чекати, коли відкриється установа. МФО немає робочих годин, вихідних чи перерв. Тому через онлайн-сервіс доступний кредит 24/7.
  • Людям, які мають низький дохід або не працевлаштовані офіційно, отримати кредит у банку неможливо. Обов’язково знадобиться довідка, що підтверджує джерело та розмір доходу. У МФО таких вимог як довідки з місця роботи, поручителі або застава цінного майна відсутні. І це великий плюс для тих, хто працює неофіційно чи не має стабільної роботи та високого заробітку.
  • Низький відсоток відмови. Налагоджена система оцінки кредитів дозволяє не відмовляти у видачі позик заявникам із несприятливою кредитною історією, студентам, пенсіонерам, безробітним, домогосподаркам, підприємцям.
  • Жодних складних вимог. Все що потрібно для того, щоб гарантовано отримати онлайн кредит Харків, це мобільний телефон з підключенням до Інтернету, вік позичальника – не молодше 18 років, наявність паспорта громадянина України та ІПН. Необхідно мати також чинну банківську картку, на балансі якої має бути хоча б кілька гривень.

Як взяти гроші в кредит у Харкові?

Схема оформлення онлайн кредиту проста і зрозуміла, яка не викликає жодних складнощів. Позичальник заходить на сайт сервісу мікрофінансової компанії Кача, де можна ознайомитися з пропонованими умовами кредитування:

  • Сума позики від 1000 до 5000 для тих, хто вперше її замовляє до МФО. При повторних обігу розмір кредиту можна збільшити до 15 тисяч, а також використовувати бонуси та пільги.
  • Кредит через інтернет має строки погашення – до 25 днів. Для постійних клієнтів діють такі вигідні пропозиції, як продовження терміну виплати кредиту.
  • Відсоткову ставку для нових користувачів знижено до 0,01%, що дозволяє особливо не переплачувати при погашенні.

Якщо умови позичальника влаштовують, він проходить спрощену реєстрацію, із заповненням форми, і після позитивного результату підписує договір та отримує свої гроші, які одразу надійдуть йому на картку.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.