Перший кредит0,01%
сума 10000 грн
500 14990
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 20.12.20
Сума погашення 5400 10015 грн.
10000 15

Мікропозика на карту

Що таке мікропозики на карту?

У наш час практично кожен українець знає, що таке онлайн мікропозики на карту. Більшість з нас хоча б раз у житті зверталися в банк або мікрофінансову організацію з приводу оформлення кредиту. І не дивно, адже такі позики є чудовою альтернативою тому, щоб позичати кошти у родичів або друзів. Тим більше, що часто такі прохання сприймаються негативно з їх боку. Сучасні мікрокредитні сервіси надають широкий асортимент кредитних продуктів з гнучкими умовами — суми від 500 до 15 000 грн на 30 днів. Серед найбільш популярних в Україні сервіс «Качай Гроші» — професійні фінансові послуги цілодобово і без перевірок.

Як взяти мікропозику на карту від «Качай Гроші»?

Кому оформляють кредит?

Потенційні клієнти нашого сервісу — це громадяни України віком від 18 до 65 років. Обов'язковий мінімальний пакет документів складається з паспорта і довідки ІПН. Для того, щоб взяти онлайн мікропозику на карту при собі заявник повинен мати діючу банківську картку і мобільний телефон.

Плюси мікропозик на карту

Серед безперечних плюсів такого кредитного продукту можна виділити:

 • Можливість оформити онлайн мікропозику на карту терміново і швидко. І, що важливо, можно оформити мікропозику без відсотків та гроші будуть перераховані на карту клієнта в день звернення.
 • Кредитор не питає навіщо заявнику потрібна та чи інша сума, не вимагає довідок про доходи і не просить надати інформацію та поручителів.
 • Оформити вигідну мікропозику онлайн на банківську карту технічно не складає великих складнощів. Для доступу до сервісу «Качай Гроші» досить мати гаджет з виходом в інтернет і перерахований вище пакет документів.
 • Якісний сервіс з гнучкими умовами кредитування.

Як повернути гроші?

Наш сервіс продуманий до дрібниць, тому весь процес співпраці зрозумілий і зручний. Ми пропонуємо позичальникові відразу кілька способів погашення заборгованості:

 1. Швидко і, на наш погляд, зручно — на сайті сервісу «Качай Гроші» в особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Для цього потрібно скористатися кнопкою «Оплатити кредит».
 2. За допомогою мережі терміналів самообслуговування ПриватБанку. Тут процес погашення теж буде швидким, але ви повинні мати при собі інформацію про кредит: номер договору або номер ІПН.
 3. Через сервіс погашення кредитів Pogashay.com.ua — зарахування відбувається миттєво.
 4. І ще один спосіб — банківським переказом у відділенні будь-якого банківського установи. Не самий зручний і швидкий спосіб, але зате надійний. Для здійснення переказу вам знадобляться реквізити компанії, які завжди можна знайти на сайті сервісу.

Миттєві мікропозики онлайн на карту від «Качай Гроші» — це до дрібниць продуманий сервіс без відмови і якісна клієнтська підтримка.

Пролонгація

Послуга продовження кредиту доступна клієнтам, які повністю оплатили суму нарахованих відсотків. При цьому пролонгація активізується автоматично, а всі умови кредитування зберігаються (сума, термін, відсоткова ставка). Наші постійні клієнти по праву оцінили зручність такого сервісу і більшість з них регулярно ним користуються.

Чому клієнтам можуть відмовити?

У більшості з нас шанс взяти онлайн мікропозику на карту без відмови достатньо високий. Але існую фактори, які можуть вплинути на рішення кредитора. Розглянемо найбільш поширені:

 • Надання неправдивої інформації в заявці або помилки в її заповненні. Тому, заповнюючи форму, радимо бути максимально уважним і чесним.
 • Тривала відсутність джерела доходу або роботи.
 • Судимість або проблеми зі здоров'ям (облік в психдиспансері).
 • Перебування заявника в чорному списку фінансової компанії і т.д.

Кожна заявка проходить ретельну перевірку. Тому, чим краще у вас кредитна історія і позитивніше «життєва історія», тим більше шанс на отримання позики.