Перший кредит0,01%

Кредит з поганою кредитною історією

У багатьох громадян України кредитна історія залишає бажати кращого. Пов'язано це з тим, що свого часу банківський займ міг отримати практично будь-яка людина. Це призвело до того, що у значної частини населення країни утворилися борги перед банківськими установами. А отримати новий кредит з поганою кредитною історією в банку вже неможливо. Більшість фінансових організацій дуже ретельно перевіряють платоспроможність позичальника і його КІ.

Що ж робити тим, хто хоче взяти позику з поганою кредитною історією? Найпростіший спосіб - отримати гроші в мікрофінансової організації «Качай гроші». В МФО можна оформити онлайн займ на карту, при цьому не потрібно надавати цілу пачку документів. Компанія не висуває такі ж жорсткі вимоги, як банки, а процес оформлення проходить швидко і просто. Щоб оформити кредит з поганою кредитною історією, досить відповідати мінімальним вимогам.

Класифікація кредитних історій

При розгляді заявки на отримання позики будь-яка фінансова організація обов'язково дивиться КІ позичальника, так як це дозволяє оцінити його надійність. Взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією може практично будь-яка людина. Але сама КІ безпосередньо впливає на шанси і умови отримання позики. Ділиться кредитна історія на такі види:

 1. Чиста. Це означає, що людина ще жодного разу не оформляв на себе кредити, тому фінансові організації не можуть оцінити його платоспроможність.
 2. Гарна. Кредити оформлялися і були своєчасно погашені без прострочень.
 3. Погана. У позичальника виникли проблеми з поверненням грошей: невчасно вносив платежі, невчасно закрив позику, має діючі прострочення. Погана КІ в свою чергу ділиться ще на кілька пунктів, в залежності від кількості прострочень, їх тривалості і загальної суми боргу.

Условия получения займа с плохой историей

Мікрофінансова організація пропонує своїм клієнтам куди більш вигідні і гнучкі умови кредитування, ніж банки. Нові позичальники можуть отримати кредит онлайн з поганою історією на наступних умовах:

 • Сума - від 500 до 10000 грн.
 • Термін - від 5 до 15 днів.
 • Відсоткова ставка - під 0,01% в день.

Для постійних позичальників ліміт збільшується до 15000 гривень, а термін кредитування - до 30 днів. Але процентна ставка так само змінюється, так як безвідсоткові позики діють тільки для нових клієнтів.

Взяти кредит без відмови можуть громадяни України віком від 18 до 65 років. Довідка з роботи або документ про склад сім'ї не потрібні. Надати потрібно тільки паспорт з пропискою і всіма вклеєними фотографіями, індивідуальний податковий номер (ІПН) і карту будь-якого українського банку, на яку будуть переведені гроші.

Переваги оформлення кредиту з поганою КІ в МФО «Качай гроші»

 • Прозорі умови. Компанія не нав'язує додаткові послуги і не прописує в договорі завищені відсотки. Все максимально чесно і прозоро, а позичальник може попередньо ознайомитися з кредитним договором.
 • Можна отримати кредит онлайн за 5 хвилин. Щоб оформити позику на карту з поганою історією, не потрібно виходити з дому і стояти в чергах. Вся процедура проходить в режимі online, а займає не більше 5-30 хвилин.
 • Лояльні вимоги до позичальників. Компанія не висуває жорсткі вимоги, тому у будь-якого повнолітнього громадянина є реальний шанс отримати потрібну суму. 
 • Вигідні умови кредитування. Отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією нові клієнти можуть під 0,01% в день. Це означає, що вони повинні повернути ту суму, яку взяли. Жоден банк не може запропонувати подібних умов. Для постійних же клієнтів так само діють приємні знижки.
 • Є різні способи погашення боргу, при цьому позичальник сам вибирає, яким способом повертати борг. Це можна зробити через особистий кабінет на офіційному сайті, використовуючи банківську карту. Також можна використовувати термінали самообслуговування, банківський переказ або онлайн сервіс для внесення платежів.
 • Взяти кредит з поганою історією можна в будь-який день і час. Сервіс працює цілодобово без перерв і вихідних, тому подати заявку на позику можна хоч вночі. 
 • Є служба клієнтської підтримки, яка відповідає на питання клієнтів і допомагає у вирішенні спірних ситуацій.

Як оформити мікропозик з поганою історією?

Якщо потрібна позика до зарплати на карту, то мікрофінансових організація «Качай гроші» - це ідеальне рішення. Процедура оформлення мікропозик, незалежно від КІ, для всіх нових клієнтів однакова. Необхідно виконати наступні дії:

 1. Виберіть на калькуляторі суму і термін кредитування, після чого натисніть кнопку «Оформити кредит».
 2. Зареєструйтеся на сайті. Для цього введіть номер телефону і пароль. Також авторизуватися можна через реальний профіль в запропонованих соціальних мережах
 3. Після цього для отримання кредиту з поганою КІ заповніть заявку, вказавши основні відомості про себе. Потрібно вказати свої ПІБ, джерела доходу, вік та іншу запитувану інформацію. Вказувати потрібно тільки правдиві дані - це підвищує шанси на схвалення позики.
 4. Верифікуйте карту. Щоб оформити кредит на карту з поганою кредитною історією, клієнт повинен підтвердити, що карта належить саме йому. Система запропонує декілька способів, як верифікувати карту.
 5. Дочекайтеся рішення по мікрокредиту.
 6. Після схвалення кредиту ознайомтеся з договором. Підпишіть договір цифровим підписом.
 7. Отримайте гроші на зазначену банківську карту.

Для оформлення миттєвого кредиту на карту з поганою кредитною історією підходять карти будь-яких українських банків. Головне, щоб карта була оформлена на людину, яка подає заявку на отримання позики.

При повторних зверненнях в мікрофінансову організацію процедура оформлення заявки спрощується. Потрібно лише авторизуватися на сайті і дочекатися рішення, яке приймається системою автоматично протягом 10 хвилин.

 

Види кредитів:

Перший кредит без відсотків   Позика до зарплати   Гроші в борг онлайн   Швидкі гроші на карту   Мікропозика на карту   Швидкий кредит онлайн   Гроші онлайн терміново   Терміновий кредит на картку   Позика безробітним на карту   Кредит без перевірки історії   Кредит без довідок   Кредит без застав