Перший кредит0,01%

Кредит з 18 років

Необхідність отримання позики може виникнути у будь-якої людини з однієї з безлічі можливих причин: вкладення в бізнес, інвестиції, ремонт, переїзд, лікування, покупка техніки, гроші до зарплати і багато іншого. Але далеко не у всіх є родичі або друзі, готові в будь-який момент зайняти потрібну суму.

У банки же звертатися теж не завжди раціонально, особливо з урахуванням того, що взяти позику студенту в банківській установі практично нереально. В основному банки видають кредити з 21-25 років, при цьому вони просять надати довідку з місця роботи і багато інших документів. А щоб отримати кредит з 18 років, необхідно звертатися в мікрофінансову організацію. Люди, які хочуть без зайвого клопоту і тимчасових витрат взяти гроші в борг, звертаються саме в кредитні компанії.

Особливості кредитування з 18 років

Позики онлайн з 18 років видаються тільки в мікрофінансових організаціях, і то не у всіх. В Україні однією з МФО, в якій будь-який студент може отримати позику до 15000 гривень, є сервіс «Качай Гроші». З документів позичальникові необхідно пред'явити:

 • Діючий паспорт громадянина України з пропискою;
 • Індивідуальний податковий номер.

Додатково буде потрібно мобільний телефон, який потрібен для реєстрації особистого кабінету на сайті і підписання кредитного договору, пристрій з виходом в інтернет (смартфон, планшет, ноутбук, комп'ютер) для заповнення онлайн-заявки, і банківська карта, оформлена на ім'я позичальника. Кредит з 18 років на карту можуть отримати тільки особи, що мають джерело доходу. При цьому довідка з роботи не потрібно. Вікове обмеження - 18-65 років.

Чому позику з 18 років краще оформити в МФО «Качай Гроші»?

Мікрофінансова організація «Качай Гроші» має масу незаперечних плюсів:

 • Видаються кредити практично всім, хто за ними звертається. Більше 90% заявок схвалюються, а шанс отримати позику є навіть у осіб, які перебувають в «чорних списках» і мають зіпсовану кредитну історію.
 • Процес оформлення займає від 10 хвилин до 1 години. Не потрібно днями чекати рішення, менеджер МФО практично відразу повідомить, схвалений чи кредит. Повторні ж клієнти можуть отримати гроші на карту за 5 хвилин, так як їм не потрібно заново реєструвати особистий кабінет.
 • На вибір пропонуються різні способи погашення позики. Це можна зробити через особистий кабінет прямо на офіційному сайті кредитної компанії, через термінал або в касі будь-якого банку.
 • Позики онлайн з 18 років можна отримувати на найвигідніших умовах. При першому зверненні діє акційна пропозиція, за яким позичальнику видається кредит під 0,01% в день.
 • Компанією регулярно проводяться різні акції та розіграші цінних призів серед клієнтів.
 • Заявку на отримання онлайн позики з 18 років можна подавати цілодобово в будь-який день. Сервіс працює 24/7 без перерв і вихідних.
 • Не потрібно збирати велику кількість різних довідок і документів. Достатньо надати документи, що підтверджують особу.
 • Кредит онлайн з 18 років без відмови видається на чесних і прозорих умовах. Позичальник може уважно перечитати кредитний договір і ознайомитися зі своїми правами та обов'язками. При цьому швидку позику на карту не має прихованих платежів, нав'язаних сервісом платних послуг або додаткових комісій.

Як отримати кредит онлайн з 18 років

Взяти кредит з 18 років можна, не виходячи з дому і не стоячи в чергах. Для цього заповнюється online заявка, яка протягом 10 хвилин розглядається менеджером мікрофінансової організації. Процедура оформлення кредиту на карту з 18 років виглядає наступним чином:

 • Зайдіть на сайт, виберете потрібну суму і термін кредитування;
 • Зареєструйте особистий кабінет;
 • Заповніть заявку, заповнивши всі порожні поля (вказувати потрібно тільки достовірну інформацію);
 • Верифікуйте банківську карту;
 • У разі позитивного рішення по кредиту підпишіть кредитний договір зазначеним способом;
 • Отримайте гроші.

Отримати термінову позику на карту з 18 років можна тільки в тому випадку, якщо карта оформлена на ім'я позичальника. Підходять будь-які карти українських банків - дебетові, кредитні, зарплатні і так далі. Головне - на карті повинен бути позитивний баланс (мінімум 1 гривня). Це потрібно для її верифікації. Система тимчасово списує суму до 1 гривні, а користувач повинен вказати точну суму списання в копійках, наприклад, 0,57.

Якщо правильного заповнити заявку, прив'язати свою карту і відповідати мінімальним вимогам сервісу, то можна без проблем отримати онлайн займ на карту без відмови. При повторних зверненнях процедура оформлення кредиту спрощується, і вона займає ще менше часу.

Способи погашення кредиту

Якщо ви оформили мікропозику з 18 років на карту, то для запобігання прострочень його потрібно вчасно погасити. Зробити це можна чотирма різними способами:

 1. В особистому кабінеті за допомогою банківської карти.
 2. У терміналі самообслуговування.
 3. Банківським переказом в касі будь-якого українського банку.
 4. За допомогою сервісу Pogashay.ua.

Немає можливості вчасно повернути гроші? Оформіть пролонгацію позики, яка має на увазі оплату тільки відсотків, а тіло кредиту виплачується після закінчення терміну дії пролонгації. Пеня і штрафи при цьому не нараховуються.

 

Види кредитів:

Безпроцентний кредит   Кредит з поганою історією   Кредит до зарплати   Позика на картку   Онлайн кредит без відмови   Гроші в борг   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит на карту   Термінові гроші на карту   Кредит безробітним   Кредит онлайн без перевірки кредитної історії