Споживчий кредит

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Споживчий кредит — це позика на конкретну покупку, під певну мету, чи то кредит на медичну допомогу, відпочинок, телевізор, дрібний ремонт у квартирі чи несподівані подарунки рідним.

Ситуація, коли гроші потрібні терміново тут і зараз трапляється досить часто в житті українців, і це нормально, якщо за кредитом доведеться йти до мікрофінансових організацій. Компанія Качай Гроші видає мікрокредити з 18 років.

Як взяти споживчий онлайн кредит від "Качай Гроші"?

Для оформлення споживчого кредиту онлайн на картку потрібно всього 15-20 хвилин та доступ до інтернету! Тобто заявку розглядають без перевірок та в день звернення дають позику, перераховуючи гроші на банківську картку. Для подання заявки зробіть ряд простих дій:

Зайдіть на сайт Качай Гроші та одразу збережіть його в закладки, щоб не шукати в майбутньому.
У відповідному полі виберіть потрібну суму та оптимальний термін кредитування, зваживши свої можливості.
Перейдіть відразу до оформлення споживчого кредиту онлайн на картку та подання заявки, уважно заповнивши всі поля.
Прив'яжіть банківську картку та верифікуйте її (це абсолютно безпечно) і чекайте на рішення.

У разі схвалення онлайн заявки на споживчий кредит гроші моментально приходять на карту.

Кому оформлюють кредит?

Отримати споживчий кредит онлайн на картку може будь-який повнолітній громадянин, який проживає в Україні. Головне не мати прострочення та заборгованості в інших кредитних організаціях. Якщо ви маєте паспорт та ідентифікаційний номер, ви можете швидко заповнювати заявку, не відкладаючи це питання “на понеділок”.

Плюси споживчого онлайн кредиту

Очевидний плюс такого виду кредитування – це швидкий і вигідний спосіб закрити ваші термінові потреби у певних речах: від лікування до ремонту.

Від моменту оформлення до видачі грошей проходить від 30 хвилин до 2-3 годин.
Подати заявку можна цілодобово.
Гроші переводять швидко на вашу карту і немає потреби кудись їхати через все місто.
Можна перебувати у будь-якій точці України.
Не вимагають надавати заставу, поручителів чи довідку про розмір заробітної плати. Жодних додаткових документів не треба.

Як повернути гроші?

Перед тим як подати заявку на позику на сайті клієнт реєструє особистий кабінет з унікальним логіном та паролем для входу, в якому зберігається інформація про статус позики та дату, суму до погашення. У цьому ж кабінеті будь-якого зручного дня можна повернути гроші без комісії. Також у “Качай Гроші” є ще кілька зручних способів погашення: за реквізитами, через сторонні сервіси, але такі канали повернення коштів можуть стягувати додатковий відсоток за переказ. Тому надійніше повертати позику в особистому кабінеті.

Пролонгація

Якщо ви взяли споживчий кредит онлайн на картку, але у вас виникли труднощі з погашенням потрібну дату — не варто переживати! Є можливість продовжити термін дії кредитного договору, миттєво повідомивши співробітників компанії. Актуальні умови пролонгації позики уточнюйте безпосередньо в момент потреби.

Чому клієнтам можуть відмовити?

Іноді, незважаючи на те, що реклама скрізь говорить “позики без відмови”, всього кілька відсотків позичальників можуть отримати відмову. Найчастіше це клієнти, які вже взяли один або кілька кредитів в інших організаціях або мають прострочення судимості.

Ще одна поширена проблема – це ненавмисні помилки в анкеті, тому рекомендуємо перед відправкою перевіряти всі дані та бажаємо, щоб фінанси ніколи не були для вас проблемою!