Меню

0 (800) 312-727

Потребительский кредит — это займ на конкретную покупку, под определенную цель, будь то кредит на медицинскую помощь, отдых, телевизор, мелкий ремонт в квартире или неожиданные подарки родным.

Ситуация, когда деньги нужны срочно здесь и сейчас случается довольно часто в жизни украинцев и это нормально, если за кредитом придется идти в микрофинансовые организации. Компания Качай Гроши выдает микрокредиты с 18 лет.

Акционная ссуда от 0,01% на карточку: условия оформления

В «Кача Гроші» оформити акційний кредит онлайн на картку може будь-який українець, який відповідає базовим вимогам МФО:

Наявність чинної банківської картки

Наявність чинної банківської картки

Бути старше 18 років

Бути старше 18 років

Паспорт та ІПН

Паспорт та ІПН

Наявність телефону і email

Наявність телефону і email

Як бачите, нічого специфічного. Якщо ви підходите за перерахованими вище критеріями, при першому зверненні вам доступна мікропозика онлайн від 0,01% на день:

  • Взяти в борг можна від 1000 до 15 000 грн
  • Термін кредитування – від 5 до 20 днів
  • Процентна ставка становитиме 0,01% на добу

Умови кредитування є абсолютно прозорими. Детальну інформацію про мікрокредит ви знайдете в договорі кредитування. А наша клієнтська підтримка проконсультує та допоможе розібратися з будь-якими питаннями: 097 369-41-11; 095 369-41-11; 063 369-41-11; 0 800 312-727.

Як отримати акційний кредит від 0,01% онлайн на картку

“Кача Гроші” не вимагають від позичальника жодної додаткової інформації. Щоб узяти акційну позику від 0,01%, не доведеться пояснювати, навіщо знадобилися гроші. Все, що клієнту потрібно зробити, це виконати кілька простих дій:

Шаг:

01

Вкажіть суму і термін

На кредитному калькуляторі оберіть бажану суму та термін кредиту. Після цього, натисніть кнопку “Оформити кредит”. Максимальна сума позики - 15 000 грн.
Шаг:

02

Заповніть заявку

Для оформлення першої позики Вам необхідно заповнити всі обов'язкові поля анкети. Якщо Ви вже користувалися нашим сервісом, тоді Вам необхідно лише увійти до особистого кабінету, вибрати суму та термін кредиту і натиснути кнопку «Оформити кредит» - система прийме рішення автоматично.
Шаг:

03

Верифікуйте картку

Верифікація картки - це процедура перевірки картки та її власника. Таким чином Ви підтверджуєте, що власник картки – це Ви, а не третя особа, яка намагається незаконно використати Вашу картку шахрайським шляхом. Якщо Ви подаєте заявку на повторний кредит, то у Вас є можливість використовувати верифіковану раніше картку, обравши її зі списку карт в особистому кабінеті.
Шаг:

04

Отримання рішення по заявці та грошей на карту

Після отримання позитивного рішення Вам необхідно, в особистому кабінеті ознайомитися з Паспортом споживчого кредиту та умовами Кредитного договору, а також підтвердити свою згоду на підписання цих документів вказавши отриманий код з смс. Гроші надійдуть на Вашу картку протягом декількох хвилин.

Грошима позичальник може розпоряджатися на власний розсуд: зняти готівку в будь-якому банкоматі або розраховуватися безготівково. Важливо, щоб до кінця закінчення договору ви змогли погасити кредит.

Хто може отримати відмову

При зверненні по кредит завжди існує невелика ймовірність отримати відмову. З труднощами при оформленні швидкої акційної позики часто стикаються такі категорії позичальників:

З діючими кредитами в інших організаціях

З простроченнями за кредитами в минулому

З судимостями

Але найпоширенішою причиною відмов залишаються безглузді помилки, які допускає позичальник під час заповнення анкети. Їх можна уникнути, якщо до процесу подання заявки на акційний кредит від 0,01% на день поставитися з належною увагою.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 240 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2% на день – перші 20 днів, з 21-го дня  2,4% на день (868% річних)
Повторний кредит: 2,4% на день (876% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 1737,22%
Повторний кредит: 1770,29%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 15 год. 57 хв. 13.12.2023 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 15 год. 57 хв. 13.12.2023 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 15 год. 57 хв. 13.12.2023 р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

  • необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

  • втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
  • право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.

Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту. 

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»  має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.