Меню

0 (800) 312-727

Що таке Бюро кредитних історій?

06.11.2021

Бюро Кредитний Історій (скорочено БКІ) – це спеціалізована організація, діяльність якої полягає у збиранні та зберіганні інформації про кожного громадянина України, який є позичальником, або послугами кредитування, що коли-небудь скористалися. На сьогоднішній день усі, хто планує оформити позику чи кредит у банку, стикаються з БКІ. Тому не зайвим буде дізнатися, яка саме інформація зберігається в базі даних, хто нею має право скористатися, чи можна запросити дані при необхідності і скільки вони зберігаються.

У Бюро Кредитних Історій міститься найважливіша для кредиторів інформація, як банків, так МФО – наскільки платоспроможним раніше був громадянин, який звернувся за позикою чи кредитом, як погашав більш ранні заборгованості, чи є прострочення і якщо так, то які. Вивчивши кредитну історію певного клієнта, кредитні компанії можуть легко оцінити його благонадійність і вирішують, чи видати йому новий кредит чи відмовити, і навіть визначають умови кредитування.

Наприклад:

  • Якщо з кредитної історії повернення заборгованості з кредиту з боку клієнта було проблематичним, швидше за все, у видачі великої суми грошей йому відмовить;
  • Якщо до свого звернення до кредитної організації клієнт ніколи не користувався послугами кредитування, його історія є чистою. І тут позичальник також може розраховувати отримання великої суми. Але, повернувши кредит вчасно, він може розраховувати на подальшу співпрацю з банком.
  • Якщо клієнт має позитивну кредитну історію, скористатися новою позикою буде набагато простіше.

Окрім основної інформації, у кредитній історії клієнта вказується й інша, допоміжна інформація. Так, наприклад, не варто намагатися брати кредити під чужим ім’ям – правоохоронні органи все одно про це дізнаються, а відповідну інформацію про шахрайські дії буде занесено до бази даних. Такий клієнт вже навряд чи зможе розраховувати на подальшу співпрацю з будь-якою банківською організацією.

Що означає БКІ для звичайних громадян?

Нерідко виникає необхідність терміново зайняти гроші на покриття певних витрат та задоволення споживчих потреб. Тому перед тим, як звернутися за кредитом, краще заздалегідь поцікавитися своєю кредитною історією. Для цього можна звернутися до будь-якої з діючих в Україні БКІ. Так ви зможете дізнатися, на яку суму грошей ви можете розраховувати, чи схвалять вам кредит і чи потрібно вам покращити свою кредитну історію, якщо планується отримання більшого кредиту.

Звідки дані потрапляють до Бюро Кредитних Історій?

У БКІ дані про клієнтів кредитних організацій потрапляють від кредиторів. З моменту настання кожної платіжної події інформація в базі даних змінюється протягом 3-х робочих днів.

Всі дані зберігаються в БКІ протягом 10 років. Відтак інформація про клієнта повністю оновлюється.

Чи можуть МФО допомогти у покращенні кредитної історії та яким чином?

Звичайно ж, чекати, поки інформація з поганої кредитної історії оновитися, не варто, особливо якщо є гостра потреба в грошових коштах. Краще постаратися її якнайшвидше покращити. Зробити це можна, оформивши новий кредит, навіть нехай не на невелику суму та мінімальний термін. Погасивши вчасно заборгованість, ви зможете суттєво підвищити ваш кредитний рейтинг та розраховувати на подальшу співпрацю з кредитними організаціями.

Найпростіший спосіб – оформити мікропозику в МФО. Тим більше, що для нових клієнтів більшість сервісів мікрокредитування пропонують акційні позики під мінімальний відсоток.

Інші новини та акції

Акція «1й кредит зі мегазнижкою до 99%»

Акція «1й кредит зі мегазнижкою до 99%»

Акція для нових клієнтів Кача гроші, хто вперше оформлює позику в нашій компанії має змогу оформити позику під вигідні умови! Як скористатися акцією? Все дуже ...
Для клієнтів абонентів Київстар

Для клієнтів абонентів Київстар

У зв’язку з технічними проблемами у мережі Київстар, для обслуговування активного кредиту: Також ви можете написати нам в особисті повідомлення в Facebook і отримати консультації. ...
Листопад – знижкопад в Кача гроші

Листопад – знижкопад в Кача гроші

Знижкопад вже розпочався!  Листопад – знижкопад в Кача гроші, не пропусти свою знижку та встигни скористатися безпрецедентними умовами.  Знижкопад це не просто витвір уяви маркетологів, ...
Сума:
3000 грн
1000 грн
5000 грн
Термін платежу:
15 дн.
15 днів
15 днів
Сума:
Дата рекомендованого платежу:
Графік платежів Детальніше
за користування кредитом
в перші 15 днів
0,01% в день
грн
За користування кредитом без зміни суми тіла
остання дата включає суму кредиту і нараховані відсотки
Рекомендовано сплачувати відсотки кожні 20 днів
Сума погашення на :
грн
no-promo Такого промокоду не існує
Активувати
Load
Промокод активовано
Скасувати промокод
Кача Гроші
Кача Гроші

Швидкий кредит онлайн від Кача Гроші