Меню

0 (800) 312-727

Огляд МФО SelfieCredit: все, що потрібно знати кожному

Український ринок багатий на компанії, які надають онлайн-кредити – серед них є як банки, так і мікрофінансові організації. Кредит у банку передбачає високі відсотки та страхові збори, через які вартість кредиту істотно зростає. У МФО є ризик потрапити на недобросовісну компанію. Рекомендуємо взяти кредит онлайн від SelfieCredit – процедура оформлення кредиту є максимально простою та формалізованою. Не потрібно надавати довідку про доходи та наводити поручителя. Отримання кредиту здійснюється онлайн без відвідування офісу компанії.

СелфіКредит – кредит за паспортом без зайвої бюрократії

Умови позик у СелфіКредит максимально прості та зрозумілі. Вся процедура отримання кредиту спрямована на просте та оперативне отримання грошей. Головна перевага SelfieCredit – повна відсутність бюрократичних процедур. Компанія не вимагає довідки про доходи, документа про офіційне працевлаштування, поручителів.

Щоб взяти кредит у СелфіКредит потрібно мати:

  • українське громадянство;
  • картку будь-якого українського банку, оформлену на ваше ім’я;
  • мобільний номер телефону.

Весь процес отримання кредиту – віддалений від використання кредитного калькулятора для розрахунку позики до отримання грошей на картку. Це суттєво економить час на поїздку до офісу та стояння у чергах. Навіть у вихідні та святкові дні можна оформити заявку та миттєво отримати гроші на картку.

Як оформити кредит у SelfieCredit?

Майже кожна мікрофінансова організація забезпечує дистанційне оформлення кредиту. Однак у половини з них цей процес вкрай заплутаний.

У СелфіКредит максимально простий сайт. На головній сторінці перед користувачем відкривається калькулятор, який пропонує вибрати суму кредиту та термін кредитування, після чого він розрахує суму для погашення.

Мікрокредит у СелфіКредит можна отримати таким чином:

  1. Вибрати суму та терміни. Для цього в калькуляторі потрібно перетягнути повзунки на потрібні значення.
  2. Подати заяву. Для цього потрібно буде пройти реєстрацію та верифікацію на сайті МФО, увійти до особистого кабінету та надіслати заявку.
  3. Підтвердити картку банку. Цей етап не займе більше 5 хвилин, всі дані надійно захищені, а компанія зберігає повну конфіденційність.
  4. Отримати гроші. Відповідь по заявці надходить протягом 30 хвилин, і якщо вона позитивна (що можливо в 98% випадках), гроші потрапляють на карту протягом 10 хвилин.

Оформити позику в SelfieCredit максимально просто, проте якщо у процесі виникають труднощі, ви завжди можете зв’язатися зі службою підтримки компанії, яка у будь-який час допоможе вирішити вашу проблему.

Як отримувати гроші на вигідніших умовах?

Мікрофінансова організація СелфіКредит цінує своїх клієнтів, тому систематично працює над покращенням інтерфейсу сайту, розробляє нові умови отримання кредиту онлайн.

А щоб продовжувати звертатися до МФО SelfieCredit і брати кредити, їх необхідно вчасно повертати. Зробити це можна одним із наступних способів:

  • Через особистий кабінет. Після того, як ви зареєструєтеся на сайті компанії, вам автоматично стане доступний вхід до особистого кабінету, через який можна сплачувати борг без комісії.
  • Через платіжні термінали. Також для погашення кредиту можна використовувати термінали, наприклад iBox або EasyPay.
  • Через касу банку. Повернути довго можна і через банківську касу, адже всі реквізити прописуються у договорі. У призначенні платежу потрібно лише вказати номер договору та ваше прізвище.

Перш ніж оформляти мікропозику від СелфіКредит, потрібно правильно розрахувати період. Якщо гроші не повернуть вчасно, то ставка з кожним днем зростатиме. При цьому МФО SelfieCredit чудово розуміє, що ніхто не застрахований від форс-мажорних ситуацій, тому організація готова надати пролонгацію кредиту.

Компанія SelfieCredit була створена для забезпечення простого процесу оформлення кредиту, зробити кредити максимально доступними для кожної людини. У СелфіКредит отримати кредит може будь-який повнолітній громадянин України, навіть із негативною кредитною історією.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.