Меню

0 (800) 312-727

Чимало українців користуються картами ПриватБанку, оскільки банк пропонує непогані умови своїм клієнтам. Одночасно з кожним роком зростає популярність мікропозик, адже їх можна отримати без необхідності збирати безліч документів, відвідувати відділення фінансової організації та спілкуватися з менеджером. З цих причин багатьох цікавлять кредити онлайн на картку ПриватБанку.

Позику на карту видають багато мікрофінансових організацій, а одним із найпопулярніших кредитних сервісів є компанія Кача Гроші. У МФО Кача Гроші можна отримати кредит на картку ПриватБанку максимально просто та швидко.

Умови кредитування у компанії Кача Гроші

Нові клієнти отримують кредит онлайн. При першому зверненні позичальник може одержати позику до 5000 гривень терміном до 15 днів.

Для постійних клієнтів діє базова процентна ставка у розмірі 2,47% на день від суми позики. Однак при повторному обігу є можливість отримати кредит на картку ПриватБанку онлайн на покращених умовах, адже є промокоди на знижку. Крім того, вже з другого звернення кредитний ліміт збільшується до 15000 грн., а процедура оформлення позики на картку суттєво спрощується.

Чому слід оформити кредит на картку ПриватБанку онлайн у МФО Кача Гроші?

Якщо потрібні гроші в борг на картку ПриватБанку, то є чимало причин звертатися до кредитної організації Кача Гроші:

 • Гнучкі умови кредитування – кредит можна погасити раніше строку, заплативши відсотки лише за фактичні дні користування грошима, а за потреби завжди можна безкоштовно оформити пролонгацію;
 • Часто проводяться різноманітні акції, розігруються цінні призи серед клієнтів;
 • Базова процентна ставка лише 2,47% з можливістю її зменшення за рахунок знижок;
 • Безвідсоткові позики нових клієнтів;
 • Кредит на картку ПриватБанку можна оформити, не виходячи з дому та без паперової тяганини;
 • Можна отримати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією;
 • Гроші видаються без дзвінків та поручителів;
 • Компанія пропонує чесні та прозорі умови кредитування, без нав’язаних послуг, завищених комісій та прихованих обов’язкових платежів;
 • Позики видаються у день звернення.

Вимоги до позичальників

Для отримання термінової позики на картку ПриватБанку не обов’язково мати офіційну роботу чи ідеальну кредитну історію. Поручителі та наявність у власності нерухомості так само не потрібні. Запозичити гроші в Кача Гроші можуть будь-які громадяни України, які відповідають таким мінімальним вимогам:

 • Вік від 18 років;
 • Український паспорт із пропискою;
 • Ідентифікаційний код (ІПН);
 • Мобільний телефон, підключений до одного з українських мобільних операторів;
 • Наявність банківської картки, що належить кредитоодержувачу;
 • Відсутність діючих прострочок за кредитами в інших МФО чи банках.

Кредит на карту Приват можуть отримати особи без офіційного працевлаштування, студенти та пенсіонери, приватні підприємці, матері-одиначки, інваліди та багато інших категорій громадян.

Причинами для відмови у видачі позики можуть стати невідповідний вік та прострочення оплати кредиту або кредитів в інших фінансових організаціях. Також є велика можливість отримати відмову при неправильному заповненні анкети та/або наданні неправдивих відомостей.

Як отримати кредит на картку ПриватБанку?

Багато охочих оформити позику в компанії Кача Гроші цікавляться, як отримати кредит на картку ПриватБанку. Процес оформлення мікрокредиту є максимально простим і зрозумілим, і розібратися у всіх нюансах зможуть навіть не найвпевненіші інтернет-користувачі. Покрокова інструкція щодо оформлення позики на картку:

 • Зайдіть на офіційний сайт, оберіть бажану суму та термін, на який хочете її отримати.
 • Зареєструйте особистий кабінет. Оформити мікропозику на картку ПриватБанку можуть лише зареєстровані користувачі. Створити обліковий запис можна за допомогою номера телефону або авторизувавшись через соціальні мережі: Instagram, Google, Facebook.
 • Заповніть коротку анкету, вказавши основну інформацію про себе. Потрібно заповнити всі порожні поля, чесно відповівши на кілька найпростіших питань.
 • Прив’яжіть банківську картку. Для верифікації необхідно вказати реквізити картки (до якого року діє, CVV код, номер картки). Також на ній тимчасово блокується до 1 грн., і позичальник повинен вказати точну заблоковану суму в копійках. Тим самим клієнт підтверджує, що карта справді належить йому.
 • Дочекайтеся рішення щодо позики, яке приймається протягом 10-30 хвилин. Якщо позику схвалено, залишається лише підписати електронний кредитний договір, вказавши код із СМС.
 • После подписания договора деньги моментально поступают на карту.

Якщо перша позика погашена без прострочок, то при повторних зверненнях можна отримати кредит без відмови. Крім цього, при повторних зверненнях не потрібно заново заповнювати анкету, а рішення щодо позики приймається автоматичною системою протягом 10 хвилин. Це значно спрощує процедуру оформлення позики.

Як можна сплатити кредит?

Оформляється онлайн позика на карту ПриватБанку, а ось погасити його можна різними способами:

 • За допомогою банківської картки в особистому кабінеті сервісу;
 • Готівкою у платіжних терміналах самообслуговування;
 • Погашай онлайн-сервіс;
 • Банківським переказом за реквізитами компанії.

Позичальник сам обирає, яким саме способом повернути гроші. Але основним і найзручнішим способом є оплата з картки. При сплаті з картки не стягується комісія, а гроші миттєво надходять на рахунок компанії.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.