Онлайн кредит на картку Приватбанку

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Чимало українців користуються картами ПриватБанку, оскільки банк пропонує непогані умови своїм клієнтам. Одночасно з кожним роком зростає популярність мікропозик, адже їх можна отримати без необхідності збирати безліч документів, відвідувати відділення фінансової організації та спілкуватися з менеджером. З цих причин багатьох цікавлять кредити онлайн на картку ПриватБанку.

Позику на карту видають багато мікрофінансових організацій, а одним із найпопулярніших кредитних сервісів є компанія Качай Гроші. У МФО Качай Гроші можна отримати кредит на картку ПриватБанку максимально просто та швидко.

Умови кредитування у компанії Качай Гроші

Нові клієнти отримують кредит онлайн під 0 відсотків. Це безстрокова акційна пропозиція, за допомогою якої компанія залучає нових клієнтів. При першому зверненні позичальник може одержати позику до 5000 гривень терміном до 21 дня.

Для постійних клієнтів діє базова процентна ставка у розмірі 1,9% на день від суми позики. Однак при повторному обігу є можливість отримати кредит на картку ПриватБанку онлайн на покращених умовах, адже є промокоди на знижку. Крім того, вже з другого звернення кредитний ліміт збільшується до 15000 грн., а процедура оформлення позики на картку суттєво спрощується.

Чому слід оформити кредит на картку ПриватБанку онлайн у МФО Качай Гроші?

Якщо потрібні гроші в борг на картку ПриватБанку, то є чимало причин звертатися до кредитної організації Качай Гроші:

  • Гнучкі умови кредитування – кредит можна погасити раніше строку, заплативши відсотки лише за фактичні дні користування грошима, а за потреби завжди можна безкоштовно оформити пролонгацію;
  • Часто проводяться різноманітні акції, розігруються цінні призи серед клієнтів;
  • Базова процентна ставка лише 1,9% з можливістю її зменшення за рахунок знижок;
  • Безвідсоткові позики нових клієнтів;
  • Кредит на картку ПриватБанку можна оформити, не виходячи з дому та без паперової тяганини;
  • Можна отримати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією;
  • Гроші видаються без дзвінків та поручителів;
  • Компанія пропонує чесні та прозорі умови кредитування, без нав’язаних послуг, завищених комісій та прихованих обов’язкових платежів;
  • Позики видаються у день звернення.

Вимоги до позичальників

Для отримання термінової позики на картку ПриватБанку не обов’язково мати офіційну роботу чи ідеальну кредитну історію. Поручителі та наявність у власності нерухомості так само не потрібні. Запозичити гроші в Качай Гроші можуть будь-які громадяни України, які відповідають таким мінімальним вимогам:

Вік від 18 років;
Український паспорт із пропискою;
Ідентифікаційний код (ІПН);
Мобільний телефон, підключений до одного з українських мобільних операторів;
Наявність банківської картки, що належить кредитоодержувачу;
Відсутність діючих прострочок за кредитами в інших МФО чи банках.

Кредит на карту Приват можуть отримати особи без офіційного працевлаштування, студенти та пенсіонери, приватні підприємці, матері-одиначки, інваліди та багато інших категорій громадян.

Причинами для відмови у видачі позики можуть стати невідповідний вік та прострочення оплати кредиту або кредитів в інших фінансових організаціях. Також є велика можливість отримати відмову при неправильному заповненні анкети та/або наданні неправдивих відомостей.

Як отримати кредит на картку ПриватБанку?

Багато охочих оформити позику в компанії Качай Гроші цікавляться, як отримати кредит на картку ПриватБанку. Процес оформлення мікрокредиту є максимально простим і зрозумілим, і розібратися у всіх нюансах зможуть навіть не найвпевненіші інтернет-користувачі. Покрокова інструкція щодо оформлення позики на картку:

Зайдіть на офіційний сайт, оберіть бажану суму та термін, на який хочете її отримати.
Зареєструйте особистий кабінет. Оформити мікропозику на картку ПриватБанку можуть лише зареєстровані користувачі. Створити обліковий запис можна за допомогою номера телефону або авторизувавшись через соціальні мережі: Instagram, Google, Facebook.
Заповніть коротку анкету, вказавши основну інформацію про себе. Потрібно заповнити всі порожні поля, чесно відповівши на кілька найпростіших питань.
Прив'яжіть банківську картку. Для верифікації необхідно вказати реквізити картки (до якого року діє, CVV код, номер картки). Також на ній тимчасово блокується до 1 грн., і позичальник повинен вказати точну заблоковану суму в копійках. Тим самим клієнт підтверджує, що карта справді належить йому.
Дочекайтеся рішення щодо позики, яке приймається протягом 10-30 хвилин. Якщо позику схвалено, залишається лише підписати електронний кредитний договір, вказавши код із СМС.
После подписания договора деньги моментально поступают на карту.

Якщо перша позика погашена без прострочок, то при повторних зверненнях можна отримати кредит без відмови. Крім цього, при повторних зверненнях не потрібно заново заповнювати анкету, а рішення щодо позики приймається автоматичною системою протягом 10 хвилин. Це значно спрощує процедуру оформлення позики.

Як можна сплатити кредит?

Оформляється онлайн позика на карту ПриватБанку, а ось погасити його можна різними способами:

За допомогою банківської картки в особистому кабінеті сервісу;
Готівкою у платіжних терміналах самообслуговування;
Погашай онлайн-сервіс;
Банківським переказом за реквізитами компанії.

Позичальник сам обирає, яким саме способом повернути гроші. Але основним і найзручнішим способом є оплата з картки. При сплаті з картки не стягується комісія, а гроші миттєво надходять на рахунок компанії.