Меню

0 (800) 312-727

Українці добре знайомі з кредитами: одні позичали гроші в банку, інші отримували мікропозику на картку в мікрофінансовій організації. І не дивно, адже комерційні позички – чудова альтернатива спробам позичити кошти у родичів чи друзів. Тим більше, що близькі люди часто сприймають такі прохання негативно та намагаються допомогти не грошима, а порадою.

Сучасні мікрокредитні послуги надають широкий асортимент кредитних продуктів з гнучкими умовами: позика до зарплати, гроші в борг без перевірок, кредит із поганою кредитною історією. В Україні клієнти МФО можуть взяти мікрокредит на картку від 1000 до 15 000 грн. на строк до 30 днів.

Де взяти мікропозику

Щоб швидко і без зайвого клопоту взяти позику на карту онлайн, слід звертатися до МФО, які спеціалізуються на кредитуванні через інтернет. Сервіс «Кача Гроші» пропонує професійні фінансові послуги цілодобово та без перевірок. Кожному клієнту, хто відповідає базовим вимогам компанії, гарантовано кредит без відмови.

Тут можна швидко і на прозорих умовах оформити позику. Заявка подається через інтернет, а гроші оперативно надходять на картку. Весь процес оформлення мікрокредиту на картку онлайн триває до 20 хвилин. Не те що в банку, де вимагатимуть купу документів і рішення кілька днів тягнуть із рішенням

Кому оформлюють кредит

Отримати кредит онлайн на картку можуть громадяни України віком від 18 до 70 років. Жодних обмежень щодо зайнятості чи соціального статусу немає. Студенти, пенсіонери, фрілансери, безробітні, жінки в декреті – мікропозика на карту доступна всім.

Щоб оформити мікропозику онлайн достатньо надати мінімальний пакет документів: паспорт громадянина України та код ІПН. Для оформлення заявки позичальнику також знадобляться банківська картка та мобільний телефон.

Карта має бути чинною, мати на рахунку не менше 1 гривні та належати позичальнику. Взяти кредит онлайн на чужий пластик не вийде.

Як отримати позику

Клієнту, який збирається взяти мікропозику на карту, знадобиться на сайті «Кача Гроші» зробити кілька кроків:

 • Вибрати суму та строк позики на кредитному калькуляторі
 • Зареєструвати особистий кабінет на сайті та внести свої анкетні дані
 • Заповнити заявку, прив’язати картку та телефон
 • Вивчити кредитні документи та підписати договір за допомогою СМС
 • Дочекатися рішення та отримати мікропозику на картку

Протягом 20 хвилин уся сума буде перерахована на вказану картку, навіть якщо у вас погана кредитна історія. Грошами можна розраховуватися за безготівковим або перевести в готівку в банкоматі.

Плюси мікрокредиту на картку

Серед переваг кредитного продукту клієнти “Кача Гроші” виділяють такі:

 • Можливість оформити мікропозику на карту через інтернет і одразу отримати гроші
 • Компанія не запитує про мету кредиту, а просто переводить мікропозику на картку
 • Для нових клієнтів у «Кача Гроші» ставка від 0,01% на день
 • Довідка про доходи та поручителі не потрібні, щоб оформити мікропозику онлайн
 • Для доступу до сервісу достатньо мати телефон з виходом в інтернет та два документи: паспорт та код ІПН

Правила погашення

Запорукою успішних партнерських взаємин за будь-яким кредитом – мікропозикою на карту або позикою готівкою – є чесність та відповідальність. Перший пункт гарантує подання позичальником достовірної інформації про себе та своє матеріальне становище. Другий – своєчасне погашення заборгованості. Клієнт, який сумлінно виконує ці умови, впевнений у своєму фінансовому партнері та завжди знає, як швидко взяти мікропозику. Крім того, дисципліновані позичальники отримують пільгові умови кредитування, беруть участь в акціях та розіграшах від МФО.

Як повернути гроші

Сервіс «Кача Гроші» продуманий до дрібниць, а весь процес співпраці зрозумілий та зручний. Позичальнику доступні відразу кілька способів погашення заборгованості:

 • На сайті сервісу “Кача Гроші” в особистому кабінеті за допомогою банківської картки. Для цього потрібно скористатися кнопкою «Сплатити кредит»
 • У мережі терміналів самообслуговування ПриватБанку. При собі потрібно мати інформацію про кредит: номер договору або код ІПН
 • Переказом у відділенні будь-якого банку. Для оплати знадобляться реквізити МФО, які можна знайти на сайті сервісу

Миттєві мікрокредити онлайн на карту від «Кача Гроші» – це продуманий до дрібниць сервіс та якісна підтримка клієнтів.

Чому клієнту можуть відмовити

Більшість українців мають високі шанси взяти мікропозику онлайн. Але є фактори, що негативно впливають на рішення кредитора. Серед найпоширеніших:

 • Надання у заявці неправдивої інформації або помилки під час заповнення
 • Відсутність джерела доходу чи роботи тривалий час
 • Судимість чи серйозні проблеми з психічним здоров’ям (облік у психоневрологічному диспансері)
 • Присутність у чорному списку фінансової компанії

Кожна заявка проходить ретельну перевірку. Тому, заповнюючи анкету, будьте дуже уважні та чесні. Саме друкарські помилки в персональній інформації найчастіше призводять до відмов по кредиту. А чим краще буде кредитна історія потенційного клієнта і чим позитивніша життєва історія – тим вищий шанс отримати гроші у борг.