Меню

0 (800) 312-727

Огляд МФО Loany: умови взяття кредиту, як отримати, кому можна

Loany – фінансова організація, яка сьогодні є однією з найпрогресивніших та стрімко розвиваються на українському ринку. Лоані – це повністю автоматизований онлайн-сервіс, який дозволяє дистанційно та оперативно отримати необхідну суму грошей на картку.

Як взяти кредит на карту в Loany?

Оформити позику в Лоані дуже просто. Для того, щоб отримати гроші, потрібно:

 1. За допомогою онлайн-калькулятора на головній сторінці сайту необхідно розрахувати кредит. Для цього потрібно вибрати бажану суму та час, за який ви плануєте повернути позику. Далі система автоматично підрахує суму із відсотками, яку потрібно буде повернути.
 2. Далі необхідно натиснути кнопку «Взяти позику». Далі сервіс вимагатиме від вас реєстрації та заповнення анкети (ПІБ та номер мобільного телефону). Якщо виникають проблеми з оформленням заявки, ви завжди можете звернутися за допомогою до технічної підтримки або скориставшись онлайн-чатом.
 3. Компанія не вимагає довідки про доходи, документ, що підтверджує офіційне працевлаштування, поручителів. Достатньо правильно заповнити анкету. Тому, перш ніж надсилати заявку, уважно перечитайте анкету, адже навіть друкарська помилка може стати причиною відмови.
 4. Після зроблених кроків система протягом кількох хвилин надає відповідь. У разі позитивного рішення гроші надходять на карту протягом 10 хвилин.

Мікрозайм від Loany – безпечна та конфіденційна процедура отримання грошей на картку. Мікрофінансова організація працює суворо із дотриманням закону, тому вся персональна інформація про клієнтів не доступна третім особам.

Способи погашення позики в Лоані

Погасити мікрокредит у Loany можна кількома способами:

 • через особистий кабінет;
 • у відділенні банку;
 • через платіжні термінали, наприклад, iBox.

Пролонгація позики в МФО Лоані

Ви можете не боятися взяти кредит у Loany, адже компанія у разі форс-мажорної ситуації надає послугу пролонгації або, простими словами, продовжує кредит. Пролонгація дає можливість у мирний спосіб вирішити проблему, пов’язану з неможливістю виплати кредиту.

Пролонгація – це оптимальне рішення, якщо позичальник не в змозі вчасно повернути борг. Якщо ж така функція відсутня, то клієнт потрапляє у скрутне становище, оскільки кожен прострочений платіж супроводжується штрафами чи додатковими відсотками. Також пролонгація дозволяє уникнути негативного впливу прострочення на кредитну історію.

Переваги мікрофінансової організації Лоані

Кредит онлайн від Loany – це чудове рішення, якщо вам терміново потрібна невелика сума грошей.

 1. Умови позик у Лоані – максимально прості, тож оформити кредит може будь-який повнолітній громадянин України.
 2. Лоані не вимагає довідки про доходи та поручителів. Достатньо надати паспорт, ідентифікаційний код, картку будь-якого українського банку, номер мобільного телефону.
 3. 24/7 працює компанія, щоб допомогти Вам оформити кредит і відповісти на будь-які питання, що цікавлять.
 4. Система видачі кредиту повністю автоматизована. Перше оформлення кредиту може зайняти до 20 хвилин, надалі позики схвалюватимуться за 2-3 хвилини.
 5. Гроші надходять на рахунок позичальника протягом 10 хвилин.
 6. Розмір кредиту варіюється від 1000 до 15000 UAH.
 7. Компанія пропонує послуги пролонгації, що дозволяє клієнтам компанії уникнути штрафів, пені та прострочень.
 8. Мікрофінансова організація Лоані видає кредити навіть клієнтам, які мають негативну кредитну історію, яким відмовляють банківські фінансові структури. Loany співпрацює з українським Бюро кредитних історій, а значить оформлюючи кредит у Лоані, клієнт може покращити свою кредитну історію. Це згодом дасть можливість йому брати більші кредити в банках.
 9. Компанія зберігає повну конфіденційність даних.
 10. Компанія з повагою ставиться до своїх клієнтів, тому часто пропонує різні акції. Loany умови – дуже прості, головне – вчасно повертати борг.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.