Меню

0 (800) 312-727

Швидкий темп сучасного життя диктує свої правила. Іноді на вирішення життєво важливих ситуацій нам відведено дуже мало часу, особливо якщо йдеться про фінансову сторону питання. Добре, якщо у вас припасена фінансова подушка на такі випадки. А що робити, якщо її нема?

Зневірятися не варто, адже вже все придумано до вас! Онлайн сервіс кредитування “Кача Гроші” – швидкі позики прямо через інтернет, без проблем і довгих погоджень. Отримайте кредит онлайн за 5 хвилин на свою банківську картку і розпоряджайтеся грошима на власний розсуд. Забудьте про банки та ломбарди, довгі черги у відділеннях та заставах – скористайтеся послугами нашого онлайн сервісу, і за 5 хвилин гроші надійдуть на карту. Ви будете приємно вражені простотою отримання онлайн позики на карту в «Кача Гроші».

Як оформити онлайн кредит за 5 хвилин в Україні

Для того щоб організувати якісне обслуговування, ми довели весь процес оформлення позики до повної автоматизації та продумали всі деталі. Практично миттєві видачі термінових кредитів стали можливими завдяки сучасним технологіям та злагодженій роботі наших IT-фахівців. Сьогодні грошовий онлайн кредит за 5 хвилин на картку можна отримати, зробивши всього кілька кроків:

  • Зайти на сайт сервісу «Кача Гроші» та зареєструвати особистий кабінет
  • Вибрати за допомогою кредитного калькулятора на сайті потрібну суму та термін кредитування (мінімальна сума – 1000 грн., мінімальний термін кредитування – від 10 днів)
  • Заповнити заявку, надавши базовий пакет документів (паспорт та код)
  • Рішення про видачу онлайн кредиту буде готове через 5 хвилин, а сума, як правило, без відмови, переведена на вказану вами банківську картку!

Ну а якісна клієнтська підтримка зробить оформлення мікропозики за 5 хвилин зручним та зрозумілим.

Основні вимоги до позичальника

Звичайно, існують основні вимоги, яким клієнт МФО повинен відповідати, щоб отримати швидку фінансову допомогу:

  • Вік – щоб оформити онлайн позику на карту за 5 хвилин клієнту має бути більше 18 і менше 70 років
  • Оригінал паспорта громадянина України та довідка ІПН, чинна банківська карта будь-якого українського банку та мобільний телефон
  • Для отримання експрес послуг, як онлайн кредити за 5 або 15 хвилин на картку, у позичальника має бути хороша кредитна історія та постійне джерело доходу

Якщо у вас є прострочення платежів в інших МФО або банківських установах, то велика ймовірність почути відмову. Або все ж таки отримати онлайн позику на карту за 5 хвилин, але на менш вигідних, умовах.

Погашення онлайн кредиту

Ми не тільки розробили зручний сервіс, в якому можна взяти онлайн кредит за 5 хвилин на картку, а й продумали можливості його погашення. Повернути позику повною мірою і без проблем можна:

  • На сайті «Кача Гроші» у вашому особистому кабінеті
  • Через термінальну мережу
  • Скориставшись касою будь-якого банківського відділення

Головне пам’ятати, що хороші партнерські відносини мають на увазі своєчасне виконання взятих зобов’язань. Наші дисципліновані клієнти завжди отримують найкращі умови кредитування, широку продуктову лінійку на різні випадки життя та можливість брати участь у акціях та розіграшах. Оформіть позику на карту за 5 хвилин у «Кача Гроші». Він стане добрим стартом співпраці. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!