Меню

0 (800) 312-727

Фінансові та політичні кризи, нестабільність національної валюти зіпсували кредитну історію тисячам українських громадян. Але життя не стоїть на місці – у людей з поганою КІ знову виникає потреба оформити кредит. Ми розповімо, куди звертатися, щоб взяти позику з поганою кредитною історією та швидко отримати гроші.

Вся інформація про позики, які людина коли-небудь брала або намагалася взяти, зберігається у його персональній кредитній історії (КІ). Документ враховує подані заявки, отримані кредити, а також із якою періодичністю та в якому обсязі ці заборгованості погашалися.

З поганою історією взяти позику складніше. Але це не означає, що оформити кредит із поганою кредитною історією неможливо. Багато залежить від супутніх факторів:

 • Умов кредитування, за яким звертається людина
 • Внутрішніх процесів та правил банку чи МФО
 • Социального статуса заемщика
 • Фінансового стану клієнта у момент звернення по гроші

І, звичайно, від кредитного досьє позичальника – що в ньому записано і наскільки це серйозно. Чим довше прострочення і суттєвіше суми непогашених заборгованостей, тим прискіпливіше ставитимуться до позичальника з поганою КІ, оформляючи кредит на картку.

Класифікація історій

Кредитні історії, як і порушення кредитних зобов’язань, бувають різними. Вони залежить від частоти звернень за кредитами, дати оформлення позики, тривалості допущеної прострочення тощо. Усі КІ можна розділити на три основні групи:

 • Хороша – клієнт брав кредити і вчасно закрив їх або має відкриті борги, але він вчасно вносить всі платежі. Така людина є дисциплінованим позичальником та бажаним клієнтом для будь-якої кредитної організації
 • Погана – клієнт має незакриті вчасно кредити та прострочення платежів. У свою чергу такі «боржники» діляться на кілька підгруп залежно від кількості та тривалості прострочень. Позичальнику з поганою історією взяти кредит уже не так просто
 • Нульова – повнолітні громадяни, які ніколи не зверталися за кредитами. Різні фінансові установи належать до цієї категорії позичальників по-різному

Дані щодо кредитної активності громадян України збираються Українським бюро кредитних історій. Для цього УБКІ співпрацює з фінансовими організаціями, що надають послуги кредитування та лізингу. Банки та МФО запитують у Бюро дані про клієнтів і йому ж передають інформацію щодо нових звернень.

Зараз взяти кредит онлайн може будь-який повнолітній українець – навіть із поганою кредитною історією. Коли позичальник звертається за черговою позикою, кредитор дивиться у його КІ. Від того, наскільки своєчасно людина розраховувалася за попередніми позиками, залежить, яку історію побачить банк чи МФО. І, зрештою, остаточне рішення щодо кредиту – за якою ставкою та на який термін давати гроші.

Де взяти позику з поганою кредитною історією

Теоретично людям з зіпсованим фінансовим досьє можна попросити грошей і в банку. Але на практиці отримання позички може розтягнутися на кілька тижнів і не обов’язково завершиться переказом грошей на рахунок позичальника. У банку запитають довідку про доходи, двох поручителів, а наприкінці зменшать потрібну суму.

Тому з поганою кредитною історією найнадійніше оформляти позику на карту в МФО. Кредитні організації набагато лояльніше ставляться до своїх клієнтів – видають гроші людям без офіційного працевлаштування і навіть погашення боргів в інших фінансових організаціях.

З поганою кредитною історією можна отримати кредит онлайн цілодобово. Заявка на позику оформляється через інтернет, без співбесід із співробітником МФО. Для отримання грошей потрібні паспорт, ІПН, особистий телефон та банківська картка. У «Кача Гроші» з поганою кредитною історією можна отримати позику онлайн терміном від 10 до 30 днів при першому зверненні і до 30 днів – за наступних.

Як оформити кредит на картку з поганою кредитною історією

Існує думка, що отримати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією дуже важко. Ми готові переконати вас у протилежному. Сервіс «Кача Гроші» готовий дати кредит на картку миттєво навіть із поганою кредитною історією. Для позичальників процес отримання кредиту нічим не відрізняється – вам не знадобиться застава чи поручителі, які готові поділити матеріальну відповідальність. А оформлення заявки на мікропозику із поганою історією займе не більше 20 хвилин.

Щоб отримати позику на карту клієнту з поганою історією, потрібно зробити наступні кроки:

 • Відкинути сумніви та на сайті «Кача Гроші» скористатися спеціальним кредитним калькулятором. З його допомогою вибрати бажаний термін та суму кредитування, дізнатися процентну ставку
 • Пройти швидку реєстрацію, ознайомитись із правилами та заповнити заявку. Не забути вказати номер чинної банківської картки! Саме на неї будуть перераховані гроші
 • Після того, як сервіс проведе верифікацію вашої картки, уважно прочитати оферту
 • Завершальний крок – підписати договір за допомогою цифрового коду, який прийде на мобільний телефон після схвалення кредиту на картку з поганою кредитноюисторией

Після того, як всі етапи пройдені, кошти переказуються на банківську картку клієнта в день обігу. Для позичальника з поганою кредитною історією кредит на картку – це не лише живі гроші, а й можливість виправити своє фінансове досьє.