Взяти кредит з поганою кредитною історією

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Фінансові та політичні кризи, нестабільність національної валюти зіпсували кредитну історію тисячам українських громадян. Але життя не стоїть на місці – у людей з поганою КІ знову виникає потреба оформити кредит. Ми розповімо, куди звертатися, щоб взяти позику з поганою кредитною історією та швидко отримати гроші.

Вся інформація про позики, які людина коли-небудь брала або намагалася взяти, зберігається у його персональній кредитній історії (КІ). Документ враховує подані заявки, отримані кредити, а також із якою періодичністю та в якому обсязі ці заборгованості погашалися.

З поганою історією взяти позику складніше. Але це не означає, що оформити кредит із поганою кредитною історією неможливо. Багато залежить від супутніх факторів:

Умов кредитування, за яким звертається людина
Внутрішніх процесів та правил банку чи МФО
Социального статуса заемщика
Фінансового стану клієнта у момент звернення по гроші

І, звичайно, від кредитного досьє позичальника – що в ньому записано і наскільки це серйозно. Чим довше прострочення і суттєвіше суми непогашених заборгованостей, тим прискіпливіше ставитимуться до позичальника з поганою КІ, оформляючи кредит на картку.

Класифікація історій

Кредитні історії, як і порушення кредитних зобов’язань, бувають різними. Вони залежить від частоти звернень за кредитами, дати оформлення позики, тривалості допущеної прострочення тощо. Усі КІ можна розділити на три основні групи:

Хороша - клієнт брав кредити і вчасно закрив їх або має відкриті борги, але він вчасно вносить всі платежі. Така людина є дисциплінованим позичальником та бажаним клієнтом для будь-якої кредитної організації
Погана – клієнт має незакриті вчасно кредити та прострочення платежів. У свою чергу такі «боржники» діляться на кілька підгруп залежно від кількості та тривалості прострочень. Позичальнику з поганою історією взяти кредит уже не так просто
Нульова – повнолітні громадяни, які ніколи не зверталися за кредитами. Різні фінансові установи належать до цієї категорії позичальників по-різному

Дані щодо кредитної активності громадян України збираються Українським бюро кредитних історій. Для цього УБКІ співпрацює з фінансовими організаціями, що надають послуги кредитування та лізингу. Банки та МФО запитують у Бюро дані про клієнтів і йому ж передають інформацію щодо нових звернень.

Зараз взяти кредит онлайн може будь-який повнолітній українець – навіть із поганою кредитною історією. Коли позичальник звертається за черговою позикою, кредитор дивиться у його КІ. Від того, наскільки своєчасно людина розраховувалася за попередніми позиками, залежить, яку історію побачить банк чи МФО. І, зрештою, остаточне рішення щодо кредиту – за якою ставкою та на який термін давати гроші.

Де взяти позику з поганою кредитною історією

Теоретично людям з зіпсованим фінансовим досьє можна попросити грошей і в банку. Але на практиці отримання позички може розтягнутися на кілька тижнів і не обов’язково завершиться переказом грошей на рахунок позичальника. У банку запитають довідку про доходи, двох поручителів, а наприкінці зменшать потрібну суму.

Тому з поганою кредитною історією найнадійніше оформляти позику на карту в МФО. Кредитні організації набагато лояльніше ставляться до своїх клієнтів – видають гроші людям без офіційного працевлаштування і навіть погашення боргів в інших фінансових організаціях.

З поганою кредитною історією можна отримати кредит онлайн цілодобово. Заявка на позику оформляється через інтернет, без співбесід із співробітником МФО. Для отримання грошей потрібні паспорт, ІПН, особистий телефон та банківська картка. У «Качай Гроші» з поганою кредитною історією можна отримати позику онлайн терміном від 5 до 15 днів при першому зверненні і до 30 днів – за наступних.

Як оформити кредит на картку з поганою кредитною історією

Існує думка, що отримати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією дуже важко. Ми готові переконати вас у протилежному. Сервіс «Качай Гроші» готовий дати кредит на картку миттєво навіть із поганою кредитною історією. Для позичальників процес отримання кредиту нічим не відрізняється – вам не знадобиться застава чи поручителі, які готові поділити матеріальну відповідальність. А оформлення заявки на мікропозику із поганою історією займе не більше 20 хвилин.

Щоб отримати позику на карту клієнту з поганою історією, потрібно зробити наступні кроки:

Відкинути сумніви та на сайті «Качай Гроші» скористатися спеціальним кредитним калькулятором. З його допомогою вибрати бажаний термін та суму кредитування, дізнатися процентну ставку
Пройти швидку реєстрацію, ознайомитись із правилами та заповнити заявку. Не забути вказати номер чинної банківської картки! Саме на неї будуть перераховані гроші
Після того, як сервіс проведе верифікацію вашої картки, уважно прочитати оферту
Завершальний крок – підписати договір за допомогою цифрового коду, який прийде на мобільний телефон після схвалення кредиту на картку з поганою кредитноюисторией

Після того, як всі етапи пройдені, кошти переказуються на банківську картку клієнта в день обігу. Для позичальника з поганою кредитною історією кредит на картку – це не лише живі гроші, а й можливість виправити своє фінансове досьє.