Меню

0 (800) 312-727

Мінімальна пенсія в Україні сьогодні становить невелику суму. і її отримує близько 600 000 осіб. Цієї суми не завжди вистачає на життя і часто потрібна фінансова допомога. Чи легко взяти кредит пенсіонерам, якщо ця категорія людей перебуває в зоні ризику у всіх кредитних організацій? Давайте розумітися.

Де пенсіонерам взяти швидку позику

Знайти фінансову компанію, яка кредитує людей віком до 21 року та після 60 років, в Україні не просто. Банки України не поспішають надавати кредити для пенсіонерів. Навіть МФО з ними працюють неохоче.

Але «Кача Гроші» довіряє своїм позичальникам, тому компанія розширила вікові кордони – кредит онлайн на картку доступний пенсіонерам до 70 років та молодим людям віком від 18 років. При цьому стати позичальниками можуть навіть пенсіонери, які не працюють.

Коли стане в нагоді кредит пенсіонерам

Для оформлення позики у пенсіонерів може виникнути безліч причин:

 • Позапланове відвідування лікаря
 • Потрібно терміново купити ліки
 • Рахунок за комуналку виявився більшим, ніж ви розраховували
 • День народження чи інша урочиста подія у дітей та онуків, а грошей на подарунок немає
 • Поломка сантехніки, побутової техніки, на ремонт якої потрібні гроші

Причин насправді може бути темрява. Але «Кача Гроші» не питають, навіщо вам знадобилися гроші. Навіть пенсіонерам доступний кредит без відмови, якщо вони відповідають базовим вимогам компанії. Тому звертатися можна за позикою цілодобово, не звітуючи про свої потреби.

Як взяти кредит: процедура оформлення

Ділимося покроковою інструкцією, як швидко оформити онлайн позики пенсіонерам.

Спершу подбайте, щоб у вас був доступ в інтернет зі смартфона, планшета або комп’ютера. Далі дійте згідно з інструкцією:

 • На сайті «Кача Гроші» вибираєте бажану суму кредиту та передбачуваний термін повернення. Натискаєте кнопку “Оформити кредит”. Мінімальна мікропозика складає 500 грн – дуже зручно, якщо потрібно зайняти буквально кілька сотень.
 • Пройдіть просту та зрозумілу реєстрацію в особистому кабінеті. Не потрібно вказувати адресу – достатньо телефонного номера.
 • Ознайомтеся з умовами позики пенсіонерам на картку
 • Вкажіть картку, на яку бажаєте отримати гроші. Ця карта має бути оформлена на ваше ім’я
 • Зачекайте кілька хвилин, доки автоматизована система перевірить документи та анкету
 • Отримайте гроші на карту

Навіть якщо у вас залишилися питання, як правильно заповнити анкету, щоб отримати позику пенсіонерам на карту онлайн, можна звернутися до контакт-центру «Кача Гроші».

Хто може отримати відмову і чому

Трапляється, що гроші в борг не дають. Відмова у кредитуванні – досить рідкісне явище у мікрофінансових компаніях, але таке іноді трапляється. Потрібно знайти причину, щоб через час знову подати заявку та гарантовано отримати гроші.

Основні причини, через які пенсіонерам можуть відмовити в кредиті на картку:

 • Помилки в анкеті. Це найпоширеніша причина відмов. Будь-яка друкарська помилка робить вказану в анкеті інформацію недостовірною. Тому уважно заповнюйте поля та перевіряйте дані;
 • Прострочена кредитна картка. Коли вказана на лицьовій стороні картки дата вже пройшла, ви не зможете оформити заявку на мікропозику для пенсіонерів
 • Позики, що діють в інших організаціях, не є непереборною перешкодою для оформлення позики, але знижують шанси на позитивне рішення. Тому рекомендуємо погасити старі кредити і вже після цього звертатись за новим
 • Погана кредитна історія. Вона виникає у клієнтів, які часто брали гроші в борг, але повертали їх із простроченнями

Як уникнути штрафів

Якщо не вдається повернути кредит вчасно через об’єктивні причини – це не проблема. Головне не панікувати та не ховатися. Важливо, щоб пенсіонер повідомив про це у компанію та домовився про схему повернення позики. Ця послуга називається реструктуризація. Вона дозволяє уникнути великих штрафів та пені за прострочення, а кредит виходить максимально вигідний.

На сьогодні в Україні пенсіонер може взяти кредит без довідок лише у мікрофінансових компаніях. «Кача Гроші» пропонують раціональне вирішення фінансових проблем для людей віком від 60 років. Процедура оформлення не складна, а рішення ухвалюється в день звернення. При першому обігу в борг дають від 500 до 10 000 грн., а також не вимагають жодних додаткових документів. Кредит пенсіонерам онлайн без відмови – це не рекламний хід, а реальна послуга від МФО.