Кредит без застави та поручителів

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Позика без застави та поручителів – це найпопулярніший вид кредитування для швидкого вирішення фінансових проблем. Можна зайняти від 500 грн. до 5 тис. грн., іноді до 20 тис. грн. Взяти кредит без забезпечення можна у традиційному банку чи кредитній компанії.

Перший варіант вимагає роз’яснень. Більшість українців добре обізнані про таку можливість і часто мають власний досвід. Для такої позики потрібні міцні та тривалі стосунки з банком чи багато часу на збирання документів. А іноді, і те, й інше.

Другий варіант – оформити кредит без застави до МФО. Для нього потрібні лише базові документи, які мають кожен громадянин України. А ще інтернет і небагато часу. Подача заявок, їх верифікація та затвердження рішення по кредиту приймаються віддалено – не потрібно їхати в офіс, чекати в черзі і довго доводити свою платоспроможність всілякими довідками.

Мінус онлайн кредиту без застави – він дорожчий за банківську позику. Але після запровадження Нацбанком жорстких нормативів за відсотковими ставками для МФО, різниця між позикою грошей без застави у банку та кредитній організації незначна.

Де можна взяти кредит без застави

Взяти кредит на картку без застави найшвидше через інтернет. При зверненні до компанії «Качай Гроші» клієнт отримує гроші не просто того ж дня – вже за 10 хвилин після оформлення заявки потрібна сума буде на картці позичальника.

Клієнти, які раніше зверталися до кредитної компанії та зберегли свої дані в Особистому кабінеті на сайті «Качай Гроші», отримають кредит без застави ще швидше. Протягом 5 хвилин рішення за заявкою надійде до СМС повідомлення на вказаний при реєстрації номер телефону. А потім прийдуть гроші на картку.

Задля справедливості зазначимо, що наша компанія – не єдина в Україні видає швидкі кредити без застави. Але як свої послуги ми впевнені – рішення приймаємо швидко і негайно переказуємо гроші. Не даремно «Качай Гроші» входять до п’ятірки найкращих українських МФО, які видають для нових клієнтів кредит під 0,01%.

Як отримати кредит без застави

Без бюрократії та тяганини – це принцип кредитних організацій. Тому, щоб узяти позику без застави потрібні лише український паспорт (ID-картка або «книжечка»), ІПН, мобільний телефон та банківська картка.

Отримання незабезпеченої позички вимагає від позичальника якихось складних дій. Весь процес можна описати за п’ять кроків:

Зареєструватись на сайті МФО та заповнити персональну інформацію в Особистому кабінеті.
Вказати суму кредиту та термін, на який потрібні гроші.
Прив'язати карту будь-якого українського банку та пройти верифікацію. Надалі саме на цю картку надійдуть кошти.
Ознайомитися з кредитним договором та супутніми документами
Підписати договір за допомогою SMS-паролю.

Наступним етапом буде отримання грошей на картку. Але тут участь клієнта не потрібна – ви отримаєте повідомлення про поповнення рахунку. Тепер уся сума ваша. Можете розпоряджатися грошима на власний розсуд – звітувати за кредитними коштами не доведеться. Головне не пропустити дату погашення позики.

Як повернути позику

МФО – це ломбард. Тут видають гроші без застави, тож не потрібно залишати цінних речей, щоб узяти кредит. Завдяки цьому отримати позику можна віддалено. Для погашення заборгованості також не потрібно їхати в офіс. Розрахуватися можна такими способами:

Погасити заборгованість з авторизованої картки в Особистому кабінеті
Сплатити готівкою або карткою в терміналі партнерської організації. «Качай Гроші» співпрацює із найширшою мережею терміналів від «Приватбанку»
Деякі МФО приймають платежі через онлайн-сервіси. Ми працюємо з Pogashay.com.ua
Зробити переказ через касу банку на реквізити кредитної організації

Останній варіант доступний у всіх українських МФО. Але компанії рекомендують використовувати банківський переказ лише в екстрених випадках – з моменту відправки до зарахування коштів може тривати кілька діб. У результаті гроші надійдуть до кредитора із запізненням і на позичальника ляжуть відсотки за додаткові дні.

Послугою користуються мільйони українців. Тепер і ви знаєте, де взяти кредит без застави, що потрібно для швидкого оформлення заявки і як не потрапити в халепу при погашенні.