Меню

0 (800) 312-727

Відсутність офіційного працевлаштування більше не є перепоною для одержання позики в Україні. Поки банківські установи вимагають від потенційного позичальника надати інформацію про офіційного роботодавця, мікрофінансові організації видають кредити для формально безробітних громадян без довідки про працевлаштування.

Онлайн позики на картку безробітним, пенсіонерам, студентам без відмови надає сервіс «Кача Гроші». Тут легко оформити термінову позику, не виходячи з офісу чи будинку. Максимальна сума позики – 5000 грн. За першого звернення непрацюючим доступний акційний кредит до 5 000 грн. за символічною ставкою 0,01% на день. Мінімальна сума кредиту – 1000 грн. Термін кредитування – до 30 днів.

Де взяти кредит безробітному

Без офіційного доходу в Україні безглуздо звертатися по гроші до банку. Великі фінансові установи судять про позичальників за офіційними документами та не хочуть видавати кредити для безробітних. Людям, які не можуть похвалитися високою білою латкою, краще скористатися послугами МФО.

На відміну від банків, кредитні компанії не вимагають довідки про доходи чи підтвердження з місця роботи. Платоспроможність потенційного позичальника визначається за його словами і перевіряється за непрямими ознаками. Люди зі стабільною неофіційною зарплатою матимуть кредит без відмови.

Як оформити позику

Сьогодні до категорії безробітних належать багато жінок у декреті, фрілансери, студенти, пенсіонери та тисячі людей, які працюють без офіційного працевлаштування. Вони мають постійний дохід, який не можна підтвердити документами. Всі вони можуть оформити онлайн позику на карту в «Кача Гроші». Вимоги до безробітних для отримання кредиту на картку такі самі, як для всіх:

 • Громадянство України
 • Оригінал паспорта та ІПН
 • Вік від 18 до 70 років
 • Мобільний телефон
 • Банківська картка

Як повернути гроші

Мікропозики, які видаються безробітним на картку, не лише зручно брати, а й погашати. «Кача Гроші» подбали про комфорт клієнтів, тому передбачила одразу кілька варіантів, як миттєво сплатити заборгованість:

 • Безпосередньо на сайті сервісу безробітні можуть терміново повернути гроші, які позичали. Погашення кредиту через Особистий кабінет – найпростіший і найшвидший спосіб розплатитися. Гроші надійдуть на рахунок миттєво
 • Позику можна сплатити через термінальну мережу Приватбанку. Для цього потрібно вибрати категорію «Інші сервіси» та знайти «Кача Гроші». Останній етап – ввести номер кредитного договору або ІПН, вказати суму та натиснути «Сплатити».
 • Зручним варіантом для безробітних буде погашення позики онлайн через сервіс «Погашай»
 • Погасити заборгованість у касі будь-якого українського банку з реквізитів компанії

Чому клієнту можуть відмовити

Позики для безробітних на карту дуже потрібні в Україні. Але при всій лояльності мікрокредитних організацій є фактори, які стануть перешкодою для отримання кредиту:

 • Хибна інформація у заявці, дані з помилками чи незаповнені поля. Перед ухваленням рішення кредитна заявка проходить ретельну перевірку. Заповнюючи анкету, будьте максимально уважні та чесні
 • Судимість
 • Відсутність будь-якої роботи тривалий час

Якщо вам терміново потрібна фінансова допомога, не гайте часу — заповнюйте заявку на сайті «Кача Гроші» і вже сьогодні і живіть на повну!