Меню

0 (800) 312-727

Сучасна людина щодня користується грошима. Більшість витрат люди планують: купівлю продуктів чи одягу, організацію побуту. Але є витрати, які обрушуються найчастіше несподівано. Коли потрібно швидко зібрати певну суму, українці шукають, де позичати гроші.

Якщо немає відкладеної фінансової подушки або її не вистачає, починаються гарячкові дзвінки знайомим, прохання та пояснення. Але не кожен буде готовий позичити гроші до зарплати. В одних друзів не буде вільних коштів, в інших – бажання, а родичі й самі думали, хто б позичив.

Ми пропонуємо альтернативний варіант позики – взяти гроші в борг онлайн на сайті “КАЧА гроші”. Мікрофінансова організація вже за першого звернення готова без зайвих питань позичити від 1000 до 5 тис. грн на строк до 30 днів. Це найнадійніший і найзручніший варіант взяти в борг гроші в Україні за вигідною ставкою від 0,01% на день.

Коли потрібні гроші: де терміново позичати на карту

В Україні взяти гроші в борг на картку можна в банку або МФО. Перший варіант підійде людям зі стабільною роботою та високою офіційною зарплатою, яка надходить на банківську картку. Якщо ви відповідаєте цим вимогам і у вас є прозора кредитна історія – можете звернутися за кредитом у свій банк. Якщо за якимось із параметрів ви не підходите під описаний портрет – вам оптимальним рішенням буде зайняти гроші на карту в мікрофінансовій організації. Компанія «Кача Гроші» виділяється серед інших швидкістю прийняття рішення, вигідними пропозиціями для постійних клієнтів, адекватною та доброзичливою службою підтримки, чесними умовами та простотою в оформленні заявки. Ми намагаємось допомогти кожному клієнту. Тому готові терміново видати гроші в борг студентам та пенсіонерам, безробітним та бюджетникам – даємо можливість отримати навіть кредит із поганою кредитною історією під низький відсоток. Тому якщо хочете взяти гроші в позику, звертайтеся до «Кача Гроші». Автоматизація скоринг-процесів та системи прийняття рішень по кредитах працюють як годинник і допомагають клієнтам швидко поправити фінансове становище. При цьому пакет документів та вимоги, щоб взяти гроші у борг, мінімальні.

Умови кредитування: які вимоги до позичальника

Основні вимоги до людини, яка звернулася за кредитом і хоче отримати гроші в борг онлайн:

  • Старше 18 років
  • Паспорт громадянина України та ІПН
  • Банківська карта будь-якого українського банку, на яку надійдуть гроші

Для того, щоб отримати гроші в борг на карту в інтернеті (онлайн) і тільки по одному паспорту, клієнту також знадобиться:

  • Доступ до Інтернету з мобільного, планшета або стаціонарного комп’ютера для оформлення позики
  • Верифікувати картку в Особистому кабінеті на сайті МФО
  • Чинний номер телефону будь-якого українського оператора
  • 10 хвилин часу

Як повернути онлайн кредит: особливості

Сплатити позику потрібно за один раз наприкінці терміну кредитування. Способи погашення можуть бути різні:

  • Можна сплатити карткою з Особистого кабінету, якщо на рахунку достатньо коштів для погашення позики
  • Готівкою через мережу терміналів Приватбанку, використовуючи для погашення номер договору або індивідуальний податковий номер, за яким система ідентифікує позичальника
  • У відділенні будь-якого банку України за реквізитами компанії

Ми рекомендуємо погашати кредит першим варіантом – у цьому випадку позичальнику не потрібно пам’ятати номер кредитного договору, свій ІПН та суму погашення. Вся ця інформація зберігається в Особистому кабінеті та автоматично стає доступною позичальнику. До того ж – це найпростіший, найшвидший і найнадійніший спосіб.