Меню

0 (800) 312-727

Кредит онлайн у Кропивницькому (Кіровограді)

Люди, які опинилися у складній фінансовій ситуації, шукають прийнятних способів, щоб вийти з неї. У пошуках рішень перебираються різні варіанти, такі як позичати грошей у родичів або друзів, звернутися до банку за кредитом. Будь-який спосіб має суттєві мінуси і підходить далеко не всім. Оптимальним та зручним методом, доступним для будь-якого повнолітнього українця, є мікрокредит. Така сучасна фінансова послуга, яка все більше стає затребуваною, користується, коли терміново знадобилися гроші. Екстрене кредитування це ідеальний спосіб вирішити проблеми, пов’язані з тимчасовими матеріальними труднощами.

Привід, щоб звернутися до мікрофінансової організації, такої як «Качай Гроші», може бути різним. Це покупка вбрання, подарунка, дрібної побутової техніки, запрошення на ювілей чи весілля, майбутній корпоратив чи бажання провести цікаве дозвілля. Стане в нагоді позика на карту в Кропивницькому, якщо гроші потрібні на лікування чи операцію, на продукти, а наступна зарплата ще не так скоро. Навіть постійний заробіток не завжди здатний позбавити від несподіваних фінансових проблем. А МФО надають послуги у будь-який час.

Кредит онлайн Кропивницький: перевага мікропозики

Не всі мають заможні родичі чи близькі знайомі, готові виручити грошима. У банки теж не завжди можна звернутися, тим більше якщо немає жодного бажання витратити на збір документів, похід до установи та спілкування з інспектором цілий день. Мікрофінансова організація завжди готова допомогти допомогу потенційним позичальникам. Достатньо людині звернутися на онлайн майданчик компанії, щоб оформити заявку на кредит. Плюси такого рішення будуть очевидні.

 • Майже стовідсоткова гарантія того, що заявку буде схвалено. Це у банку виникають сумніви, починаються перевірки платоспроможності позичальника, вимоги пред’явити відповідний документ. У «Качай Гроші» можна взяти кредит без довідок про доходи, без необхідності шукати поручителів чи залишати заставу. Це один із секретів популярності МФО, які в порівнянні з тими ж банками дотримуються набагато лояльнішої політики щодо позичальників.
 • Не потрібно довго переживати в очікуванні результату. Гроші надходять на картку клієнта одразу після його звернення до компанії «Качай Гроші». Таким чином, будь-яка фінансова потреба клієнта задовольняється за лічені хвилини.
 • Звернутися за мікропозикою можна у будь-який час. Цілодобовий кредит тим і добрий, що не вимагає особистого звернення до офісу компанії, а заснований на видачі коштів позичальникам хоч вдень, хоч уночі. До того ж, оформляється кредит миттєво, після чого гроші відразу надходять на рахунок клієнта.
 • Відсутність вагомих обмежень. Виняток становить вік позичальника. Отримати кредит можуть лише повнолітні громадяни України, які не досягли 70 років. Обов’язковою є також наявність документів з пропискою на території нашої країни, ІПН, активна банківська картка та мобільний телефон. А ось кредит із поганою кредитною історією є можливість отримати.
 • Низька відсоткова ставка, невисока комісія за видачу коштів, яка може навіть бути відсутньою.

Як взяти кредит у Кропивницькому?

Процедура оформлення мікрокредиту максимально спрощена та зрозуміла. Усього кілька нескладних дій, і гроші переводять на карту. Жодних тривалих перевірок, зайвої інформації, тяганини та документів. Все законно, чесно та прозоро.

 • З будь-якого девайсу заходьте на сайт компанії «Качай Гроші. Головне, щоб було підключено інтернет. Вибираєте прийнятні параметри – суму та термін. Виставляєте їх у калькуляторі, який відразу прорахує розмір коштів, що підлягають поверненню. Маючи таку інформацію, ви можете продумати зручний графік повернення. Нові клієнти кредитуються сумою від тисячі до 5000 гривень на термін 15 днів. Постійні позичальники можуть позичити до 15 тисяч гривень більший термін.
 • Видається кредит безробітним, мамам у декреті, пенсіонерам, студентам, військовослужбовцям. Місце роботи та джерело доходу не мають значення, якщо заявку було оформлено правильно. Вкажіть паспортні дані, номер банківської картки та залиште інформацію для зв’язку з вами. Вписуйте уважно відомості, уникаючи помилок, щоб заявка точно була схвалена.
 • Коли все буде оформлено, система опрацює дані та за кілька хвилин винесе вердикт. При схваленні кредиту потрібно буде підписати електронний договір, який має юридичну чинність. Вже після цього через оперативну транзакцію кредитні кошти надійдуть на карту, прив’язану до ваших даних.

Як повертаються взяті гроші у борг?

Перед підписанням договору рекомендується ознайомитись з його умовами, щоб розуміти, скільки грошей доведеться віддавати. Погашення мікропозики також здійснюється цілодобово, незалежно від місця знаходження позичальника одним із способів.

 • На сайті МФО, де у вас, як у клієнта компанії, є особистий кабінет. Заходьте до особистого кабінету, вибираєте форму оплати та суму погашення.
 • Через банківський термінал, дотримуючись інструкцій обраної фінансової організації.
 • Через інтернет у сервісі погашення кредитів, де вказуєте назву кредитора, банківські реквізити та суму платежу.
 • У касі будь-якого банку, що діє на території України.

Якщо взятий кредит онлайн на карту в Кропивницькому вчасно повернути ніяк не виходить, можна скористатися сервісом пролонгації позики, що дозволить уникнути штрафу заборгованості, що нараховується.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.