Меню

0 (800) 312-727

Чи можна виїхати за кордон, маючи заборгованість із кредиту?

06.11.2021

У випадку, якщо у вас є не закрита заборгованість за кредитом – у банку, ломбарді чи мікрофінансовій організації – це є досить вагомим аргументом для відмови у виїзді за межі країни. Навіть якщо брати до уваги досить привабливі умови для безвізових подорожей за кордон, багато хто при плануванні поїздок не враховує цей фактор.

А тому під час проходження митної перевірки мандрівники часто стикаються з неприємною ситуацією, коли через кредитний борг їм відмовлено у виїзді. Звичайно ж, це завдає матеріальних та психологічних незручностей – адже ви витратилися на покупку путівки, авіаквитків. При цьому статус «невиїзного» пасажира ви можете отримати навіть за непогашеного боргу в кілька тисяч гривень. Як не стати заручником такої ситуації або вирішити проблеми, що вже склалися, розповімо в цій статті.

Плануючи свою подорож, перевіряйте свій статус кредитора!

Існує ризик виникнення складнощів при проходженні кордону у разі, якщо кредитна компанія, навіть при веденні постійного діалогу про реструктуризацію заборгованості за кредитом або про надання боржнику кредитних канікул, все ж таки звернулася до судової інстанції з відповідною заявою про стягнення боргу. Найчастіше це стосується банківських установ. При цьому сам клієнт може навіть не знати про те, що банк вже передав документи до суду, а інформація щодо даного судового позову надсилатиметься за місцем прописки, а це може бути навіть і в іншому місті.

При накопиченні судових документів, а також у разі, якщо відповідач не отримував листів, строк набрання чинності судовим рішенням становить 10 днів. Після отримання банком виконавчого листа кредитна організація звертається до Державної Виконавчої Служби. Таким чином, кредитор домагається на законодавчому рівні задоволення свого клопотання про заборону виїзду недобросовісного позичальника, який навмисне ухиляється від погашення боргу.

Наявність відповідного рішення суду сприяє поміщенню такого боржника до «стопу-листу», який використовується Головним центром обробки спеціальних даних при Державній Прикордонній Службі України. Іншими словами, поки в цьому списку є ваше ім’я, при наявному боргу за позикою вас за межі країни не випустять. Розмір боргу тут уже не має жодного значення.

Більш лояльними у відносинах з клієнтами є мікрофінансові організації. Наприклад, можна взяти кредит онлайн через онлайн-сервіс кредитування «Качай Гроші» та спокійно вирушити у подорож, правильно розрахувавши власні фінансові можливості та графік платежів.

Хорошою новиною також є той факт, що за фактом така заборона на виїзд закордон застосовується щодо боржників досить рідко. Також у більшості випадків подібні каральні заходи відхиляються самим судом, а під час роботи досвідченого адвоката навмисне відхилення від оплати заборгованості оскаржити досить просто. Однак, однозначною відповіддю на запитання, чи можна виїжджати закордон із боргом за кредитом, є відповідь – ні, особливо якщо стосовно боржника було ініційовано судовий розгляд. Пропустити вас через кордон зможуть лише у випадку, коли ваше ім’я зникне із «стоп-листа» Головного центру обробки спеціальної інформації.

Як досягти того, щоб бути виключеним зі списку боржників?

Щоб ваше ім’я було виключено зі списку неплатників за кредитами із забороною на виїзд за кордон, слідувати наступним порадам:

  1. Сплатити всі наявні заборгованості та отримати відповідну постанову для подання її до Головного центру обробки спеціальної інформації. Слід також враховувати, що ваше ім’я зникне зі «стоп-листа» не раніше ніж через місяць після повного погашення кредитної заборгованості.
  2. Також можна піти іншим, правда, більш довгим шляхом – через апеляцію. Як ми вже окреслили вище, за допомогою досвідченого юриста ви зможете легко довести, що ухилення від сплати заборгованості за кредитом з вашого боку не мало навмисного характеру.

Інші новини та акції

Акція «1й кредит зі мегазнижкою до 99%»

Акція «1й кредит зі мегазнижкою до 99%»

Акція для нових клієнтів Кача гроші, хто вперше оформлює позику в нашій компанії має змогу оформити позику під вигідні умови! Як скористатися акцією? Все дуже ...
Для клієнтів абонентів Київстар

Для клієнтів абонентів Київстар

У зв’язку з технічними проблемами у мережі Київстар, для обслуговування активного кредиту: Також ви можете написати нам в особисті повідомлення в Facebook і отримати консультації. ...
Листопад – знижкопад в Кача гроші

Листопад – знижкопад в Кача гроші

Знижкопад вже розпочався!  Листопад – знижкопад в Кача гроші, не пропусти свою знижку та встигни скористатися безпрецедентними умовами.  Знижкопад це не просто витвір уяви маркетологів, ...
Сума:
3000 грн
1000 грн
5000 грн
Термін платежу:
15 дн.
15 днів
15 днів
Сума:
Дата рекомендованого платежу:
Графік платежів Детальніше
за користування кредитом
в перші 15 днів
0,01% в день
грн
За користування кредитом без зміни суми тіла
остання дата включає суму кредиту і нараховані відсотки
Рекомендовано сплачувати відсотки кожні 20 днів
Сума погашення на :
грн
no-promo Такого промокоду не існує
Активувати
Load
Промокод активовано
Скасувати промокод
Кача Гроші
Кача Гроші

Швидкий кредит онлайн від Кача Гроші