Який термін має пройти, щоб очистилася кредитна історія?

Дуже часто кожен дорослий громадянин стикається з проблемою нестачі грошей – купівлю техніки, авто, задоволення інших побутових потреб. Найчастіше проблема вирішується оформленням кредиту у різних фінансових організаціях. Наприклад, це може бути банк, мікрофінансова організація чи ломбард. Це зручно, оскільки дозволяє не турбувати друзів та родичів та максимально ефективно вирішувати свої фінансові питання.

З розвитком подій і повторних оформлень позик кожному за клієнта формується своя кредитна історія. При несвоєчасній сплаті заборгованостей або зовсім відхиленні від цього, для фінансової організації ви станете неблагонадійним позичальником, і інформація про це відразу ж позначиться у кредитній історії. Тому найкраще виконувати свої боргові зобов’язання вчасно та в рамках, встановлених кредитним договором. А якщо ні, то ваша кредитна історія отримає статус «поганий», а виправити її буде дуже нелегко.

Як очистити кредитну історію та виключити з неї небажану інформацію про допущені заборгованості, прострочення та ініційовані судові позови з кредиторами – розберемося в цій статті.

Через який час очищується кредитна історія?

Це питання досить банальне і краще позичальнику задуматися про те, що можна зробити, щоб якнайшвидше виправити кредитну історію. Найкращий та перевірений спосіб полягає в оформленні нового кредиту на картку без відмови та по ньому розрахуватися своєчасно. Так кредитор зможе оцінити фінансову активність та благонадійність свого клієнта. Однак це може бути проблематичним, якщо у позичальника зіпсовані взаємини з іншими кредитними організаціями. Іноді навіть під вищий відсоток отримати кредит у банку не вдається. Виправити ситуацію дозволить надання довідок про збільшені доходи або заставу рухомого/нерухомого майна.

Але отримати кредит навіть із поганою чи нульовою кредитною історією можливо! Звернувшись до сервісу мікрокредитування «Качай Гроші», ви зможете взяти кредит до зарплати або безпроцентний у мінімальний час і на вигідних умовах.

Скільки часу минає, доки кредитна історія очищається повністю?

Принцип функціонування найбільшого Бюро кредитних історій в Україні (УБКД) полягає в наступному:

  • Інформація про успішно закриті кредити зберігається в базі протягом 10 років. Це і є відповідь на питання, який термін має пройти для очищення кредитної історії за погашених кредитів.
  • А ось інформація про непогашені позики зберігається необмежений час. Тому не сподівайтеся через 10 років отримати безперешкодно новий кредит у банку.

Чи можна не побоюватися поганої кредитної історії?

Скільки зберігається кредитна історія, ми довідалися. А ось за наявності заборгованості за позиками до 2009 року ви практично невразливі перед кредитними бюро. Це пояснюється тим, що дані про кредити почали вноситися до бази даних лише з березня 2009 року. Тому інформації щодо більшості кредитів, оформлених до зазначеного терміну, досі ніде немає.

Що робити, якщо терміново знадобилися гроші?

Взяти кредит онлайн на карту з поганою історією можна! Скористайтеся послугами онлайн-сервісу кредитування «Качай Гроші» та отримайте необхідну суму грошей на картку за лічені хвилини без перевірки довідок про доходи та іншу інформацію, яку зазвичай вимагають у банках. Ми працюємо з усіма категоріями клієнтів, пропонуючи найкращі кредитні продукти на фінансовому ринку України. Переконатись у вигідності наших оферт ви можете, скориставшись кредитним калькулятором на сайті сервісу. А оформити мікропозику на карту можна у будь-який час дня чи ночі – для цього потрібно лише заповнити онлайн-заявку та підписати кредитний договір за допомогою СМС.