Як і де погасити онлайн кредит на картці повністю - kachay.com.ua

Як погасити

Сплачуйте кредит зручним для Вас способом:

 

В Особистому кабінеті – основний спосіб погашення

У Вашому кабінеті завжди відображена фактична заборгованість на поточний момент, тому Ви можете в будь-який час сплатити кредит достроково та лише за фактичну кількість днів користування ним.

УВІЙТИ В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

 
Ви маєте можливість оплатити Ваш кредит через мережу терміналів

За допомогою терміналів самообслуговування – додатковий спосіб погашення

Ви можете сплатити свій кредит через мережу терміналів ПриватБанку, EasyPay, City24. На це Вам необхідно витратити лише декілька хвилин:

  1. на головній сторінці терміналу в пошуковому рядку Вам необхідно виконати пошук по слову — “Качай Гроші”;
  2. ввести номер кредитного договору або ІПН;
  3. внести кошти та сплатити кредит.

 

Через онлайн-сервіс Pogashay.com.ua

Не виходячи з дому, перебуваючи в дорозі або на роботі, Ви можете погасити кредит онлайн використовуючи зручний сервіс погашення кредитів. Оплата відбувається онлайн, зарахування коштів – миттєво, комісія – відсутня, не вимагає реєстрації. Для цього необхідно просто перейти за посиланням:

Сплатити

вказати Ваш ІПН або номер договору.

Важливо: Перед оплатою переконайтеся, що на картковому рахунку достатньо коштів та на достатньому рівні встановлено ліміт на інтернет оплати карткою.
 

Через будь-який банк на розрахунковий рахунок компанії – в екстрених випадках

Якщо у Вас відсутній доступ до інтернету або немає можливості погасити кредит з картки онлайн, Ви можете сплатити суму кредитної заборгованості у відділенні будь-якого Банку України, вказавши такі реквізити:

Отримувач: ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

Код ЄДРПОУ 41697872

р/с (IBAN ) UA673052990000026504016801565 у АТ КБ “Приватбанк”

МФО 305299

У призначенні платежу Вам необхідно вказати своє ПІБ та ІПН, інакше ми не зможемо ідентифікувати платіж і Ваш кредит не буде погашено.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» від 05.04.2001 р. № 2346-III, внутрішньобанківський переказ виконується у строк до двох операційних днів, а міжбанківський переказ виконується у строк до трьох операційних днів, у зв’язку з чим фактичне погашення заборгованості за Кредитним договором може відбутися будь-якого дня в межах зазначених строків і може призвести до прострочення виконання Вами грошових зобов’язань. Рекомендуємо враховувати цей момент заздалегідь!