Як отримати

Оформити онлайн кредит дуже легко – переконайтесь в цьому самі:

Виберіть суму та термін

На кредитному калькуляторі оберіть бажану суму та термін кредиту. Після цього, натисніть кнопку “Оформити кредит”. Максимальна сума позики - 5000 грн.

Заповніть заявку

Для оформлення першої позики Вам необхідно заповнити всі обов'язкові поля анкети. Якщо Ви вже користувалися нашим сервісом, тоді Вам необхідно лише увійти до особистого кабінету, вибрати суму та термін кредиту і натиснути кнопку «Оформити кредит» - система прийме рішення автоматично.

Верифікуйте картку

Верифікація картки - це процедура перевірки картки та її власника. Таким чином Ви підтверджуєте, що власник картки – це Ви, а не третя особа, яка намагається незаконно використати Вашу картку шахрайським шляхом. Якщо Ви подаєте заявку на повторний кредит, то у Вас є можливість використовувати верифіковану раніше картку, обравши її зі списку карт в особистому кабінеті.

Отримання рішення по заявці та грошей на карту

Після отримання позитивного рішення Вам необхідно, в особистому кабінеті ознайомитися з Паспортом споживчого кредиту та умовами Кредитного договору, а також підтвердити свою згоду на підписання цих документів вказавши отриманий код з смс. Гроші надійдуть на Вашу картку протягом декількох хвилин.