Перший кредит0,01%
сума 4000 грн
500 15000
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 01.02.21
Сума погашення 5400 4006 грн.
4000 15

Позика онлайн на картку

Ринок кредитування населення в Україні давно змінився: якщо раніше за кредитом йшли в банк і брали готівку, іпотеку або під конкретні потреби, чи кредитну карту з хорошим лімітом, то зараз банки кредитуют все рідше, а пластикові карти з грошима видають неохоче. Також звернення в банк передбачає паперову тяганину на кілька днів і вимогами надати великий пакет документів, в тому числі довідку з роботи про розмір заробітної плати. Нікому такі складнощі не подобаються, тому популярність стали набирати мікрофінансові організації, де можна взяти швидку позику на карту онлайн і терміново закрити всі свої фінансові питання. Розберемося детальніше?

Як взяти позику онлайн на карту?

Існує ряд організацій, кредитування в яких побудовано таким чином щоб можна було оформити позику онлайн на карту прямо на сайті і цілодобово. Навіть вночі взяти гроші в борг не проблема, якщо є доступ в інтернет і документи під рукою. Давайте розглянемо механіку отримання позики онлайн на карту послідовно:

 1. Зайти на сайт "Качай Гроші" і вибрати у відповідному полі суму і термін кредитування.
 2. Заповнити невелику анкету, відповівши на всі питання уважно і чесно.
 3. Вказати банківську карту, на яку потім миттєво перерахують гроші.
 4. Ознайомитися з умовами кредитування.
 5. Дочекатися рішення, тим більше що воно приймається в день звернення.

Насправді все дійсно дуже швидко, тому таким сервісом щодня користується мільйони українців.

Переваги позики онлайн на карту "Качай Гроші"

Давайте розглянемо які є переваги у такого способу кредитування, як онлайн займ на банківську карту:

 • практично моментальне прийняття рішення про видачу (від подачі заявки до відповіді проходить близько 30-60 хвилин, у вихідні та вночі в середньому до 3-4 годин).
 • полегшений пакет документів для подачі заявки (досить паспорта і ідентифікаційного номера);
 • позики онлайн на карту видають людям з поганою кредитною історією в тому числі, тому вчасно повертаючи борг, можна її покращити;
 • можна не виходити з дому: кредит оформляється онлайн, гроші приходять на карту, повертати теж можна за допомогою інтернету.

Умови оформлення онлайн заяви на позику онлайн на карту

Актуальні умови рекомендуємо уточнювати в момент оформлення позики онлайн на карту, так як вони можуть час від часу змінюватися. При подачі заявки потрібно надати документи (паспорт і ІПН), а також вказати банківську карту.

Яку суму можна взяти?

У компанії "Качай Гроші" перша позика без відсотків, сума первинного кредитування від 500 до 10 000 грн на максимальний термін в 30 днів. Далі постійним клієнтам можна брати гроші в борг уже до 15 000 гривень на місяць.

Кому видають позику онлайн на карту?

Кредити мікрофінансові компанії дають всім громадянам України віком від 18 до 65 років. Не обов'язково бути офіційно працевлаштованим і що добре — не треба надавати довідку про доходи, але стабільний дохід все ж треба мати, щоб вчасно погашати і не допускати заборгованості.

Як повернути гроші?

Умови кредитного договору свідчать, що сума по кредиту сплачується одноразово в кінці терміну дії позики, виплачується все разом з відсотками.

Погасити можна:

 • картою в особистому кабінеті і це основний і найзручніший спосіб;
 • через платіжний термінал (Приватбанку);
 • через сервіс Pogashay.com.ua;
 • банківський переказ у відділенні будь-якого банку України за реквізитами.

Причини можливої ​​відмови заявки

Іноді клієнт може отримати відмову, хоч це і трапляється рідко. Якщо ви добропорядний позичальник, вам це не загрожує. Головне не допускати помилки в анкеті. Найчастіше відмови отримують в кредиті ті, у кого є прострочення в інших кредитних організаціях або просто багато поточних позик, а також судимості.

Як не допустити штрафних санкцій та пролонгація онлайн кредиту

Зберігайте наші рекомендації:

 1. Взяти онлайн займ на карту тоді, коли впевнені в тому, що зможете вчасно повернути.
 2. Запам'ятати дату до погашення, яка буде вказана в Особистому кабінеті і не пропустити її, поставити нагадування в телефоні за два дні до дати.
 3. У разі якщо раптом ви не можете повернути всю суму в термін, попередити співробітника компанії і домовитися про пролонгацію кредиту ще на один термін. Це означає, що ви заплатите тільки відсотки, а виплату тіла кредиту ви зможете перенести.

Вигідний займ зараз не рідкість. Досить легко оформляється заявка, віддалено заповнюються всі документи і вуаля: гроші на картці без відмови і без зайвих перевірок вашої платоспроможності. Якщо знадобилася сума грошей до 10 000 гривень, відразу ж звертайтеся в “Качай Гроші”.