Перший кредит0,01%

Позика онлайн на картку

Фінансові труднощі можуть зустрінеться на шляху кожної людини. Не завжди є можливість взяти гроші в борг у рідних або друзів. Щоб оформити банківський кредит, потрібно зібрати безліч документів, підтвердити свій дохід, відвідати відділення фінансової установи. Завдання ускладнюється графіком роботи банків - в більшості випадків він збігається з робочим розпорядком українців. Брати відгул або відпрошуватися у начальства, щоб оформити позику на карту, зважитися не кожен співробітник. Звідси виникає питання: де оформити кредит на карту за 5 хвилин, не залишаючи робочого місця?

Рішення проблеми є - достатньо звернутися в компанію Качай Гроші. Це перевірене МФО України, яке протягом довгого часу видає в борг гроші, позика онлайн тут оформили тисячі громадян країни. Багато з них звертаються в Качай Гроші регулярно, будучи постійними клієнтами. З кожним своєчасно виплачені позикою зростає кредитний ліміт користувача. Співпраця з Качай Гроші дозволяє заощадити час на отримання позики. Послуга доступна практично всім українцям, у яких є паспорт. Отримати позику на карту можуть клієнти у віці від 18 до 65 років.

На які цілі можна взяти онлайн займ на карту

Кредит онлайн від Качай Гроші можна оформити на будь-які цілі. Співробітники не уточнюють, куди будуть витрачені позикові кошти. Відсоток за користування грошима нараховується кожен день. Це стандартний принцип роботи мікрокредітних організацій, які можуть дати в борг на нетривалий термін. Навіщо беруть позику онлайн:

 • Під час відрядження, подорожі або відпочинку закінчилися гроші. Необхідна додаткова сума для вирішення фінансових проблем;
 • З'явилася потреба терміново відвідати лікаря, придбати ліки, пройти обстеження або лягти в лікарню на лікування;
 • Виникла термінова необхідність в ремонті техніки або автомобіля;
 • У близьких родичів або друзів планується велике свято - потрібно взяти позику онлайн, щоб купити подарунок до знаменної дати;
 • Прийшов черговий рахунок за оплату комунальних послуг, а в бюджеті не вистачає фінансів;
 • Сталася неочікувана поломка в будинку, що вимагає термінового ремонту - протікання дах, збій в роботі електричних приладів;
 • Затримали заробітну плату, необхідно купити товари першої необхідності, продукти, шкільне приладдя дитині.

Качай Гроші допоможе в потрібний момент отримати матеріальну підтримку. Досить зайти на сайт організації і заповнити анкету для отримання позики. У компанії можна отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією, без офіційної роботи, рішення по заявці буде прийнято в найкоротші терміни.

Гроші в позику на карту від Качай Гроші - процентна ставка

Відсоткова ставка - фінансовий інструмент, яким користуються всі кредитні установи. Щодня певна сума нараховується клієнту за користування грошима. Якщо ви взяли в борг гроші на карту, займ поступово збільшується за рахунок процентних нарахувань. У компанії Качай Гроші діє спеціальна система нарахування ставок:

 • Позика на картку 10 тисяч гривень для нового клієнта обкладається ставкою 0.01%;
 • Позика на 12 тисяч - 1.9% щодня від початкової суми позики;
 • Кредит 13 тисяч гривень - 1.8% кожен день;
 • Позика 15 тисяч - 1.7% в день;
 • Позика на 15 000 - максимальна в Качай Гроші. Чи оподатковується ставкою в 1.6%.

Чим більше займ на карту, тим нижче процентна ставка по кредиту. Нарахування відбувається виходячи з початкової суми, взятої в борг. Не враховується частина коштів, які були додані до позики за користування грошима. Оплата нараховується з дня отримання грошей, щодня, протягом усього терміну дії договору між позичальником і кредитором.

Допускається дострокове погашення боргу в Качай Гроші. Якщо до закінчення терміну кредитування гроші не були повернуті, з першого дня прострочення нараховується підвищена відсоткова ставка. Вона збільшується на 1%.

Як погасити онлайн позику на карту в Качай Гроші

Перш ніж взяти позику на карту в Качай Гроші, потрібно ознайомитися зі способами погашення заборгованості. Головна умова співпраці - своєчасно внести платіж. Оформлення договору про співпрацю в онлайн режимі має юридичну силу. Електронний підпис аналогічна рукописному підписання документа.

Способи погашення боргу в Качай Гроші:

 • Оплатити позику без відсотків в Качай гроші можна через сучасний онлайн сервіс Pogashay.com.ua. Знадобиться хвилина щоб платіж в будь-якій сумі надійшов на рахунок організації. Реєстрація на сайті не є необхідною, досить просто перейти по посиланню «Погасити» і внести потрібні дані.
 • Погасити борг можна в терміналі ПриватБанку. Іконка Качай Гроші знаходиться в розділі «Інші послуги». Це зручний засіб погашення боргу готівкою. Клієнт вказує свій ідентифікаційний номер або номер угоди з Качай Гроші, вносить гроші і оплачує позику;
 • Переказ грошей через касу банку - альтернативне рішення в крайніх випадках. Недолік полягає в тому, що гроші можуть йти в період трьох днів. Важливо правильно вказати реквізити Качай Гроші. У призначенні платежу позичальник вносить свої ім'я, прізвище та по батькові, номер ідентифікаційного коду;
 • Найзручніший спосіб оплатити борг - зайти в особистий кабінет і перевести гроші з картки. На карті повинно бути достатньо коштів, відсотки не знімаються за переклад.

Якщо ви вирішили оформити позику онлайн, заздалегідь підберіть для себе оптимальний спосіб погашення боргу. При оплаті в терміналі, банку необхідно зберегти документ, що підтверджує факт переказу грошей. Це може бути квитанція або чек.

Як взяти позику на карту онлайн в Качай Гроші за акції

У компанії Качай Гроші діє програма лояльності для всіх клієнтів. Її учасникам доступна онлайн заявка на позику з урахуванням знижки на відсоток за користування грошима. Клієнт, який оформляв кредит на термін більше 10 днів двічі, і своєчасно вніс платіж, отримує 5% знижки. Його ліміт підвищується до 13000 гривень.

Громадяни, які оформили кредити тричі, можуть претендувати на суму в 14000 гривень, отримують знижку 10%. Для осіб, які брали шість і більше позик у Качай Гроші доступна максимальна сума - 15000 гривень. Вони можуть скористатися знижкою 20%.Для новых клиентов действует акция – первый заем под 0.01%. Качай Грошы постоянно проводит розыгрыши ценных призов, дарит подарки под Новый год, к дню рождения и другим праздникам.

Швидкий і вигідний позику грошей онлайн в Качай Гроші можна отримати, використовуючи промокод. Це спеціальна комбінація символів, яка дає право на знижку. Знайти її можна в друкованих виданнях, в розсилці від компанії, на сторінках Качай Гроші в соціальних мережах.

 

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Безвідсотковий кредит   Кредит пенсіонерам   Кредит з поганою кредитною історією   Гроші до зарплати   Кредит за 5 хвилин   Кредит без відмов   Гроші в борг   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   Позика безробітним   без перевірки кредитної історії   Кредит без довідки про доходи   Кредит без застави