Перший кредит0,01%

Кредит 5000 гривен

Українська компанія Качай Гроші пропонує взяти 5000 гривень в кредит всього за кілька хвилин. Якщо виникла непередбачена ситуація, а позичити гроші у друзів або знайомих немає можливості, не обов'язково звертатися в банк. Фінансові установи вимагають безліч документів, на збір яких піде додатковий час. Щоб взяти позику 5000 на карту терміново простіше звернутися в Качай Гроші.

Перевірений мікрофінансовий сервіс протягом тривалого часу допомагає громадянам країни вирішити матеріальні проблеми. Качай Гроші відзначають за прозору, чесну роботу. При необхідності служба підтримки клієнтів готова відповісти на всі питання позичальників. Консультанти щодня відповідають на дзвінки, навіть у вихідні та святкові дні. Щоб оформити позику знадобиться тільки паспорт громадянина України. Проста і зручна система обслуговування робить процес кредитування доступним для кожної людини. У Качай Гроші можна отримати кредит з 18 років на карту.

Як взяти кредит 5 тисяч на карту в Качай Гроші

У нових користувачів часто виникають питання щодо процедури верифікації. Це необхідний крок, який повинен пройти кожен, хто хоче отримати кредит онлайн 5000 грн. Компанія Качай Гроші повинна бути впевнена, що позикові кошти будуть перераховані на рахунок клієнта, на його особисту картку. Для цього система блокує невелику суму на рахунку. Вона не перевищує одну гривню.

Користувач повинен у спеціальному полі вказати, яка сума була утримана компанією. Це є підтвердженням того, що банківська карта належить позичальнику. Отримати інформацію про розмір заблокованої суми можна декількома способами:

  • Отримавши повідомлення від банку на мобільний телефон. Доступно за підключеної послуги СМС-банкінгу;
  • Зателефонувавши в клієнтську підтримку банківської установи з метою уточнити розмір транзакції по картці. Знайти номер телефону банку можна на зворотному боці картки;
  • Зайшовши в інтернет-банкінг, вказавши код і подивившись виписку онлайн.

Клієнти Качай Гроші, які вже пройшли верифікацію, можуть взяти кредит онлайн за 5 хвилин. Їм не доведеться повторно підтверджувати картку. Заблокована сума найближчим часом повернеться на рахунок клієнта.

Як продовжити кредит 5000 гривень

Якщо виникла непередбачена ситуація, клієнт не може розрахуватися з сервісом Качай Гроші і не знає, де взяти 5000 гривень, компанія йде на зустріч боржнику. Він може скористатися послугою пролонгації позики. Для цього йому не потрібно виплачувати весь кредит. Досить внести гроші в рахунок оплати процентних нарахувань. Щоденна ставка по кредиту в Качай Гроші становить 1.9% для постійних клієнтів, 0.01% - для нових позичальників.

Після оплати продовження активується автоматично, не доведеться платити комісію або відсотки за користування послугою. Сума відсотків за кожен день не збільшиться, як при простроченні. Як продовжити мікропозик 5000 в Качай Гроші:

  • Оформлення пролонгації проводиться в останній день терміну кредитування або пізніше;
  • Продовжити кредитний договір можна на період, аналогічний первинному терміну користування грошима;
  • Продовжуючи кредит 5000 на карту, клієнт отримує можливість уникнути штрафних санкцій за несвоєчасну виплату;
  • Терміново оплатити борг можна через сайт Качай Гроші, в особистому кабінеті;
  • Продовжувати займ 5000 гривень можна не більше десяти разів.

 

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Безвідсотковий кредит   Кредит пенсіонерам   Кредит з поганою кредитною історією   Гроші до зарплати   Кредит за 5 хвилин   Позика онлайн на картку   Кредит без відмов   Гроші в борг   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   Позика безробітним   без перевірки кредитної історії   Кредит без довідки про доходи   Кредит без застави