Найбільш поширені питання
Получить кредит
Загальні питання
КАЧАЙ ГРОШІ – це сучасний та простий онлайн сервіс, за допомогою якого можна отримати кредити на банківські картки 24 години на добу 7 днів на тиждень.
Будь-який повнолітній громадянин України віком від 18 до 65 років, зареєстрований на території України, який має банківську платіжну картку Visa і MasterCard.
Ми приймаємо рішення після того, як ви пройдете реєстрацію і заповните анкету.
Як правило зарахування відбувається миттєво. У разі не надходження грошей протягом декількох годин ми рекомендуємо вам звернутися у ваш банк і уточнити регламент зарахування коштів на карткові рахунки за безготівковим переказом.
Ви не можете оформити більше одного кредиту одночасно. Але ви можете своєчасно сплативши проценти за користування кредитом, оформити пролонгацію і відстрочити дату оплати кредиту.
Максимальний термін кредиту становить 30 днів (без пролонгації). Максимальна сума при першому кредиті становить 2000 грн, при повторному - до 5000 грн.
Ви можете відмовитися від кредиту, проте ви повинні повністю повернути суму кредиту і проценти за час його фактичного користування.
В рамках діючої програми лояльності Клієнту присвоюється категорія в залежності від кількості кредитів, оформлених в компанії Качай Гроші. Існують наступні категорії: Silver, Gold, Vip. В залежності від категорії автоматично надається відповідна знижка на суму нарахованих відсотків за користування кредитом в грошовому еквіваленті. Програма статусів застосовується, якщо Клієнт брав кредити терміном від 10 днів включно, в залежності від кількості: 2 погашених кредита — SILVER знижка 5%, сума кредиту до 4,000 грн. 3 погашених кредита — GOLD знижка 10%, сума кредиту до 5,000 грн. 6 погашених кредитів — VIP знижка 20%, сума кредиту до 7,000 грн. В особовому кабінеті на головній сторінці відображається відповідний статус Клієнта.
Повернення кредиту
У Особистому Кабінеті виберіть суму оплати та натисніть кнопку «Оплатити кредит». Ви завжди можете побачити суму до виплати на дату погашення, зазначену в договорі, і фактичну заборгованість на поточний момент, тому у вас є можливість оплатити кредит заздалегідь, сплативши проценти за фактичний час його користування.
Ви маєте можливість оплатити ваш кредит через мережу терміналів Приватбанку. На це вам необхідно витратити лише декілька хвилин. Швидко та просто: а) в терміналі Приватбанку вам потрібно вибрати категорію "Інші послуги" і виконати пошук по слову – "Качай гроші"; б) ввести номер Кредитного договору або номер ІПН; в) ввести суму і оплатити кредит.
Ви можете здійснити оплату вашого кредиту та процентів за його користування в будь-якому банку, вказавши наступні реквізити: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЧАЙ ГРОШІ» поточний рахунок № 26508056200984 в АT КБ "ПРИВАТБАНК м. Києва, МФО 380269 ЄДРПОУ 41697872. У призначенні платежу вам необхідно вказати своє ПІБ та ідентифікаційний номер, інакше ми не зможемо ідентифікувати платіж і ваш кредит(проценти) не буде(-уть) погашений(-і).
Так, ви можете сплатити кредит достроково. Більш того, чим раніше ви виплачуєте кредит, тим менше вам доведеться платити процентів за користування ним. Ви можете побачити суму фактичної заборгованості за процентами та кредитом станом на будь-який день в Особистому Кабінеті.
Так, можна оплачувати кредит частинами.
Пролонгація
Строк дії кредиту автоматично продовжується на кількість днів, на яку було здійснено первісне оформлення кредиту, у випадку, якщо по День повернення кредиту (включно) Позичальник здійснив оплату заборгованості по Договору на суму не менше суми процентів, що розраховані виходячи з кількості днів по Договору та передували (поспіль) Дню повернення кредиту (включно). У випадку, якщо строк дії кредиту закінчився та не відбулася його чергова пролонгація, строк дії кредиту автоматично продовжується, на кількість днів, зазначених в п.1.3. цього Договору в дату здійснення Позичальником оплати в повному обсязі заборгованості за процентами, що передбачені цим Договором.
Загальна кількість пролонгацій, що передбачені Договором, протягом всього строку дії Договору не може перевищувати 10 разів. Після кожної пролонгації строку дії кредиту, День повернення кредиту зазначається в Особистому кабінеті.
При пролонгації розмір Процентної ставки на кожний наступний період кредиту не змінюється.
1. Строк дії кредиту автоматично продовжується на первісно вибрану Позичальником кількість днів, у випадку, якщо по День повернення кредиту (включно) Позичальник здійснив оплату заборгованості по Кредитному договору (далі- Договір) на суму не менше суми процентів, що розраховані виходячи з кількості днів, що встановлені Договором та передували (поспіль) Дню поверненню кредиту (включно). 2. У випадку, якщо строк дії кредиту закінчився та не відбулася його чергова пролонгація, строк дії кредиту автоматично продовжується, на кількість днів, зазначених в Договорі в дату здійснення Позичальником оплати в повному обсязі заборгованості за процентами, що передбачені Договором.
Несплата та прострочка
При настанні планової дати погашення і наявності заборгованості (у випадку, якщо за правилами не оформлюється автоматична пролонгація кредиту), заборгованість вважається простроченою. Із дня виникнення простроченої заборгованості продовжується нарахування процентів до дати погашення простроченої заборгованості, але у будь-якому разі, не більше 60 календарних днів з дати виникнення простроченої заборгованості.
За фактом наявності простроченої заборгованості за кредитом та/або процентами штраф за виникнення простроченої заборгованості не застосовується.
У разі несвоєчасного виконання зобов'язань Позичальником Товариство може почати процес стягнення заборгованості, в т.ч. право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію і в подальшому може стати причиною відмови в отриманні кредитів.
Техничні питання
Ми рекомендуємо вам перевірити кошик «Спам» або звернутися в службу підтримки.
Якщо вам не приходить СМС-повідомлення з кодом, то ви можете натиснути кнопку "Відправити ще раз". Найчастіші причини, чому ви не отримуєте СМС з кодом: 1. Ви використовуєте стороннє програмне забезпечення для отримання СМС. 2. Ви були "не в мережі" або на момент відправки був незадовільний зв'язок - в такому випадку потрібно деякий час почекати. 3. Повідомлення отримано, але телефон розпізнав його як "системне" і зберіг на телефоні в окремій папці. Будь ласка, перевірте, що ви не використовуєте додаткових програм для отримання СМС-повідомлень, а також спробуйте перезавантажити телефон, переставити SIM-карту в інший апарат.
Наша система постійно поліпшується, тому навіть якщо ви отримали відмову, спробуйте ще раз через 1 місяць.
Ми рекомендуємо вам звернутися у ваш банк - можливо на вашій картці заблокована можливість розрахунків в інтернеті.
Оберіть умови позики Оберіть суму для отримання
1000 грн.
500 7000
Оберіть термін кредиту
10 днів.
5 30
Дата погашення: 31.03.19
Сума погашення: 1001 грн.