Перший кредит0,01%

Гроші до зарплати

У багатьох громадян України бувають ситуації, коли терміново потрібні гроші до зарплати. А можливість позичити кошти у родичів або друзів є далеко не у всіх. В такому випадку оптимальним варіантом стане кредит до зарплати в мікрофінансової організації.

Особливості позик до зарплати

У такого виду позик є відразу кілька характерних особливостей:

 1. Видаються відносно невеликі суми грошей. В основному новим клієнтам МФО схвалює позику не більше 10000 гривень. Такої суми зазвичай цілком достатньо, щоб прожити до наступної заробітної плати.
 2. Взяти гроші в борг можна на відносно невеликий термін. МФО «Качай Гроші» видає новим клієнтам позику до зарплати на карту на строк до 15 днів. Повторні ж клієнти можуть отримати позикові кошти на термін до 30 днів. При цьому у будь-якого позичальника є можливість оформити пролонгацію. Пролонгація - це продовження терміну кредиту, при якому потрібно оплачувати тільки відсотки, що набігли, а тіло кредиту виплачується по закінченню терміну дії пролонгації. При продовженні позики клієнт не платить пеню і штрафи, а його кредитна історія не псується.
 3. Відсутність жорстких вимог. Взяти кредит до зарплати може практично будь-який повнолітній громадянин України.

Перелік документів та вимоги до позичальників

Щоб отримати мікропозику до зарплати, не потрібно надавати довідку з роботи, шукати поручителя або тим більше надавати майно в якості забезпечення. Позики видаються на таких умовах:

 • Паспорт громадянина України з обов'язковою пропискою;
 • З 18 до 65 років;
 • Індивідуальний податковий номер (ІПН);
 • Наявність постійного джерела доходу (довідка з роботи при цьому не потрібно);
 • Оформлена на ім'я кредитоотримувача банківська карта (оскільки кредит до зарплати видається на карту).

Мікрофінансова організація співпрацює практично з усіма категоріями громадян: студенти, пенсіонери, без офіційного працевлаштування і так далі. Можна навіть отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією. Єдина умова для отримання грошей - наявність стабільного джерела доходів.

Переваги отримання грошей до ЗП в МФО «Качай Гроші»

Останнім часом мікрокредитування набирає в Україні все більшої популярності. Пов'язано це з тим, що мікрофінансові організації створюють ідеальні умови для того, щоб зайняти грошей до зарплати.

Однією з провідних українських кредитних компаній є МФО «Качай Гроші». Основними перевагами компанії є:

 • Вигідні умови кредитування. Нові клієнти можуть взяти гроші до зарплати під 0,01% в день. Фактично позичальник віддає ту ж суму, що і отримав. Таких умов банки запропонувати не можуть. При повторних зверненнях також діє програма лояльності, завдяки якій клієнти отримують гроші до зарплати на карту на поліпшених умовах.
 • Лояльні вимоги до позичальників. Не потрібно пред'являти довідку з роботи й інші документи, які зазвичай вимагають банківські установи.
 • Максимально проста і швидка процедура отримання кредиту. Оформляється кредит до зарплати в онлайн режимі, тому не потрібно виходити з дому і стояти в чергах. Досить просто заповнити і відправити заявку, дочекатися рішення (рішення зазвичай приймається протягом 10 хвилин) і отримати гроші на карту. Як правило, вся процедура займає менше 1 години. При повторних зверненнях не потрібно наново реєструватися на сайті, а рішення приймається ще швидше і в автоматичному режимі, тому вся процедура займає до 20 хвилин.
 • Чесність і прозорість. Мікрофінансова організація пропонує максимально прозорі умови кредитування, без нав'язаних платних послуг, завищених відсотків і додаткових платежів.
 • Можливість оформлення пролонгації без штрафів і пені.
 • Оформляти позики можна в будь-який час без перерв і вихідних. Подати заявку на кредит можна навіть вночі в святкові і вихідні дні, коли не працює жоден банк.

Способи повернення грошей

Оформляються позики онлайн з 18 років, а процедура отримання кредитних коштів проста і зрозуміла для будь-якої людини. Погашати ж кредит позичальники можуть різними способами на свій вибір:

 1. За допомогою банківської карти в особистому кабінеті. Для цього потрібно зайти на сайт МФО, перейти в персональний кабінет, натиснути кнопку «Оплатити» і слідувати подальшим інструкціям
 2. У терміналах самообслуговування, вибравши потрібну компанію та вказавши номер кредитного договора.Онлайн займ до зарплати - це прекрасне рішення фінансових питань, особливо якщо ви хочете отримати гроші терміново, без зайвих бюрократичних зволікань і на вигідних для себе умовах.
 3. Через партнерський сервіс Pogashay.com.ua.
 4. У касі будь-якого українського банківського установи банківським переказом. Для цього вказуються дані відправника, номер кредитного договору та реквізити отримувача.

Онлайн займ до зарплати - це прекрасне рішення фінансових питань, особливо якщо ви хочете отримати гроші терміново, без зайвих бюрократичних зволікань і на вигідних для себе умовах.

 

Види кредитів:

Безвідсотковий кредит   Кредити онлайн на карту з поганою кредитною історією   Кредит за 5 хвилин   Позика на карту   Кредит без відмов на карту   Швидкі гроші онлайн   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   Позика безробітним