Укладено
 • 4
 • 4
 • 2
 • 4
 • 5
договорів на суму:
 • 7
 • 7
 • 1
 • 6
 • 1
 • 7
 • 0
 • 0
грн.
Отримайте до 7 000 грн на свою картку Перший кредит — до 3000 грн під 0,01%
Оберіть умови позики Оберіть суму для отримання
1000 грн.
500 7000
Оберіть термін кредиту
10 днів.
5 30
Дата погашення: 31.03.19
Сума погашення: 1001 грн.
Гроші до зарплати

З відомих причин, з 2014 року всі банки сильно урізали свої активні операції. В результаті мікро кредити або, як їх ще називають, гроші до зарплати стали надійним інструментом вирішення різних фінансових негараздів. Адже життєві ситуації бувають різні. Необхідність термінового лікування, оплати навчання або покупки важливого побутового приладу - це лише стандартний набір причин, чому люди беруть гроші до зарплати у мікрофінансових організацій (МФО), що виявляють собою кредитують веб-сервіси.

 

Чому гроші від МФО сьогодні краще банківської позики?

 

Період 2014-2016 став по-справжньому «чорним» для банківської системи України. Через відтік депозитних вкладів, а також з причини своєї недалекоглядності, великі фінансові установи практично не видавали ні споживчі кредити на карту, ні великі заставні позики для бізнесу.

Цим скористалися МФО, модернізувавши нішу, що звільнилася і адаптувавши її під потреби пересічного українця. Так виник фінансовий термін онлайн гроші до зарплати. Можливість отримати невелику суму позики, на недовгий термін, майже під «нульовий» відсоток. Гроші можна отримати онлайн, готівкою, причому швидко, просто, з будь-якої точки України.

 

Банківський кредит сьогодні - це гроші не для всіх

 

Після 2016 року банківська система повернулася до кредитних операцій, але змушена була зробити акцент на кредитуванні бізнесу. Нестабільність платоспроможності населення змусила банки посилити умови видачі кредитів. Щоб отримати гроші, необхідні довідки про зарплату, поручительства, ідеальна кредитна історія, отже - багато часу.

 

Взяти гроші до зарплати в компанії Качай Гроші - оптимальне рішення

 

Головним достоїнством такого позики є система онлайн оформлення. Весь процес проходить віддалено, без контакту з менеджерами.

Відстань породжує ще масу привілеїв оформлення грошей до зарплати онлайн. Серед них:

 1. Економія часу. Людині немає необхідності витрачати свій час на відвідування офісів, вичікування черг, спілкування з менеджерами. Онлайн система дозволяє оформити гроші до зарплати, як то кажуть, без зайвого шуму.
 2. Будь-яка точка країни. Гроші до зарплати можна замовити з будь-якої точки країни, де є інтернет. Це можуть бути великі міста, на кшталт Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, або невелике село. Для роботи МФО немає територіальних обмежень.
 3. Мінімальні вимоги. Для отримання кредиту онлайн з документів досить мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер. Також знадобляться карта банку, інтернет, особистий email + мобільний телефон. Ніяких поручителів, застав МФО не запитує.
 4. Будь-яка банківська карта. Для зарахування грошей до зарплати підійде будь-яка карта банку. Згодиться кредитна, пенсійна, розрахункова або зарплатна картки. Головне, щоб їх обслуговував український банк.
 5. Без довідок про зарплату. Позичальником може стати хто завгодно. Студент від 18 років, пенсіонер, безробітний. Навіть клієнт з поганою кредитною історією може вільно брати гроші онлайн.
 6. Висока швидкість. Процедура отримання позики займає максимум 10-20 хвилин. Судіть самі. Заповнення заявки - 5 хвилин, очікування рішення 5 хвилин, ще 5-10 хвилин займе зарахування коштів.

Крім того, ці кошти можна витрачати зовсім вільно. МФО не вимагає звіту про цільове використання позики. Таким чином, мікрокредит - це реальні гроші, готівкою, без довідок про зарплату, з мінімальним пакетом документів. Все це можна отримати швидко, зручно, віддалено, з будь-якої точки країни.

Як отримати гроші до зарплати?

 

Компанія Качай Гроші є яскравим представником ніші МФО. Отримання грошей в кредит у нас є справою 5-15 хвилин. Сервіс дозволяє брати в борг суму 500-2000 грн., Строком на 5-30 днів. Програма лояльності передбачає збільшення суми грошей у борг для постійних клієнтів, регулярно погашати позику з першої зарплати.

Процедура отримання онлайн грошей в кредит починається з заповнення заявки.

 1. Вибравши необхідні умови за допомогою калькулятора, позичальник натискає кнопку під ним.
 2. Вказавши необхідну інформацію, слід відправити заявку до розгляду.
 3. Перевірка даних має на увазі верифікацію банківської карти. Система блокує 1 грн. на карті, після чого мобільний телефон позичальника приймає відповідне СМС повідомлення.
 4. Прийнявши позитивне рішення, система відправляє позичальникові договір кредитування. Потрібно пару хвилин оновлювати сторінку Особистого кабінету або e-mail.

Після візування договору методом електронного підпису позичальник отримує свої гроші.