Меню

0 (800) 312-727

Одними з головних якостей, які цінуються у XXI столітті, є швидкість та гнучкість. Швидкий кредит онлайн або позику на карту через інтернет став однією із затребуваних послуг нашого часу. У всьому світі люди беруть швидкі мікрокредити на короткий термін, щоб оперативно вирішувати фінансові проблеми. Гроші до зарплати, термінове лікування, ремонт чи незаплановані покупки – усі ці питання допоможуть вирішити мікрофінансові компанії (МФО) та швидкий онлайн кредит. Розробляючи онлайн-сервіс мікропозик «Кача Гроші», ми до дрібниць продумали технологію кредитування, яка відповідає прискореному темпу життя. Ми пропонуємо якісні та зрозумілі фінансові послуги, доступні кожному.

Де оформити швидкий кредит на банківську картку

Сьогодні послуги кредитування в Україні надає велику кількість установ та компаній. Але, обираючи собі фінансового партнера, потрібно знати всі нюанси та особливості співробітництва із цими організаціями. Наприклад, у банку не вийде взяти кредит без довідки про доходи, а оформлення швидкої онлайн позики на картку розтягнеться на кілька годин. До того ж, від позичальника вимагатимуть чималий набір документів, зібрати який зможе не кожен українець. У ломбарді можна обійтися без стосу паперів, але потрібно залишити заставу: коштовності, техніку, побутові прилади.

Найкращою відповіддю на запитання «де взяти швидкий кредит?» стануть мікрофінансові організації. Швидкий онлайн кредит на карту в МФО дійсно швидкий і видається протягом 5-10 хвилин. Достатньо зайти на сайт компанії, зареєструватися в особистому кабінеті, надати оригінали документів (паспорт та код ІПН), вказати номер телефону та банківської картки.

Плюси швидкого онлайн кредиту

Переваги швидких позик, що їх видає кредитний сервіс «Кача Гроші», важко переоцінити. Наші програми фінансування, за якими видаються сотні швидких кредитів на картку, є одні з найкращих в Україні. Мільйони українців уже стали нашими постійними клієнтами.

Взяти швидку позику може будь-який громадянин України віком від 18 до 70 років. При першому зверненні ми пропонуємо позику від 500 до 5 000 гривень під символічну відсоткову ставку 0,01% на день. Серед інших переваг «Кача Гроші»:

  • Зрозумілий і зручний інтерфейс сайту, завдяки якому взяти швидкий кредит на картку зможуть навіть далекі від сучасних технологій люди.
  • Особистий кабінет для кожного клієнта, де зберігається вся інформація по кредиту: терміни та суми до погашення, загальна сума позики, умови договору, форма для швидкого погашення без комісій
  • Зручний кредитний калькулятор, з яким легко підібрати комфортні умови кредитування
  • Великий перелік кредитних продуктів та бонусних програм
  • Низький відсоток відмов
  • Миттєвий переказ коштів на банківську картку клієнта

Онлайн сервіс «Кача Гроші» готовий допомогти кожному та видати кредит без застави. Ми не пред’являємо клієнтам завищених вимог і не просимо у них великого переліку документів. Але, як і будь-якому бізнесі, запорукою чесних партнерських відносин є чітке виконання своїх зобов’язань. Тим більше, що дисципліновані клієнти завжди будуть «улюбленцями» і можуть розраховувати на пільгові умови кредитування.

Як погасити позику

Якщо ми змогли оформити швидкий кредит, зможемо запропонувати такі ж зручні варіанти для його погашення. Найпростіший спосіб – оплата через особистий кабінет на сайті МФО. Тут позичальник може скористатися готовою формою та закрити позику в одне натискання кнопки. Головне, щоб на прив’язаній до кабінету банківській картці було достатньо грошей.

Інший варіант швидкої оплати – переказ через онлайн сервіс Pogashay.com.ua. Цей сайт не вимагає реєстрації, а гроші будуть списані із вказаної карти.

Сплатити швидку позику можна готівкою або карткою у терміналі Приватбанку. Для цього потрібно знайти в каталозі «Кача Гроші» та ввести номер договору або свій ІПН.

Останній варіант – оплата за реквізитами у касі будь-якого банку. Але цей спосіб не можна назвати швидким, тому він навряд чи зацікавить людей, котрі цінують свій час.