Меню

0 (800) 312-727

Ринок кредитування населення України змінився. Раніше люди йшли в банк і брали кредит готівкою або оформляли позику на картку на конкретні потреби. Наразі до банківського кредитування українці звертаються все рідше.

Похід до фінансової установи загрожує паперовою тяганиною на кілька днів. Серед вимог, які доведеться виконати позичальнику – надати великий пакет документів, зокрема довідку з роботи про розмір заробітної плати. А про те, щоб взяти в банку позику онлайн, не може бути мови.

Такі складнощі нікому не подобаються. Тому популярність стали набувати мікрофінансові організації. У них можна взяти онлайн термінову позику на карту, оформити позику без відсотків та оперативно закрити всі свої фінансові питання.

Як отримати позику на карту

У МФО кредитування побудовано таким чином, що можна оформити позику на картку онлайн цілодобово. Навіть уночі не проблема взяти кредит за 5 хвилин, якщо є доступ до інтернету, документи та банківська карта.

Давайте розглянемо процес, як онлайн подати заявку на позику і швидко отримати гроші в борг:

 • На сайті «КАЧА Гроші» обрати у відповідному полі суму та термін кредитування
 • Заповнити невелику анкету, відповівши на всі запитання уважно та чесно
 • Вказати банківську картку, на яку миттєво перерахують гроші після схвалення онлайн-позики на карту
 • Ознайомитись з умовами кредитування
 • Дочекатися рішення, яке буде прийнято автоматизованою системою протягом 10-15 хвилин і надійде до СМС на мобільний телефон позичальника.

Отримати позику на карту в “КАЧА Гроші” дійсно дуже швидко. Своїм клієнтам компанія готова видати навіть кредит із поганою кредитною історією. Тому її послугами щодня користуються тисячі українців.

Переваги позики на картку

Давайте розглянемо особливості послуги позики грошей онлайн, яку пропонує «КАЧА Гроші»:

 • Подати заявку можна не виходячи з дому – позика оформляється онлайн, а гроші приходять на картку
 • Рішення по кредиту приймається автоматизованою системою – позичальнику гарантовано швидку відповідь у будь-який час доби
 • Мінімальний пакет документів для подання заявки – достатньо паспорта та ідентифікаційного номера
 • Позики онлайн на картку видають людям із поганою кредитною історією – повертаючи борг вчасно, клієнт може її виправити
 • Повертати позику також можна онлайн

Умови оформлення кредиту онлайн на карту

Більшість українських МФО висувають загальні вимоги до клієнтів, які хочуть позичати гроші і оформити позику на карту. Для простоти ми наведемо умови отримання мікропозики у компанії «КАЧА Гроші». Нюанси кредитування інших фінансових організаціях уточнюйте безпосередньо перед оформленням позички. Іноді правила можуть змінюватися.

Щоб оформити позику на картку, потрібно надати документи: паспорт та ІПН, а також вказати банківську картку.

Яку суму можна взяти

У компанії «КАЧА Гроші» за першого звернення можна взяти позику на картку від 1000 до 5 000 грн. Термін кредитування – від 10 до 30 днів під мінімальну ставку – від 0,01% на день. Постійним клієнтам є кредитування до 15 000 гривень на місяць.

Кому видають позику онлайн на карту

Мікрофінансові компанії дають позику всім громадянам України віком від 18 до 70 років. У МФО немає вимог про обов’язкове офіційне працевлаштування і не треба надавати довідку про доходи. Але стабільний дохід таки потрібен, щоб кредит не став непосильною ношею, і ви змогли вчасно погасити.

Як повернути гроші

За умовами кредитного договору сума мікропозики виплачується разово наприкінці терміну. Одним платежем клієнт повинен повернути взяті в борг гроші і відсотки, що набігли. Погасити можна такими способами:

 • Картою в особистому кабінеті на сайті «КАЧА Гроші» (компанія рекомендує цей спосіб як найбільш швидкий та зручний);
 • Готівкою або карткою через платіжний термінал мережі Приватбанку
 • Банківським переказом за реквізитами МФО у відділенні будь-якого банку України

Причини відмови у кредиті

Іноді клієнту можуть відмовити у мікропозиці, хоч це й трапляється рідко. Добропорядним позичальникам це не загрожує. Головне не допускати помилок в анкеті – саме друкарські помилки та невірні анкетні дані стають причиною відмови в кредиті.

Якщо не брати до уваги анкети з невірними даними, частіше за інших відмови отримують клієнти з простроченнями або великою кількістю поточних позик в інших кредитних організаціях. Також у зоні ризику позичальники із судимостями.

Як уникнути штрафних санкцій

Базове правило для успішної співпраці з МФО звучить так: стежте за часом та розраховуйте свої можливості. Якщо пораду деталізувати, то вийде такий перелік рекомендацій:

 • Беріть кредит, коли знаєте, чим його повертатимете
 • Запам’ятати планову дату погашення, яка вказана в Особистому кабінеті, та не пропустити її – поставте нагадування у телефоні за два дні до дати
 • Якщо ви не можете повернути всю суму в планову дату оплати, сплатіть лише нараховані відсотки та користуйтесь коштами надалі

Вигідна позика зараз не рідкість. Заявка оформляється легко, всі документи заповнюються віддалено. Результат – гроші на карті без відмови та зайвих перевірок вашої платоспроможності. Якщо знадобилася сума грошей до 5 000 гривень, одразу звертайтесь до «КАЧА Гроші».