Кредит на 5000 грн

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Для більшості українців 5000 гривень – це невелика сума. Але саме її часто не вистачає на вирішення термінових проблем: ремонт техніки, медичну допомогу, купівлю сезонного одягу тощо. Коли знаєш, де за потреби можна швидко взяти 5000 гривень, почуваєшся захищеним.

Звертатися за кредитом у 5000 гривень у банк – марна трата часу. Банківські установи не поспішають видавати гроші у борг незалежно від суми. Їх кредитування – це розтягнутий у часі процес, де від звернення до видачі грошей може пройти тиждень: поки клієнт надасть всі документи, поки збереться кредитний комітет.

Як швидко позичати гроші

Принципово інакше працюють мікрофінансові організації. Вони намагаються видавати невеликі кредити, але роблять це дуже швидко. У компанії «Качай Гроші» позику 5 тис. можна взяти в кредит за 5 хвилин.
Оперативні рішення щодо кредитів у МФО приймають не співробітники, а комп’ютерна програма, яка оцінює платоспроможність позичальника за наданою їм інформацією. Комп’ютер витрачає на аналіз даних лічені секунди.

Найтриваліший етап при оформленні мікропозики у 5000 грн – це заповнення анкети на сайті компанії. Чому на сайті? Тому що у “Качай Гроші” кредит 5000 грн оформляється онлайн. Позичальнику не потрібно приходити до відділення, щоб принести документи та довідки. Також не потрібно ходити за грошима – позика 5000 оформляється терміново, і вся сума переказується на картку клієнта.

Хто може взяти 5000 гривень на кредит

Позики в «Качай Гроші» доступні для більшості жителів України – ставка при першому обігу 0,01% на добу. Компанія пропонує гроші в кредит з 18 років і висуває до своїх клієнтів такі умови:

Громадянство України та постійне проживання в країні
Український паспорт та код ІПН
Особиста картка будь-якого українського банку з позитивним балансом
Мобільний телефон
Вік до 65 років

Щоб взяти в кредит 5 тисяч, на карті має бути не менше гривні. Ці гроші знадобляться для перевірки працездатності «пластику», перш ніж МФО відправить на нього гроші.

Важливо, щоб ім’я власника картки співпадало з ім’ям позичальника. Цей захід дозволяє кредитору захистити людей від шахраїв, які намагаються взяти позику за чужими документами. При цьому зовсім не обов’язково, щоби ім’я було написане на картці – українські банки активно видають універсальні безіменні платіжні кошти, які чудово підходять для отримання кредиту в 5000 на картку.

Онлайн кредити на карту в «Качай Гроші» – це принципово новий спосіб кредитування, який дозволяє давати гроші в борг швидко та без складної процедури оформлення.