Меню

0 (800) 312-727

Для більшості українців 5000 гривень – це невелика сума. Але саме її часто не вистачає на вирішення термінових проблем: ремонт техніки, медичну допомогу, купівлю сезонного одягу тощо. Коли знаєш, де за потреби можна швидко взяти 5000 гривень, почуваєшся захищеним.

Звертатися за кредитом у 5000 гривень у банк – марна трата часу. Банківські установи не поспішають видавати гроші у борг незалежно від суми. Їх кредитування – це розтягнутий у часі процес, де від звернення до видачі грошей може пройти тиждень: поки клієнт надасть всі документи, поки збереться кредитний комітет.

Як швидко позичати гроші

Принципово інакше працюють мікрофінансові організації. Вони намагаються видавати невеликі кредити, але роблять це дуже швидко. У компанії «Кача Гроші» позику 5 тис. можна взяти в кредит за 5 хвилин. Оперативні рішення щодо кредитів у МФО приймають не співробітники, а комп’ютерна програма, яка оцінює платоспроможність позичальника за наданою їм інформацією. Комп’ютер витрачає на аналіз даних лічені секунди.

Найтриваліший етап при оформленні мікропозики у 5000 грн – це заповнення анкети на сайті компанії. Чому на сайті? Тому що у “Кача Гроші” кредит 5000 грн оформляється онлайн. Позичальнику не потрібно приходити до відділення, щоб принести документи та довідки. Також не потрібно ходити за грошима – позика 5000 оформляється терміново, і вся сума переказується на картку клієнта.

Хто може взяти 5000 гривень на кредит

Позики в «Кача Гроші» доступні для більшості жителів України – ставка при першому обігу 0,01% на добу. Компанія пропонує гроші в кредит з 18 років і висуває до своїх клієнтів такі умови:

  • Громадянство України та постійне проживання в країні
  • Український паспорт та код ІПН
  • Особиста картка будь-якого українського банку з позитивним балансом
  • Мобільний телефон
  • Вік до 70 років

Щоб взяти в кредит 5 тисяч, на карті має бути не менше гривні. Ці гроші знадобляться для перевірки працездатності «пластику», перш ніж МФО відправить на нього гроші.

Важливо, щоб ім’я власника картки співпадало з ім’ям позичальника. Цей захід дозволяє кредитору захистити людей від шахраїв, які намагаються взяти позику за чужими документами. При цьому зовсім не обов’язково, щоби ім’я було написане на картці – українські банки активно видають універсальні безіменні платіжні кошти, які чудово підходять для отримання кредиту в 5000 на картку.

Онлайн кредити на карту в «Кача Гроші» – це принципово новий спосіб кредитування, який дозволяє давати гроші в борг швидко та без складної процедури оформлення.