Кредит для студентів

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

У студентів та молоді завжди багато проблем і найчастіше вони стосуються відсутності грошей: витрати великі (навчання, одяг, розваги, дозвілля, а деякі хлопці ще й батькам допомагають). Доходами студенти похвалитися не можуть: їх чи ні взагалі, чи мізерна зарплата чи нестабільність у виплатах, а стипендія взагалі кумедна. Не всім можуть допомогти батьки, а друзі найчастіше такі ж безгрошові та молоді.

Студенти тільки починають свій кар’єрний шлях, тому далеко не всі можуть пред’явити довідку з роботи (працевлаштування частіше неофіційне або зарплата не дозволить навіть претендувати на кредит), поручителів немає, застави віддати нічого в такому юному віці. Що ж робити молодим людям і де взяти онлайн-кредит студенту в Україні, якщо терміново знадобилися гроші?

Звертатися до мікрофінансових організацій, таких як “Качай Гроші”.

Студентська позика: особливості

На нашому сервісі немає жодних особливих вимог до студентів, а всі стандартні умови, як і для інших клієнтів. Головним критерієм для оформлення та отримання онлайн кредиту студенту на картку служить вік (на момент оформлення людина має досягти повноліття), наявність офіційних документів (паспорту та ІПН), активний мобільний номер українського оператора, доступ до інтернету на момент подання заявки, а також банківська карта, без якої видача позики онлайн просто неможлива.

Якщо всіх вищезгаданих критеріїв дотримано, решта — це вже технічні моменти:

грамотно заповнити анкету;
упевнитися, що всі поля без помилок, а телефон увімкнено;
з умовами кредитування ознайомлені, договір вивчено і зрозуміло, як потім повернути гроші.

На які потреби може взяти онлайн кредит студент

Ми видаємо кредит і студентам, і кредити до зарплати на найнеймовірніші потреби: чи заплатити за квитки на концерт улюбленої групи чи купити пакет корму для вуличних котиків. Але найчастіше молоді люди беруть гроші:

  • на оплату кімнати;
  • відсвяткувати День народження;
  • купити новий гаджет;
  • порадувати дівчину та зводити її на побачення;
  • оновити гардероб за знижками;
  • допомогти батькам;
  • сходити на круту вечірку;
  • закупити підручники;
  • сплатити курси підвищення кваліфікації або курси водіння;
  • з’їздити на 3 дні до Карпат/на море.

Найкласніше для студентів те, що в компанії “Качай Гроші” не вимагають звітувати про цілі кредитування та відповідь на запитання “навіщо вам гроші” не вплине на рішення про видачу. Тому сміливо звертайтеся, якщо онлайн кредит на карту для студентів це саме те, що вам зараз потрібно.