Кредит без перевірки
кредитної історії

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Серед основних причин, через які банки в Україні відмовляють у наданні кредиту – погана кредитна історія. Тому дедалі частіше українці шукають можливість оформити кредит без перевірки фінансового досьє.

Банк не цікавлять обставини, за яких історія була зіпсована. А варіантів, як це сталося, безліч: від незалежних обставин до недогляду чи технічної помилки.

Допомогти людям, чия історія взаємовідносин із кредитними організаціями зіпсована, готові МФО. Мікрокредитний сервіс «Качай Гроші» терміново дають гроші на карту практично будь-якому повнолітньому українцю без перевірки кредитної історії. Оформити кредит без перевірок можна онлайн на сайті www.kachay.com.ua.

Наші послуги не лише допоможуть вийти зі скрутної фінансової ситуації, а й покращити кредитну історію. “Качай Гроші” пропонує своїм клієнтам кредит без відмови. Це означає, що позику можна отримати на наступних умовах:

Без перевірки БКІ
Без довідки про доходи
Без поручителів
Без дзвінків за місцем роботи
Без застави

Як взяти позику на карту без перевірки

Кому оформлюють кредит

Сьогодні онлайн позику на карту доступна громадянам України віком від 18 до 65 років. Для оформлення знадобиться мінімальний пакет документів: оригінал паспорта та довідки ІПН, а також активна гривнева картка будь-якого українського банку.

Плюси мікропозики без перевірок

Онлайн послуги стали невід’ємною частиною життя. Вирішувати фінансові питання через інтернет швидко та зручно. Дотримуючись цієї концепції, сервіс «Качай Гроші» дозволяє віддалено взяти кредит на картку без перевірки кредитної історії, пропонуючи позичальнику вигідну ставку та додаткові переваги:

Сервіс працює цілодобово – подати заявку на кредит без перевірки кредитної історії можна у режимі 24/7
Потрібна сума буде перерахована на картку позичальника протягом 15 хвилин
Персональні дані клієнта надійно захищені та ніколи не будуть передані третім особам без рішення суду
Програма лояльності – це додаткові бонуси для постійних клієнтів
Відвідувач сайту «Качай Гроші» може отримати не тільки якісне обслуговування, але й знайти масу корисної інформації про те, як оформити позику на картку без перевірки, погасити її або продовжити.

Як повернути гроші

Погасити заборгованість набагато простіше, ніж оформити мікропозику без перевірки кредитної історії. Сервіс «Качай Гроші» передбачив чотири варіанти оплати заборгованості:

Миттєве погашення позички на сайті сервісу в Особистому кабінеті клієнта
Картою або готівкою у мережі терміналів самообслуговування Приватбанку
Онлайн через сервіс «Погашай»
У касі відділення будь-якого банку з реквізитів МФО

Одні варіанти підійдуть клієнтам, які воліють все робити онлайн з дому, інші – людям, які використовують готівку та далекі від цифрових технологій. Але кожен клієнт «Качай Гроші» знайде найкомфортніший для себе спосіб повернути позику.

Пролонгація

Продовження позики без перевірки кредитної історії доступне будь-якому позичальнику «Качай Гроші». Щоб активувати послугу, потрібно виплатити відсотки за минулий період. Пролонгація відстрочить дату погашення на той самий строк і на тих самих умовах, на яких оформлювалася позичка. Послугою зручно скористатися, якщо до дати погашення клієнт не вистачає коштів для повного розрахунку за кредитом.

Хто позичає онлайн

Іноді навіть кришталево чистому заявнику не вдається оформити позику на картку. Тим більше, за кредитом без перевірки кредитної історії позичальнику в Україні може прийти відмова. І від такого не застрахований ніхто.

Справа в тому, що МФО найчастіше відмовляють не через кредитну історію, а через помилки, яких клієнт припустився при заповненні заявки або своїх анкетних даних. Опишемо найчастіші причини відмови:

Неуважне заповнення заявки під час оформлення кредиту на картку без перевірок: помилки, пропущені рядки, неповна інформація
Перебування під слідством, судимості
Відсутність джерела доходу тривалий час

“Качай Гроші” – український сервіс моментального кредитування. У нас можна швидко та без перевірок оформити кредит на картку. Заходьте на наш сайт та отримуйте якісний сервіс від лідера ринку.