Меню

0 (800) 312-727

Номер мобільного телефону – це обов’язкова умова при оформленні позички у банку чи МФО. Незалежно від суми та умов кредиту, потенційному позичальнику доведеться залишити контактний номер. Навіть позику на карту, яка оформляється та видається онлайн, не можна отримати без телефону.

Але це не означає, що співробітники кредитної організації будуть надзвонювати. Принаймні, якщо ви звертаєтесь до «Кача Гроші». У компанії цінують час клієнтів та співробітників. Тому здебільшого видають кредити онлайн на картку без перевірочних дзвінків.

Навіщо вказувати номер телефону

Якщо МФО готові надати кредит онлайн без дзвінків, то навіщо вони потребують контактного номера? На це справедливе питання можна дати відразу кілька відповідей, і всі вони будуть правильними.

З поширенням мобільного зв’язку в сучасному суспільстві телефонний номер став виконувати різні завдання, які не завжди пов’язані з дзвінками абонентам. Ось основні функції телефону, які активно використовують кредитні організації:

 • Перевірка або уточнення інформації про позичальника
 • Надсилання повідомлення про видачу кредиту або повідомлень про стан заборгованості
 • Реєстрація облікового запису за номером телефону
 • Доступ до Особистого кабінету по мобільному
 • Зв’язок із клієнтом у рекламно-інформаційних цілях
 • Пошук клієнта для вирішення екстрених питань
 • Додатковий захист облікового запису клієнта

Як видно зі списку, лише перший пункт передбачає персональну перевірку оператором під час оформлення кредиту, коли позику не отримати на картку без дзвінків. В інших випадках контактний номер може знадобитись на наступних етапах співпраці з компанією. А кредит оформляється онлайн без дзвінка і не слід чекати відмови.

Як отримати позику на карту без дзвінків

Зайняти гроші без перевірочних дзвінків найпростіше на карту в режимі он-лайн. Для цього потрібно надати точні дані свого паспорта, ІПН, контактний номер та реквізити банківської картки, на яку мають надійти гроші. Кредит на картку – це найнадійніший спосіб обійтись без дзвінків. Адже власник картки вже перевірив банк, коли отримував кредитку.

На етапі вибору потенційного кредитора звертайтесь до компанії, яка опрацьовує заявки в автоматичному режимі. Розмовляти з оператором доведеться лише в тому випадку, якщо комп’ютерна програма побачить у наданій позичальником інформації якусь невідповідність.

Наприклад, у «Кача Гроші» більшість заявок затверджуються після автоматичної перевірки. І лише одиниці потрапляють на ручну верифікацію. Це хороша можливість взяти швидкий кредит без дзвінків та спілкування з представниками компанії.

Навіть новий клієнт може отримати в «Кача Гроші» кредит онлайн на картку без дзвінків та додаткових перевірок – якщо його документи в порядку, а вказана на сайті в Особистому кабінеті інформація не викликає запитань.

Які вимоги до кредиту без дзвінків онлайн

Розраховувати на оформлення онлайн позики без дзвінків, насамперед, можуть клієнти, які давно співпрацюють із кредитною компанією. Позичальник, який уже брав і своєчасно закрив не одну позику, має у МФО найвищий рівень надійності.

Якщо кредитна історія покаже, що у клієнта раніше виникали труднощі, швидше за все, оператор компанії зв’яжеться з ним, щоб уточнити характер проблем.

В іншому, людина, яка хоче терміново отримати позику без дзвінків, має відповідати базовим вимогам українських МФО:

 • Громадянство України та паспорт громадянина
 • Індивідуальний податковий номер (ІПН)
 • Банківська картка на ім’я позичальника з позитивним балансом не менше ніж 1 грн
 • Мобільний телефон (він потрібний для підтвердження кредиту навіть при оформленні позики онлайн на картку без дзвінків).

Постійне проживання на території України або високий офіційний дохід підвищать шанси отримати позитивне рішення щодо онлайн кредиту на картку без перевірочних дзвінків.

Що робити, якщо дзвонять із МФО

Якщо ви розраховували отримати гроші онлайн без дзвінків, щоб зробити сюрприз близькій людині, а вам телефонує оператор – не панікуйте. Звісно, у такій ситуації обговорювати деталі угоди незручно. Попросіть оператора зателефонувати в інший час.

Перевірочний дзвінок клієнту співробітники «Кача Гроші» здійснюють у поодиноких випадках – для першого знайомства або коригування зазначеної у заявці інформації. Вас запитають лише про важливі моменти, тому розмова довго не затягнеться. Зате наступного разу можна розраховувати на максимальний сервіс – позику онлайн без дзвінків.