Меню

0 (800) 312-727

Номер мобільного телефону – це обов’язкова умова при оформленні позички у банку чи МФО. Незалежно від суми та умов кредиту, потенційному позичальнику доведеться залишити контактний номер. Навіть позику на карту, яка оформляється та видається онлайн, не можна отримати без телефону.

Але це не означає, що співробітники кредитної організації будуть надзвонювати. Принаймні, якщо ви звертаєтесь до «Кача Гроші». У компанії цінують час клієнтів та співробітників. Тому здебільшого видають кредити онлайн на картку без перевірочних дзвінків.

Навіщо вказувати номер телефону

Якщо МФО готові надати кредит онлайн без дзвінків, то навіщо вони потребують контактного номера? На це справедливе питання можна дати відразу кілька відповідей, і всі вони будуть правильними.

З поширенням мобільного зв’язку в сучасному суспільстві телефонний номер став виконувати різні завдання, які не завжди пов’язані з дзвінками абонентам. Ось основні функції телефону, які активно використовують кредитні організації:

  • Перевірка або уточнення інформації про позичальника
  • Надсилання повідомлення про видачу кредиту або повідомлень про стан заборгованості
  • Реєстрація облікового запису за номером телефону
  • Доступ до Особистого кабінету по мобільному
  • Зв’язок із клієнтом у рекламно-інформаційних цілях
  • Пошук клієнта для вирішення екстрених питань
  • Додатковий захист облікового запису клієнта

Як видно зі списку, лише перший пункт передбачає персональну перевірку оператором під час оформлення кредиту, коли позику не отримати на картку без дзвінків. В інших випадках контактний номер може знадобитись на наступних етапах співпраці з компанією. А кредит оформляється онлайн без дзвінка і не слід чекати відмови.

Як отримати позику на карту без дзвінків

Зайняти гроші без перевірочних дзвінків найпростіше на карту в режимі он-лайн. Для цього потрібно надати точні дані свого паспорта, ІПН, контактний номер та реквізити банківської картки, на яку мають надійти гроші. Кредит на картку – це найнадійніший спосіб обійтись без дзвінків. Адже власник картки вже перевірив банк, коли отримував кредитку.

На етапі вибору потенційного кредитора звертайтесь до компанії, яка опрацьовує заявки в автоматичному режимі. Розмовляти з оператором доведеться лише в тому випадку, якщо комп’ютерна програма побачить у наданій позичальником інформації якусь невідповідність.

Наприклад, у «Кача Гроші» більшість заявок затверджуються після автоматичної перевірки. І лише одиниці потрапляють на ручну верифікацію. Це хороша можливість взяти швидкий кредит без дзвінків та спілкування з представниками компанії.

Навіть новий клієнт може отримати в «Кача Гроші» кредит онлайн на картку без дзвінків та додаткових перевірок – якщо його документи в порядку, а вказана на сайті в Особистому кабінеті інформація не викликає запитань.

Які вимоги до кредиту без дзвінків онлайн

Розраховувати на оформлення онлайн позики без дзвінків, насамперед, можуть клієнти, які давно співпрацюють із кредитною компанією. Позичальник, який уже брав і своєчасно закрив не одну позику, має у МФО найвищий рівень надійності.

Якщо кредитна історія покаже, що у клієнта раніше виникали труднощі, швидше за все, оператор компанії зв’яжеться з ним, щоб уточнити характер проблем.

В іншому, людина, яка хоче терміново отримати позику без дзвінків, має відповідати базовим вимогам українських МФО:

  • Громадянство України та паспорт громадянина
  • Індивідуальний податковий номер (ІПН)
  • Банківська картка на ім’я позичальника з позитивним балансом не менше ніж 1 грн
  • Мобільний телефон (він потрібний для підтвердження кредиту навіть при оформленні позики онлайн на картку без дзвінків).

Постійне проживання на території України або високий офіційний дохід підвищать шанси отримати позитивне рішення щодо онлайн кредиту на картку без перевірочних дзвінків.

Що робити, якщо дзвонять із МФО

Якщо ви розраховували отримати гроші онлайн без дзвінків, щоб зробити сюрприз близькій людині, а вам телефонує оператор – не панікуйте. Звісно, у такій ситуації обговорювати деталі угоди незручно. Попросіть оператора зателефонувати в інший час.

Перевірочний дзвінок клієнту співробітники «Кача Гроші» здійснюють у поодиноких випадках – для першого знайомства або коригування зазначеної у заявці інформації. Вас запитають лише про важливі моменти, тому розмова довго не затягнеться. Зате наступного разу можна розраховувати на максимальний сервіс – позику онлайн без дзвінків.

Фінансові послуги

Інформація про умови надання фінансових послуг

Перелік споживчих кредитів Кредитна лінія Ануїтет
Цільова група споживачів Клієнти – фізичні особи, громадяни України віком від 18 до 70 років
Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики мікрокредит Істотні характеристики споживчий кредит
Істотні характеристики споживчий кредит
Умови отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій Акції
Максимальна сума / ліміт кредиту, грн.: Перший кредит: 5 000,00 грн.
Повторний кредит: 15 000,00 грн.
12 500,00 грн.
Строк користування кредитом, днів: 360 днів 180 днів
Процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 2,35% на день – перші 15 днів, з 16-го дня  2,47% на день (899,75% річних)
Повторний кредит: 2,47% на день (901,55% річних)
1,2% на день (438% річних)
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних: Перший кредит: 929,78%
Повторний кредит: 931,66%
5254,09%
Відсотки за користування кредитом, комісії фінансової установи та інші витрати споживача на супровідні послуги фінансової установи, кредитного посередника(за наявності) та третіх осіб: Комісія за видачу кредиту 10% (може бути зменшена відповідно до умов Акції. Нараховується в момент оформлення,  сплачується в кінці строку договору відсутні
Гіперпосилання на Правила надання фінансових кредитів, типові договори: Примірний договір кредитної лінії (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024 р.) Примірний кредитний договір (ануїтет) (діє з 16 год. 22 хв. 19.01.2024 р.)
Примірний договір кредитної лінії акційний (діє з 17 год. 32 хв. 18.01.2024р.)
Правила надання коштів у позику (діють з 01.01.2024 р.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит

При користуванні послугою споживчого кредитування можливі наступні наслідки для споживача, у разі невиконання ним (споживачем) своїх зобов’язань, згідно з договором про споживчий кредит, включаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання згідно договору, а саме:

За Договорами кредитної лінії:
• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 30% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 40% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на шістдесятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 50% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

У будь-якому разі сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

• необхідність сплати неустойки у вигляді штрафу (якщо Сума кредиту за цим Договором перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати) наступним чином:
> на другий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 5% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на п’ятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на десятий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 15% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на двадцять перший день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання;
> на сороковий день невиконання та/або неналежного виконання зобов’язання штраф у розмірі – 10% від невиконаного або неналежно виконаного зобов’язання.

Сукупна сума неустойки (штраф) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі цього Договору загальний розмір кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

За Кредитним договором (ануїтет):
• необхідність сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, від простроченої суми Кредиту за кожний день прострочення, починаючи з 1 (першого) дня прострочення. При цьому, пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

У будь-якому випадку граничний розмір сукупної суми неустойки (штрафів та пені), нарахованої за порушення Позичальником зобов’язань за цим Договором, обмежується відповідно до умов передбачених ст. 21 Закону України «Про споживче кредитування». У випадку встановлення законодавством України обмежень (заборон/мораторіїв) на нарахування штрафних санкцій – пеня протягом періоду дії такого обмеження (заборони/мораторію) не нараховується та Позичальником не сплачується. Нарахування штрафних санкцій відновлюється після скасування відповідних законодавчих обмежень.

• втрата можливості участі у Програмі лояльності Товариства;
• право ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» у випадках, визначених Договором та чинним законодавством вимагати дострокового повернення кредиту, строк виплати якого не настав, у повному обсязі.
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» під час укладання договору, забороняється вимагати від споживача придбавати будь-які товари чи послуги від фінансової установи або спорідненої чи повʼязаної з ним особи як обовʼязкову умову для надання споживчого кредиту.
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

У споживача є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Наявні кредитні продукти ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» не передбачають можливість ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит.