Кредит 3000 грн на карту

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

За мірками кредитних компаній, три тисячі гривень – це невелика сума. Сьогодні мікрофінансові організації охоче видають позички до 10 тисяч. Тому місце, де можна терміново зайняти 3000 гривень не складно знайти.

Компанія «Качай Гроші» пропонує своїм клієнтам позички від 500 до 15 000 гривень. Термін кредитування – від 5 днів до місяця. На перший кредит діють акційні умови – позика 3000 грн оформляється терміново та під символічну відсоткову ставку 0,01% на день. Оформлення заявки займає 10-15 хвилин, після чого сума позики перераховується на картку клієнта.

Умови отримання мікрокредиту

В Україні для оформлення онлайн позики 3000 грн знадобиться мінімальний пакет документів. До нього входять паспорт громадянина України та індивідуальний податковий номер (код ІПН). Також знадобиться мобільний телефон та банківська картка, оскільки МФО видає онлайн кредит 3000 гривень на картку. Шукати позику готівкою – довго та проблематично.

При оформленні позики 3000 гривень на картку важливо враховувати три особливості послуги:

Позичальник може отримати кредит лише на свою картку. Платіжні кошти членів сім'ї, родичів чи друзів для цього не підходять.
При оформленні позички на картці має бути не менше ніж 1 гривню. Ці гроші потрібні, щоб кредитор перевірив картку та переконався, що вона не прострочена та не заблокована.
У заявці потрібно вказувати номер телефону, що працює, тому що на нього надходитимуть повідомлення з кодами, які потрібні для оформлення заявки.

Хто може взяти кредит на 3000 грн.

У «Качай Гроші» позика доступна громадянам України віком від 18 до 65 років. Отримати на картку 3000 грн у кредит можуть представники різних соціальних груп:

Люди, які працюють без оформлення та трудової книжки
Фрілансери
Бюджетні працівники
Студенти
Пенсіонери
Жінки у декреті
Підприємці

Ключовою вимогою компанії до своїх клієнтів є дохід, достатній для обслуговування позички. При цьому його не потрібно підтверджувати документами – у «Качай Гроші» можна отримати мікропозику 3000 грн на картку без довідки про доходи та заставу. На відміну від банківських кредитів, у МФО можна позичати клієнтам з поганою кредитною історією або без неї.

Онлайн кредит на карту в “Качай Гроші” – це зручне рішення термінових фінансових завдань. Легкістю оформлення послуги та швидкістю, з якою гроші надходять на рахунок позичальника, він перевершує будь-які банківські пропозиції. А при своєчасному погашенні позику в МФО коштуватиме дешевше, ніж кредитні продукти великих фінансових установ.