Кредит онлайн за 15 хвилин

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Онлайн кредит на банківську картку в Україні всього за 15 хвилин — це найпопулярніша і найтрендовіша послуга у мешканців нашої країни. Сервісами мікрокредитування мають усі: від студентів до пенсіонерів. Таке зручне вирішення фінансових питань дозволяє людям бути більш впевненими у завтрашньому дні та швидко закривати термінові потреби у їжі, речах, ремонті, лікуванні, подарунках чи відпочинку. Сервіс миттєвого кредитування онлайн від компанії “Качай Гроші” працює цілодобово, без вихідних та свят, та виручає завжди, навіть коли немає можливості чи бажання йти у кредитні точки чи банк.

Як швидко отримати кредит онлайн?

Доступ до Інтернету з мобільного або стаціонарного пристрою дозволяє взяти онлайн кредит за 15 хвилин у “Качай Гроші” з будь-якої точки України. Що може бути простішим? Заповнюєте зрозумілу анкету, кілька хвилин очікуєте відповіді на заявку і гроші прямо переказують на Вашу банківську картку. Все відбувається віддалено, у той момент, коли вам знадобилися гроші, хоч уночі. Компанія пропонує вигідні умови кредитування, а процес оформлення та очікування грошей займе лічені хвилини. Все продумано до дрібниць та дозволить вам легко розібратися у процедурі оформлення з першого разу.

З документів потрібні лише український паспорт та ідентифікаційний номер платника податків.

Для кого наші позики онлайн?

Якщо ви повнолітній громадянин України, у вас є український паспорт та банківська картка, тоді Ви зможете отримати онлайн кредит на картку за 15 хвилин у “Качай Гроші” та витрачати гроші на будь-які потреби. Ми не обмежуємо Вас у виборі мети кредитування і навіть не спитаємо “навіщо Ви берете термінові гроші на картку”. Нашим сервісом користуються офісні співробітники, домогосподарки, студенти, які починають кар’єру молоді люди, пенсіонери, сімейні та неодружені і всі, хто зіткнувся з необхідністю взяти гроші у борг прямо тут і зараз. Ми з радістю допомагаємо всім українцям стати більш незалежними та спокійними, якщо виникло непередбачене фінансове питання.

Переваги оформлення онлайн кредитів за 15 хвилин

У нашого сервісу кредитування проста анкета та запит на мінімальну кількість документів, не вимагаємо довідки про доходи та працевлаштування. Після того, як рішення про видачу прийнято, гроші отримуєте миттєво та одразу користуєтеся. Позику можна отримати навіть якщо працюєте неофіційно чи тимчасово без роботи. Послуга конфіденційна.

Онлайн кредит за 15 хвилин на картку будь-якого банку України – це по-справжньому швидкий та доступний сервіс. У банку навіть за один робочий день кредит ніхто не видасть: вони роблять багато перевірок, скрупульозно оцінюють ризики та обдзвонюють половину Ваших знайомих, перш ніж прийняти рішення.

У нас усі механізми автоматизовані, а рішення ухвалюються на користь клієнта.